Poliklinika Břeclav
Bří. Mrštíků 38, Břeclav

Já i celá rodina jsme s panem doktorem spokojení.I děti k němu chodí rády.Do ordinace chodím bez obav.Ceny jsou jako všude jinde.

Umístění: Poliklinika Břeclav Jiný

Pan doktor je neskutečně příjemný a hodný. Mám strašný strach ze zubaře a díky panu doktorovi se už tolik nebojím. Vše vždy vysvětli. Je velmi lidsky, krásné se chová i k dětem. Za mě velká spokojenost

Umístění: Poliklinika Břeclav Jiný

Příjemný, ochotný..chodím k němu já i mé děti..obě od 1 roku..vždy milý a usměvavý, žádné dlouhé čekání v čekárně. Určitě doporučuji

Příjemný, milý přístup. Vždy vše vysvětlí, řekne možné varianty a vím přesně, kolik mě co bude stát. Nemá problém s dětmi a má k nim super přístup.

dobrý, milý, cenu hlásí předem a přijde mi že i za ty roky zlevnil, na mých zubech vždy pečlivě odvedená práce.

Bída a utrpení.Plomba mi vydržela asi 2 týdny.Po reklamaci a další opravě vydržela tři dny-to po ujištění že teď to už bude v pořádku.Takže si hledám opravdového zubaře.Takže paciet Živna krajně nespokojen.

Z počátku jsem byla velmi spokojena s přístupem atd.Ale pouze do doby,kdy jsem u pana doktora nechala za 2 návštěvy a ,,spravení " zubů 10000,-kč.Když mi pan doktor oznámil že můstek na 3 zuby mě bude stát dalších 17000(levnější varianta) sem řekla dost.Našla jsem si druhou zubařku,která mi zuby po panu doktorovy musela opravit a stálo mě to 200,- což je rozdíl.

Bohuzel pana zubare nemohu doporucit. Sice je prijemny a mily, ale co se tyce lekarske pece mne zklamal. Vypadly mi bile plomby z prednich zubu po pul roce a ostatni zuby mi musel predelavat jiny zubar...

Nepříjde mi nějak drahý,všichni zubaři něco stojí,když se ho zeptám tak řekne co bude dělat,cenu se dozvím vždy předem,k našemu dítěti se choval suprově,zuby mám udělané během měsíce a půl,jinde by to dělali nejmíň půl roku,vždy se chová příjemně,nemůžu si stěžovat

Ta kladná hodnocení nemůžu pochopit, snad si to pan doktor píše sám. Co říci k dentistovi,který vám rozdělá zub a dále to musí dodělat jiný lékař. Při stížnosti na VZP se bez jeho jmenování zeptali jestli se nejedná o MUDr. Hlavičku. Jeho aroganci, předražování a velmi přezíravý přístup k pacientům tam tedy taky velmi dobře znají.