Zubní ordinace s laboratoří
Příčná 5, Karlovy Vary

Za můstek jsem dal 20tis,jinde by stál polovinu ale budíž.Záněty neléčí,plomby nedává,jen provizorky co se za 3 měsíce rozpadnou a za každý "úkon" si účtuje 1000kč,i za rentgen.V čekárně bylo většinou prázdno.

Hodnotím ordinaci velmi dobře. Jsem spokojená , chodím sem přes 6 let. Cítím se zde bezpečně. Vždy se domluvíme o úkonech a financích. Zanícené kořeny mi lékař vždy ošetří kvalitně . Personál je vždy vstřícný.
Mám dolní i horní keramiku a jsem ráda ,že vypadám nejméně o 10 let mladší. Záleží i na přístupu pacienta Nemám pocit , že by lékař měl nouzi o klienty.

Musím souhlasit se vším, co je tu napsané. Kdybych měla napsat, co všem mi pan doktor provedl, tak je to na dvě A4. Jen takovou perličku: Dal mi korunku na každé straně o 1.5mm větší, tak asi ani nemusím psát jak jsem trpěla a trpim :(.A ani nebudu psat kolik mě to všechno stálo. Můj novej zubař má semnou teď hodně práce, kterou samozřejmě znova platim, ale aspoň je to dobře provedená práce. Jsem ráda, že existujou tyto stránky, jen škoda, že jsem o nich nevěděla dřív, vůbec bych tam nepáchla.

Ještě jsem zapoměl na opravdovou perlu,která se bohužel opakuje u více stomatologů.

Pan Janda si navlékne gumové rukavice,píchne mi injekci a pak si ladí v těch rukavicích rádio otevírá okna i dveře a pak se mi v klidu s těma rukavicema vnoří do mojich ust.Páni zubaři, AFTY jsou velmi nepříjemná věc.
Když už odcházíte od rozdělané práce,třeba na chodbu a dotýkáte se např. klik, tak si ty rukavice opět vyměnte.
Děkuji za pochopení.

Ordinace je super,ceny vysoké,pohled na pana doktora stojí hned 2000 kč.
Před pacientem se sestry baví o nesolventnosti pacienta,který sedí vedle u doktora na křesle.Záněty - ZANÍCENÉ KOŘENY ZUBŮ- odmítá léčit,asi to není dobrý kšeft nebo na to nemá.
Já jezdím raději do Prahy ,vyjde to levněji a kvalita je lepší.
Co musím pochválit je čistota.