Černokostelecká 154, Říčany
ortopedie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Umístění: ortopedie Koleno po uraze

Musim se pridat k negativnim komentarum. Pred lety jsem si nechala v LD operovat koleno, tez po uraze pretrzene vazy. Operoval me pan doktor Bezvoda. Tehdy jsem byla spokojena a s vysledkem zakroku jsem spokojena i dnes. Nasledna pece jiz byla horsi, kontroly v podstate o nicem. Nyni jsem prisla na konzultaci po 6 tydnech od urazu na lyzich. Pan doktor neprovedl zadne kontrolni RTG, pouze vysetril pohmatem. Shledal koleno bez otoku, doporucil objednat se na kontrolu za mesic. Nepredepsak rehabilitace, neporadil. Mela jsem nastesti doporuceni takze jsem neplatila poplatek, ktery jinak zarizeni vybira, to bych byvala zaplatila 500 kc za to, ze se pan doktor na koleno podival a zkontroloval hybnost...? Nyni jsem v peci jineho ortopeda, zcela jiny pristup. Musim bohuzel konstatovat, ze tento lekar umi operovat, ale zcela mu chybi lidsky pristup v nasledne peci. Clovek ma pocit, ze obtezuje

Umístění: ortopedie bolest kolena

diagnostika správná i na pohmat. nechal jsem si udělat magnetickou rezonanci, jelikož dle prohmatání mi bylo divné, že je hned určen problém. přesto se meniskus potvrdil. operace na špičkové úrovni. péče výborná. jen pan doktor není z těch komunikativních. ale nepřišel jsem si "pokecat" nýbrž požádat o pomoc. tudíž za mne v pořádku a mohu doporučit.

Před 15 lety MUDr Bezvoda operoval manželovi oba "tenisové lokty", od té doby nemá nejmenší problém. Já jsem chodila dlouho s bolavým kloubem u palce u nohy, byl prý už moc artrotický a vždycky mi to jen opíchli a po pár dnes se bolest vrátíla, těžko jsem chodila. Kloub nebyl ani zvětšený ani vybočený jako halux, ale strašnš bolel. MUDr Bezvoda to zrentgenoval a navrhl totální endoprotézu tohohle kloubíku. Sice to něco stálo, protože to pojišťovna nehradí, ale bolest přestala hned, trochu jseem s tím pak doma cvičila, a dodneška žádný problém. Je to už asi let. Takže podle nás - skvělý ortoped.

Před lety jsem měl zlomený kotník. V nemocnici mi ji chtěli invazivně napravit trvalými šrouby. To jsem odmítl a navštívil pana Dr. Bezvodu. Ten mi nohu spravil bez operace, sportuji, a na zranění si ani nevzpomenu. Děkuji.

Doktora jsem navštívil kvůli pohmožděnému kotníku. Kotník se neléčil jako dřív v podobné situaci a lékaře jsem vyhledal po dva měsících. Doktor mi oznámil, že za další dva měsíce bude v pořádku. Přičemž na internetu jsem našel informace, že v takové situaci jsou již poškozené svaly zatáhnuté a samy o sobě se nevyléčí. O další dva měsíce později - nic se nezměnilo, problém přetrvává. Nicméně špatné hodnocení nedávám primárně kvůli diagnóze, třebas i byla správná (tj. v ten moment nejlépe počkat, jestli se to nezahojí). Problém vidím v tom, že doktor byl nevlídný, otrávený, předal mi naprosté minimum informací, vyšetření vypadalo velmi ledabyle. Nadto jsem jako nový pacient zaplatil nemalý registrační poplatek, což se na hodnocení také projevuje.

S panem doktorem jsem velmi nespokojena. Loni na jaře se mi stal úraz kolene. A pan doktor se zmohl akorát na prohmatání kolena a na to aby mi měsíc tahal vodu z kolene, pak mě uschopnil a jelikož mě koleno i po půl roce ,,nedrželo v pantu,, šla jsem do motolské nemocnice. Kde mi doktor úplně stejně prohmatal koleno a zjistil, že mám natržený přední křížový vaz a prasklý meniskus... A bohužel nejsem jediná na kdo si na pana doktora stěžoval.

má mou plnou důvěru..

Jeden z nejlepších ortopedu.Diky panu Dr.Bezvoda jsem zase v pořádku.Na hanzenkarskem zapase jsem spadl a měl jsem utrženy uplně vazy na rukce u kličny kosti.Ted úplně normálně fungují,a po kontrole jinih Dr. v zahraničí (jsem cizinec) bylo mi rečeno že to byla strašně těška operace a je jedinečná a krásna práce to je,že jsem měl štěstí,že mě operoval Dr. Bezvoda.Děkuji Vám moc pane Dr.
Sebastian

Tomuto panu doktorovi jsem vděčná za život bez bolesti, za to že chodím a děkuji mu za lidský přístup a profesionální práci. Děkuji, jste úžasný!

Výborný operatér, po 3 měs. od TEP kyčelního kloubu jsem bez problémů brázdila kopce na běžkách, za další dva týdny na sjezdových lyžích. Díky panu doktorovi jsem se po dvou letech zbytečného trápení vrátila do normálního života.