Praktický lékař gynekolog
Opavská 57, Kravaře

Co se týče toho, že tady někdo píše, že je to veselý pan doktor, mě teda někdy jeho humor v ordinaci nepřijde moc vhodný, někdy opravdu není na místě, ale to je můj názor, já se u něho dobře necítila.

Chodila jsem k němu 7let, a docela to šlo, až na to, že si musíte zvyknout na to, že je sprostý jak dlaždič :))) U prvního těhu mi i pomohl, snažili jsme se rok o mimi (není to dlouhá doba), ale když viděl jak se trápím, tak mě hned poslal na vyšetření a pak doporučil IVF kliniku, nakonec jsme jí ani nepotřebovali a do dvou týdnu jsem otěhotněla, hned mi dal nemocenskou a byla jsem doma celé těhu :)))

K panu dr. jsem chodila 9let, pak jsem otěhotněla a hned jsem od něho odešla...Jsem kuchařka a dělala jsem 12-ctky a na začátku těhotenství jsem od rána do večera prozvracela v 9-tém týdnu jsem to nevydržela a šla jsem ho požádat o nemocenskou a pan dr. mi zdělil, že těhu není nemoc a odmítl mi ji dát...Přešla jsem k suprové paní doktorce, která mě bez problémů vyslechla a nemocenskou mi dala a hlavně mi poradila co mám dělat, aby se mi aspoň malinko ulevilo.Takže pana dr. Nevluda nedoporučuji...

Nemohu napsat nejlepší, jelikož jsem jiného gynekologa nenavštěvovala. Chodím k němu již 17 let a nemohu si stěžovat. Pomohl mi i psychicky při mém těhotenství.

Pan doktor je velmi vstřícný. Oblíbila jsem si ho.

Výborný doktor, psycholog a také velmi příjemný pán. Doporučuji všem maminkám ,tetám , babičkám.....prostě všem ženám

Veselý pan doktor, lidský přístup. Jediná malá výtka - pokdu člověk chce něco vědět, musí se sám zeptat - pak už pan doktor rád všem dotazům odpoví.

S péči pana Dr.Nevluda jsem spokojená, je velmi příjemný, veselý.

Navštěvuji tohoto lékaře 19 let. Není mu co vytknout, snad jen delší čekání - je tam hold plno!!!

S péči pana Dr.Nevluda jsem spokojená.Je příjemný,veselý.