Stomatologie skalka s.r.o.

(30 názorů)

V nově vybudovaných ordinacích Vám nabízíme kvalitní specializovanou péči pro váš chrup, ke které neodmyslitelně patří vstřícnost našeho personálu. Více

Stomatologie skalka s.r.o.

Nejbližší zařízení

• Kateřina Horáčková

Zubař, MDDr.

• B
      Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Paní doktorka mi pomohla vyřešit poměrně složitý problém s pevnou zubní náhradou, která už dosloužila. Vzhledem k mému věku (je mi 81 let) jsem potřebovala co nejlépe zvládnout situaci, což se nakonec daří. K paní doktorce už chodím asi půl roku a s její péčí a přístupem jsem velmi spokojena. Vlasta Beranová

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: preventivní prohlídka

Mám od paní doktorky zubní náhradu. Sedí zcela pevně, nemusím jí přilepovat. Ošetřila mi kaz. mám velmi citlivé zuby. Paní doktorka je velice jemná. Ještě se žádný zubní lékař tak pěkně ke mně nechoval. Jsem velice spokojená. Do její ordinace se těším, což je při mém stáří neuvěřitelné /vždycky jsem se zubaře hrozně bála/ . Musím paní doktorce moc poděkovat za její péči. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře