Umístění: ORL ambulance Liberec laryngologické vyšetření

Pan doktor je nejen empaticky a prijemny, ale zaroven evidentne kapacita ve svem oboru. Mel by se davat za priklad vsem ostatnim lekarum a medikum. Po nekolikaletych opakujicich se potizich, ktere ostatni lekari resili ATB, resil priparne pricinu a jsem jiz bez potizi. Dekuji!

Umístění: ORL ambulance Liberec diagnostické vyšetření

Velmi pečlivý lékař vše hezky vysvětleno. Lidský přístup a přišel na věci na které se u jiných lékařů nepřišlo. Budu se těšit na budoucí spolupráci. Snad se budu cítít konečně zdravěji. Sestřička byla taky moc milá. V dnešní hektické a uspěchané době se s tak fajn přístupem už moc nesetkávám.

Děkujeme!

Umístění: ORL ambulance Liberec Jiný

Pan doktor je skvělý - empatický, pečlivý, s dětmi to opravdu umí a je to sympaťák :-) Dcera (6 let) se vůbec nebála, pan doktor vše vysvětlil, bezbolestně ošetřil a ještě vtipkoval pro uvolnění atmosféry. Sestřička je velice milá, ochotná, a byť byla plná čekárna, nebyla ani trošku nepříjemná či podrážděná. Víc takových ordinací! Děkujeme :-)

MUDr. Zdeněk Kubr MBA, MSc

I my děkujeme, paní Vašková, budeme se snažit i nadále!
Zdeněk Kubr

Velmi milý a svědomitý lékař, vše co je potřebné vysvětlí. Perfektní přístup. Za mě veliká spokojenost !

MUDr. Zdeněk Kubr MBA, MSc

Děkuji, moc jste mne potěšila.

Umístění: ORL ambulance Liberec vyšetření ucha

Pan Doktor je nejlepší, koho jsem v Liberci potkal. Velmi vstřícný, ochotný, empatický a ví jak na děti. Takto si představuji návštěvu u lékaře.

MUDr. Zdeněk Kubr MBA, MSc

Moc děkuji pane Hencl, takové superlativy si snad ani nezasloužím!

Umístění: ORL ambulance Liberec diagnostické vyšetření

Pan doktor je velmi vstřícný , empaticky a ochotný. Vše v klidu vysvětlí. Udělá si na vás čas. Kéž by bylo takových doktorů vic.

MUDr. Zdeněk Kubr MBA, MSc

Čau Lálinko, děkuji, děkuji!
P.S. jen Evička byla zklamaná, že o ní ani Ň!
C:

Umístění: ORL ambulance Liberec vyšetření ucha

Rychlé bezbolestné vyšetření. Lidský přístup, důvěra. Neobjednaná a čekala jsem jen 30 minut - paráda.

MUDr. Zdeněk Kubr MBA, MSc

Děkuji. S čekáním jste měla štěstí, zájem o vyšetření je stále větší a větší. Proto již máme v úterý po 15:00 vyhrazen čas jen pro předem objednané.

Umístění: ORL ambulance Liberec předoperační vyšetření

Pan doktor mi dělal předoperační vyšetření..je strašně hodný, s lidským přístupem. Udělala bez problémů v jeden den vše. Žádná čekací lhůta. Vše vysvětlím a poradí.

MUDr. Zdeněk Kubr MBA, MSc

S odstuperm času ještě jednou díky, potěšilo mne to!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Asi už 1 měsíc je za uchem jakýsi nepohyblivá, trochu tvrdší boulička. Vůbec nebolí. Může to být uzlinka po nachlazení a zmenší se ještě nebo to může být i něco jiného? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, v místě, které udáváte se skutečně mohou objevit i zvětšené lymfatické uzliny. Doporučuji sledovat, zda se uzlinka nemění, nezvětšuje či nebolí. V jakémkoli případě změny doporučuji návštěvu u lékaře, jiak Vás mohu uklidnit, že se takto žádné závažné onemocnění prakticky nikdy neprojevuje.

MUDr. Zdeněk Kubr MBA, MSc

Dobrý den. Může se jednat o chronický zánět? Na hlavě se stále dělají jakési boláky, jest na to předepsán šampón od kožního lékaře - může to být chronický zánět? Hlava je trochu citlivá na pohmat a zatlačení, ale to asi v důsledku těch boláků. Hezký den.

Doporučuji navštívit kožního lékaře, o zánět se jistě dle vašeho popisu jedná.