Umístění: ortopedie bolest kolena

diagnostika správná i na pohmat. nechal jsem si udělat magnetickou rezonanci, jelikož dle prohmatání mi bylo divné, že je hned určen problém. přesto se meniskus potvrdil. operace na špičkové úrovni. péče výborná. jen pan doktor není z těch komunikativních. ale nepřišel jsem si "pokecat" nýbrž požádat o pomoc. tudíž za mne v pořádku a mohu doporučit.

Černokostelecká 154, Říčany
ortopedie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Umístění: ortopedie bolest kolena

Před 15 lety MUDr Bezvoda operoval manželovi oba "tenisové lokty", od té doby nemá nejmenší problém. Já jsem chodila dlouho s bolavým kloubem u palce u nohy, byl prý už moc artrotický a vždycky mi to jen opíchli a po pár dnes se bolest vrátíla, těžko jsem chodila. Kloub nebyl ani zvětšený ani vybočený jako halux, ale strašnš bolel. MUDr Bezvoda to zrentgenoval a navrhl totální endoprotézu tohohle kloubíku. Sice to něco stálo, protože to pojišťovna nehradí, ale bolest přestala hned, trochu jseem s tím pak doma cvičila, a dodneška žádný problém. Je to už asi let. Takže podle nás - skvělý ortoped.

Před lety jsem měl zlomený kotník. V nemocnici mi ji chtěli invazivně napravit trvalými šrouby. To jsem odmítl a navštívil pana Dr. Bezvodu. Ten mi nohu spravil bez operace, sportuji, a na zranění si ani nevzpomenu. Děkuji.

Doktora jsem navštívil kvůli pohmožděnému kotníku. Kotník se neléčil jako dřív v podobné situaci a lékaře jsem vyhledal po dva měsících. Doktor mi oznámil, že za další dva měsíce bude v pořádku. Přičemž na internetu jsem našel informace, že v takové situaci jsou již poškozené svaly zatáhnuté a samy o sobě se nevyléčí. O další dva měsíce později - nic se nezměnilo, problém přetrvává. Nicméně špatné hodnocení nedávám primárně kvůli diagnóze, třebas i byla správná (tj. v ten moment nejlépe počkat, jestli se to nezahojí). Problém vidím v tom, že doktor byl nevlídný, otrávený, předal mi naprosté minimum informací, vyšetření vypadalo velmi ledabyle. Nadto jsem jako nový pacient zaplatil nemalý registrační poplatek, což se na hodnocení také projevuje.

S panem doktorem jsem velmi nespokojena. Loni na jaře se mi stal úraz kolene. A pan doktor se zmohl akorát na prohmatání kolena a na to aby mi měsíc tahal vodu z kolene, pak mě uschopnil a jelikož mě koleno i po půl roce ,,nedrželo v pantu,, šla jsem do motolské nemocnice. Kde mi doktor úplně stejně prohmatal koleno a zjistil, že mám natržený přední křížový vaz a prasklý meniskus... A bohužel nejsem jediná na kdo si na pana doktora stěžoval.

má mou plnou důvěru..

Jeden z nejlepších ortopedu.Diky panu Dr.Bezvoda jsem zase v pořádku.Na hanzenkarskem zapase jsem spadl a měl jsem utrženy uplně vazy na rukce u kličny kosti.Ted úplně normálně fungují,a po kontrole jinih Dr. v zahraničí (jsem cizinec) bylo mi rečeno že to byla strašně těška operace a je jedinečná a krásna práce to je,že jsem měl štěstí,že mě operoval Dr. Bezvoda.Děkuji Vám moc pane Dr.
Sebastian

Tomuto panu doktorovi jsem vděčná za život bez bolesti, za to že chodím a děkuji mu za lidský přístup a profesionální práci. Děkuji, jste úžasný!

Výborný operatér, po 3 měs. od TEP kyčelního kloubu jsem bez problémů brázdila kopce na běžkách, za další dva týdny na sjezdových lyžích. Díky panu doktorovi jsem se po dvou letech zbytečného trápení vrátila do normálního života.

Úžasný lékař, vše vysvětlí a napraví s přehledem, navštěvuji ho též několik let, vyléčil mi bolavou nohu.

má mou plnou důvěru..

Sebastian