Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Poliklinika Karviná Jiný

Tento lékař a jeho zdravotní sestra se chovají k pacientům a jejich doprovodu arogantně, nemají pochopení pro staré lidí a nejsou schopní jakékoliv lítosti. Poslední zkušenost: Přestože byla maminka s duševním onemocněním propuštěná z léčebny a potřebovala předepsat své léky na cukrovku, tak zdravotní sestra se s ní odmítla bavit, že není objednaná a má si zajít ke svému praktickému lékaři. Podotýkám, že v čekárně v této ranní hodině nikdo nebyl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Dědovi napsal před operací 10x silnější léky na ředění krve. Musel být hospitalizován, hrozilo vykrvácení. Takže jo, naprosto úžasný doktor!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Četl jsem si hodnocení jiných a nevěřil jsem svým očím, že by byl takový? Je fakt, že k němu chodím hodně dlouho a taky je pravda, že dříve si udělal na každého více času, nyní mám pocit, že bojuje s časem.


Ověřený profil

Výborný, nicméně velmi přísný, z toho asi pramení některé negativní názory. Pan doktor vyžaduje pečlivé dodžování léčby, zdravého životního stylu i termínů kontrol.


Jedná jako vietnamský obchodník. Po odběrech kontrola za 3 měsíce???!!! Bez výsledků!!! Hlavně, aby měl body. Do zprávy píše, lidově řečeno, prohmatání těla (dutina bříšní) a poslech fonendoskopem, přitom, to nedělá. Na problémy s tlakem zvyšuje dávky léků a nehledá příčinů. A z vlastní zkušenosti i z názorů mých známých vím, že než začne léčit, tak se podívá na rok narození!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


není dúkladný

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je moc příjemný a milý,ale kvůli jeho sestře jsem odešla. Pokaždé se na mně dívala jako že obtěžuji.Měla jsem akutní problém a doporučení na EKG a ona mě tam nechala čekat 4 a půl hodiny,bylo mi špatně a jí to bylo jedno.


J

Pan doktor je velmi příjemný pán, taktéž sestřička. Léčím se zde už něco pře 15 let a myslím, že oba dva jsou odborníci na svém místě.


N

dr.Ondruch je velice dobrý lékař a vážim si ho!


vyborny, vyslechne poradi,naprosta spokojenost Vilém 70 let


Došlo k chybě, zkuste to znovu