O nás

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!

- Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky.
- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!
Přečtěte si více
Zařízení
 • Stomatologická souprava Sirona
 • Orální skener
 • OPG
 • CBCT
Přečtěte si více
Jazyky
 • Čeština
 • Ukrajinština
 • Ruština
 • Angličtina
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

Obecné skóre

  P
  Lékař: lékař Iryna Kuznetsova ošetření kořenových kanálků

  K pani doktorce chodim vice než rok. Našel jsem ji náhodou po potižích po covidu. Patřím bohužel mezi pár procent lidí, kterým obtížně zabírá anestezie, tak má se mnou občas veliké trápení. Paní doktorka je velice opatrná a šetrná. Udělala mi dvě korunky, opravila amalgamové plomby a nektere fotokompozitní. Po zkušenostech s jinými zubaři si ji nemohu vynachválit. Celkově musím dát palec nahoru!

  M
  Lékař: Kateryna Shevkunová ošetření kazu/plomba

  Pani doktorka je perfektná, má veľmi citlivý prístup, všetko mi vždy ochotne vysvetlí a ošetrenie u nej ma nikdy nebolelo. Lepšiu zubárku som nikdy nemala a vďaka nej z vyšetrenia nemám strach.

  D
  Lékař: Dr. Mykola Mavryščev ošetření kazu/plomba

  Naprosto famózní pan zubař! Vše vysvětlí, má zlaté ruce a je naprosto precizní! Jezdím za ním až z Olomouce, ale fakt to stojí za to! DP

  M
  Ověřený profil
  Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

  Objednal jsem se na preventivní prohlídku, chtěl jsem vyzkoušet nového zubaře a Kateryna mi našla skrytý kaz, který můj doktor předtím nevidě. To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomil že lepší v Praze nenajdete

  A
  Ověřený profil
  Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

  Paní doktorka Kateryna Shevkunova velmi milá a pečlivá. Konečně mi někdo vysvětlil co je vlastně s mými zuby špatně. Doporučuji a objednávám se po každé návštěvě automaticky na preventivní ošetření

  V
  Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

  Pan doktor Mykola Mavryščev a ten jeho mikroskop - sehraná dvojka. Jsem beze slov ale s krásnými zuby. Jedině tam!

  A
  Lékař: Dr. Anastasia Drugova zubní vyšetření

  K paní doktorce Anastasii Drugové sem přišla celá nešŤastná s dírou v ústech. Uklidnila mě a za pár týdnu jsem byla jak z reklamy Colgate. No prostě nemám slov moc doporučuju.

  K
  Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

  Tak pokud se pořád rozmýšlýte kam se svým kazem tak v Praze jedině k panu doktorovi Mavryščovi! Pomohl mi uvolnit se a nebát se:))

  M
  Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

  Pan doktor Mykola Mavryščev naprostý profík. Prostě ví co dělá a je ochotný. Milé a přátelské jednání. Děkuji. Vracím se pravidelně.

  A
  Lékař: Dr. Nicolae Codreanu Jiný

  Velice milý a pozorný lékař. Vše před samotným úkonem vysvětlil, co bude dělat, zároveň upozornil, že kdyby to bolelo, ať dám vědět. Práce byla rychlá, přesná a především bezbolestná. Je radost chodit k zubaři, když víte, že jdete k takovéhlemu odboríkovi. :)

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Přemyslovská 43, Praha 130 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, ... Pojišťovna VZP, a.s.
Související vyhledávání