Poliklinika, Nymburk
Okružní 2160, Nymburk

Vyhřezlou ploténku, která už utlačovala nerv pan Kašpar v mém případě diagnostikoval ochablým svalstvem a poslal mě na rentgen(kde ploténka není vidět) takže následně léčil "tady máte seznam cviků(papír) cvičte víc vám nepomůžu" Cvičením se stav zhoršil do té fáze, že nemohu normálně chodit nerv je tak poškozen, že necítím polovinu levé nohy. Pro další postup léčby jsem změnil obvodního lékaře. Adam 28 let

Pokud máte nějaký problém, ev. výsledky vyšetření jsou špatné, tak nedá pokoj, dokud nezjistí, co vám je

jsem velmi spokojena,je ochotný ,vstřícný..bezkonkurenční ,praktický lékař

Skvělý lékař...

Výborný doktor a vždycky ochotný,nejlepší co znám.

Velice ochotný a vstřícný. Výborný diagnostik.

ma vsechno nej doporucuju ho

Za tímto lékařem dojíždím až z Prahy a dojížděl bych třeba i z Brna. Jan B.

Všestranný i odborně zdatný lékař, dobrý diagnostik s lidským přístupem.

Ve svém věku 64 let, kdy se bohužel různé nemoci vyskytují častěji než v mládí, požaduji po svém ošetřujícím lékaři aby byl dobrým diagnostikem a byl schopný mně všechno důkladně vysvětlit.U MUDr Zdeňka Kašpara jsem toto vše našel a proto, když opouštěl Železniční polikliniku jsem rád přešel na jeho nové pracoviště s ním.Po celou dlouhou dobu jeho péče vždy přesně posoudil můj zdravotní stav a protože jsem kardiak a každé onemocnění je pro mně závažnější než u ostatních pacientů, jsem mu vděčný nejen za jeho znalosti,diagnostické nadání, ale i za jeho laskavý lidský přístup.