Stomatologie skalka s.r.o.

(71 názorů)

V nově vybudovaných ordinacích Vám nabízíme kvalitní specializovanou péči pro váš chrup, ke které neodmyslitelně patří vstřícnost našeho personálu. Více

Stomatologie skalka s.r.o.

Průběžná 633/89

100 00, Praha, středočeský

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Maryana Kovalchuk

zubař
    Paní doktorka je velice precizní a pracuje velmi rychle. Velkou vyhodou je také možnost objednání přes internet. Doporučuji.
    Dostupný termín: pá 8 bře
    Objednat se

Kateřina Horáčková

zubař

• Maryana Kovalchuk

Zubař, MUDr.

• X
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

• B
      Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: Spokojenosť pacientov

Tak túto ordináciu, som sa rozhodla navštíviť na základe hodně pozitívnych recenzií, keďže po mojích predošlých, musím povedať bohatých, no žial dosť zlých skúsenostiach, som dá sa povedať, stratila důveru.. K paní doktorke som prišla viacmenej v pre mňa dezolátnom stave. Po pár návštevách, nemám absolútne čo vytknúť. Všetky ošetrenia v mojom prípade boli 100% bezbolestné. Pani doktorka Vám výjde v ústrety, je pečlivá a určite vie, čo robí. Takisto sestrička je príjemná a usmievavá, v ordinácii panuje uvolnená atmosféra a za odvedenú prácu a citlivý prístup, by si určite pani doktorka zaslúžila hviezdičiek sto! Ja už meniť určite nebudem. Ak má niekto podobný problém, za mňa teda jasne doporučujem!! A ďakujem.. B. Vankovičová

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Kateřina Horáčková

Zubař, MDDr.

• B
      Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Paní doktorka mi pomohla vyřešit poměrně složitý problém s pevnou zubní náhradou, která už dosloužila. Vzhledem k mému věku (je mi 81 let) jsem potřebovala co nejlépe zvládnout situaci, což se nakonec daří. K paní doktorce už chodím asi půl roku a s její péčí a přístupem jsem velmi spokojena. Vlasta Beranová

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: preventivní prohlídka

Mám od paní doktorky zubní náhradu. Sedí zcela pevně, nemusím jí přilepovat. Ošetřila mi kaz. mám velmi citlivé zuby. Paní doktorka je velice jemná. Ještě se žádný zubní lékař tak pěkně ke mně nechoval. Jsem velice spokojená. Do její ordinace se těším, což je při mém stáří neuvěřitelné /vždycky jsem se zubaře hrozně bála/ . Musím paní doktorce moc poděkovat za její péči. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře