O nás

V nově vybudovaných ordinacích Vám nabízíme kvalitní specializovanou péči pro váš chrup, ke které neodmyslitelně patří vstřícnost našeho personálu.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (75)

lékař Maryana Kovalchuk Zubní kaz

K paní doktorce chodím již od března. Zuby jsem měla v mizernému stavu. Paní doktorka mi je spravila postupně, bez jakýchkoliv připomínek, že se třeba o zuby špatně starám. Do dotazníku, který jsem vyplnila při první návštěva jsem uvedla, že jsem poučena o zubní hygieně, co používám a nepoužívám a paní doktorka se v tom nerýpala, což jsem ocenila. Spravování zubů - vrtani- mě vyšlo draho, ale paní doktorka má super přístup, pracuje poměrně rychle, žádné zbytečně prodlevy. Jsem ráda, že jsem na ní narazila. Jo a sestřička je také noc fajn. Hodně oceňuji možnost objednání v systému i přes telefon.

lékař Maryana Kovalchuk preventivní prohlídky

První návštěva , paní doktorka přesně popsala a navrhla řešení léčby. Příjemné prostředí. Určitě se budu rád vracet k ošetření.

lékař Maryana Kovalchuk chirurgická extrakce zubu

Naprosto skvělý přístup a ošetření, vše proběhlo v klidu, bez čekání a navíc dceři vytrhla oba zuby při jedné návštěvě.

lékař Maryana Kovalchuk prevence zubního kazu

Doktorka pečlivě a bezbolestně ošetřila můj první zubní kaz. Jsem ráda, že jsem konečně našla zubařku, která mi vyhovuje a je i velmi příjemná a sympatická.

lékař Maryana Kovalchuk Oprava zubů

Zubare jsem mnoho let opomijel z duvodu strachu z výkonu. Musím souhlasit že paní doktorka dokáže pacienta uklidnit a má velkou trpělivost. Zákrok provedla bezbolestne.Vse co bude delat mi popsala. Nabizi i různé cenové varianty v zájmu pacienta.Kdybych věděl že ošetření je už na takove úrovni tak jdu k zubaři už dříve.

lékař Maryana Kovalchuk

Velmi milá a šetrná lékařka, postup zákroku ochotně vysvětlí, komunikuje, reaguje na pacienta. Kdyby byl takový každý lékař, svět je hezčím místem :)

lékař Maryana Kovalchuk chirurgická extrakce zubu

Je to veľmi príjemná zubárka šla som tam na extrakciu zuba a hneď mi pani zubárka vyčistil aj kanáliky u druhého zubu som spokojna

lékař Maryana Kovalchuk Cisteni kanalku, nova plomba

Vyborné zacházení, profesionální přístup a výkon, trochu dražší,ale zaslouženě, po zákroku je můj zub k nerozeznání od zdravého, precizní práce.

lékař Maryana Kovalchuk

Paní doktorka je velice pečlivá, hodná, s velmi dobrým přístupem k pacientovi. Paní doktorce moc děkuji a doporučuji.

lékař Maryana Kovalchuk preventivní prohlídky

Skvělá lékařka, bezbolestné ošetření, příjemné prostředí a vlídné zacházení. Paní doktorka vše vysvětluje. Rozhodně doporučuji.

Kontakt

Průběžná 633/89, Praha 100 00 Zobrazit v Goole Maps