O nás

Naše zubní ordinace na Praze 5 přijímá nové pacienty

Zubní centrum Tichý zubař s.r.o. je zubní ordinace na Praze 5 se zaměřením na zubní implantáty a dentální chirurgii. Dále provádíme preventivní péči, včetně akutního ošetření, estetickou stomatologii, dentální hygienu, endodoncii a péči o dětské zuby. V místě kliniky je i zubní laboratoř pro včasné a přesné dodání protetických prací.

Veškerá péče o zuby tak probíhá na jediném specializovaném pracovišti.

Naše ordinace nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami. V ordinaci poskytujeme kvalitní a trvanlivé ošetření s použitím spolehlivých materiálů a moderních postupů. Systém úhrady zubní péče zdravotními pojišťovnami tuto kvalitu bohužel nemají. Zjednodušeně řečeno naši pacienti přijdou jen o plnou úhradu za preventivní prohlídku, lokální anestesii, RTG a vytržení zubu. Ostatní výkony s použitím námi používaných postupů a materiálů pojišťovny nehradí.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (1)

MUDr. Roman Tichý Jiný

Velmi děkuji panu doktorovi za neskutečný profesionální zásah, když mojí maminku zastihla v ordinaci náhlá mozková příhoda. Nejenže jí zachránil se sestrami život, ale nemá ani žádné následky. Ještě jednou moc děkuji.

Kontakt

Zubatého 5 (vchod z ulice Štefánikova 43a), Praha 150 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Zubatého 5 (vchod z ulice Štefánikova 43a), Praha 15000