Zdeněk Kubr MBA, MSc, otorinolaryngolog Liberec

• Chrapot
  • Krvácení z nosu
  • Zvětšení mandlí

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: ORL ambulance Liberec vyšetření ucha

Rychlé bezbolestné vyšetření. Lidský přístup, důvěra. Neobjednaná a čekala jsem jen 30 minut - paráda.

MUDr. Zdeněk Kubr MBA, MSc

Děkuji. S čekáním jste měla štěstí, zájem o vyšetření je stále větší a větší. Proto již máme v úterý po 15:00 vyhrazen čas jen pro předem objednané.

Umístění: ORL ambulance Liberec předoperační vyšetření

Pan doktor mi dělal předoperační vyšetření..je strašně hodný, s lidským přístupem. Udělala bez problémů v jeden den vše. Žádná čekací lhůta. Vše vysvětlím a poradí.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Může se jednat o chronický zánět? Na hlavě se stále dělají jakési boláky, jest na to předepsán šampón od kožního lékaře - může to být chronický zánět? Hlava je trochu citlivá na pohmat a zatlačení, ale to asi v důsledku těch boláků. Hezký den.

Doporučuji navštívit kožního lékaře, o zánět se jistě dle vašeho popisu jedná.

• Dobrý den,

Rozhodla jsem se Vám napsat kvůli svému tatínkovi, mám o něho strach. Asi půl roku trpěl občasným chrapotem. Ze zacatku jsme tomu nevěnovali pozornost. Až po te co se mu to začalo zhoršovat, šel k lékaři. Udělali mu snad všechny možné vyšetření - (CT, ultrazvuk...) byl na ORL... Zjistili, ze mu nefunguje jedna hlasivka a ta druhá jen na 30%. Doktor mu napsal inhalace, to mu nedělalo dobre. Pak dostal nějaké prášky na uvolnění svalstva a taky něco na uklidnění. Byl delší dobu v psychickém vypětí. Je to asi 3 měsíce, stav se mu zase o něco zhoršil. Hrozné špatně se mu dýchá, říká ze cítí jako by měl knedlík v krku. Chci jeste zmínit, ze uz pred tím než začal mít problémy s hlasivky a dýcháním... měl problémy s chrapanim - v noci extrémně hlasitě chrape, sipe a příde mi, ze i lapa po dechu. Nevím, jestli to s tím souvisí, ale určitě to neni normalni... doktori neví co to způsobuje, tak me napadlo - víc hlav- víc ví..... Chapu, ze určit diagnózu, když člověka nevidíte, je těžké... ale porad doufám, ze by mohlo někoho napadnout něco co ostatní ne.... uz jsme totiž zoufali.... předem moc dekuju za jakoukoliv odezvu

Dobrý den, určitě je třeba opakovat ORL vyšetření hrtanu, obrna hlasivek je onemocnění vyžadující pravidelné kontroly, i když se nezjistila příčina. Chrápání, které popisujete je určitě vhodnbé vyšetřit ve spánkové laboratoři.
    Zdeněk Kubr

• Chrapot