Kdo,opravdu chce přijemnou péči a profesionálního lékaře ,ve svém oboru.Musím jen doporučit. K panu.doktorovi docházím nĕkolik let a jak sestřička,tak i pan doktor jsou příjemní.Ráda tam chodím?

28. října 35, Ostrava
Odborný lékař oční (mapa)

K Panu Doktorovy chodím 28 let a jsem nad míru spokojen. Nikdy jsem neměl problém. Vřele doporučuji.

Pana doktora navštěvuji 30 let a mohu ho jenom doporučit.Sestřička je také v pohodě.Občas všichni máte špatný den.

Lékaře doporučuji. Navštívil jsem jej již dvakrát s lehčími obtižemi. Z mého pohledu odbornost na vysoké úrovni. Vybavení ordinace strohé (zastaralé), sestra bez PC. Přístup sestry opravdu "laxní", viz. ostatní komentáře. Výborná dostupnost v centru Ostravy.

Velmi doporučují je přijemný a dobrý odborník

Pokud nemáte složitější vadu, či závažný problém, klidně se na pana doktora obraťte, pokud Vám na Vašem zraku záleží, jděte jinam. Poté co mi pan doktor předepsal špatné brýle a tudíž promrhal spoustu mých peněz, a mou vadu nebyl schopen ani změřit, chodím jinam.

Pan doktor je velmi milý, doporučuji všem.

Vřele doporučuji je OK.

Milý, vstřícný, ochotný... Kéž by bylo více takových lékařů. Vřele doporučuji.

S panem doktorem jsem byla vždy spokojená.

Velmi doporučují je přijemný a dobrý odborník

Pan doktor je velmi milý, doporučuji všem.

Vřele doporučuji je OK.

Milý, vstřícný, ochotný... Kéž by bylo více takových lékařů. Vřele doporučuji.

S panem doktorem jsem byla vždy spokojená.