Sam. ordinace PL - pro dospělé
Mělnická 31, Brandýs nad Labem

Mudr Koubek je skvělý lékař, vynikající diagnostika a skvělý člověk. Sestřička Martina je skvělá, nejlepší ze sestřiček které kdy měl. Mohu jen doporučit. Jana Linhartová.

Doktor fajn, sestra je opravdu velice arogantní a rádoby vtipná žena. Při každé návštěvě se musím obrnit tabulkou čokolády na nervy. Už přestupuji jinam, takže, pouze mé subjektivní strohé info zachyceno ze třech návštěv.

Pana doktora nemohu doporučit jen kuli sestre, která je tak strasn2 , až hnusně , nepřijemna, že člověk kolik krát nechápe, a zůstane koukat , tak arogantní chováni opravdu jinde nenajdete........... Nemohu posoudit doktora, ale sestra ktera se tváři jak kakabus by tam byt neměla, jen tomu doktoru to kazi

Je výborný!!! A sestřička taky!

Rád bych reagoval na názor, že sestra pana doktora je arogantní. Ono chce brát věci vždycky i z druhé strany. Jestliže máte čekárnu z 90% zaplněnou seniory, kteří si k lékaři chodí jak do kulturního zařízení a baví se tak nahlas, že to doktor slyší i za polstrovanými dveřmi a řeší jestli má v čekárně "ionizaci" nebo jestli to doktorovi sluší. Předbíhají, kritizují. Pak každý musí pochopit, že je toho někdy na ní moc. Myslím, že sestřička je ochotná a velice vtipná a já s ní nikdy neměl žádný problém. Nikdy se mi nestalo, že by mě odbyla. S ní i s doktorem jsem velmi spokojen a doporučuji.

Dobrý lékař na kterého nedám dopustit, problémem je velice nepříjemná sestra !

Vynikající, trpělivý, jen ho někteří pacienti svou vzájemnou bezohledností dokáží nasrat.

Pro mě je to nejlepší praktický lékař v okolí.
Je výborný diagnostik.

S mým praktickým lékařem jsem na výsost spokojena,protože mám pocit,že skutečně naslouchá mým problémům,snaží se mi je vysvětlit tak,abych to pochopila.U něho v ordinaci nemáte pocit,že jste ,,u doktora",ale u člověka,který se opravdu snaží pomoci a podle mého názoru skutešně hledá nejoptitálnější řešení a snaží se vysvětlit vše,na co se člověk ptá.Myslím si,že je to skutečně dobrý lékař a má k nám pacientům lidský přístup.