Vratimovská, Ostrava
Odborný lékař interní a endokrinologie (mapa)

S pánem doktorem mám vcelku dobré zkušenosti-ale zamrzelo mě, že pokud si vezme neplánovaně dovolenou, tak se to dozvíte až v čekárně od sestry, přestože jste objednaná
- údajně jste si měli platnost ověřit - problém ovšem je se do ordinace dovolat - sestra telefony nezveda-popřípadě vyvěsí - celkově její přístup je velice slabý!

Chodím k panu doktorovi zatím prvním rokem, ale nemám s ním žádné problémy, všechno vysvětlí a pomáhá pochopit v čem je vlastně problém, jen ta sestra.........jen ta sestra by se měla chytit za nos :-((

G

Jsem velice spokojená, že mohu patřit mezi pacienty MUDr. Nezdařila. Kéž by takových odborníků bylo víc!
Musím taky utrosit poznámku, že sestřička tuto práci asi opravdu nemá ráda a zřejmě si neuvědomuje, že ona je tam pro pacienty, ne oni pro ni.
Soňa

Velmi dobrý lékař. Moc se mi před lety pomohl. Jsem si s jeho jednáním a profesionálním přístupem k pacientovi spokojená. Připomínky mám jenom k jednání sestřičky- měla by byt k pacientům milejší .
Ale hodnotím doktora a toho mohu jen a jen doporučit.

Pacientkou jsem cca 5 let.Kladně hodnotím příjemné chování lékaře,méně spokojena jsem s dodržováním obj. časů - při poslední návštěvě jsem byla volána 40 minut po domluvené době. Sestra opravdu zbytečné slovo navíc s pacientem neutrousí - budiž,ale vyvěšené sluchátko,aby nebylo možno se dovolat,mne opravdu trochu překvapilo. Nepatří k běžným povinnostem sestry přijímat telef. objednávky? Ale mám zde hodnotit lékaře a toho doporučuji.

Pan doktor Nezdařil je veliký specialista ve svém oboru, nemám žádnou pochybnost.. dokonce k němu dojíždím až z Prahy!! Ale mínus je v tom, že se k němu špatně dovolává aby se člověk objednal :-(
A.Š.

Poprvé jsem si přečetla názory lidu na mého pana doktora. Moje pocity jsou smíšené a utvrzují mně v tom, že jsme hloupý národ jednoduchých lidí. Stydím se za některé, kteří přispívali do hodnocení. Opravdu neskutečná drzost. Jediná omluva vás ubohých je vaše hloupost. Bohužel každý nemůže mít přirozenou inteligenci a rozum na správném místě-to vás jenom trošičku omlouvá. Na vás nemilé rádoby dámy mám prosbu, aby jste nezabíraly místo v čekárně před ordinací MUDr. Nezdařila a pro psychicky labilního jedince, který se předpokládám uspokojil-možná i sexuálně-napsáním toho odporného smradlavého a smyšleného bahna mám prosbu-zkuste si najít klinického psychologa. Jste totiž anonyme ubohý a jednoduchý chudák, který potřebuje psychiatrickou pomoc. Panu doktorovi přeju úspěch v práci s co nejmenším počtem slepic a ubožáků v ordinaci.
Jako lékař je výborný a jako člověk bych řekla taky. Za celých 10 let a možná i déle , co se u něj léčím, jsem neměla ani jeden problém.
PS:jen ta sestra by se mohla občas usmát, to je pravda

zdraví spokojená pacientka milanovová

Poprvé jsem zavítala na hodnocení MUDr. Nezdařila a nestačím se divit. Celá tato diskuse ve mně zanechává smíšené pocity a lítost nad lidskou hloupostí. urážet lékaře takovým způsobem, jak to dělají některé rádoby dámy je směšné. Nemilé osoby ženského pohlaví nezabírejte místo na lavičce před ordinací MUDr. Nezdařila. Vzkaz od vyšinutého primitovního člověka evidentně trpícího psychickými poruchami-opravdu několika , který se uspokojil -možná i sexuálně-při psaní takové odporného hnoje, tak takový vzkaz je naprosto jasným důkazem, že i nesvéprávným osobám je dovoleno mít občanský průkaz a pohybovat se volně mezi lidmi. nedokážu si představit, co takový labilní jedninec udělá ve stresové situaci. s pozdravem milanovová-mimochodem spokojená pacientka
PS: sestra by mohla být opravdu příjemnější

Jedním slovem - profesionál.Léčba vedena kvalitně, dobrý přístup k mé osobě i manželovi.

Profesionální přístup spolu s velmi příjemným přístupem k pacientům. Jiří M.

G

Soňa

Ale hodnotím doktora a toho mohu jen a jen doporučit.

A.Š.

PS:jen ta sestra by se mohla občas usmát, to je pravda

zdraví spokojená pacientka milanovová

PS: sestra by mohla být opravdu příjemnější

Profesionální přístup spolu s velmi příjemným přístupem k pacientům. Jiří M.