Salius Medical Group

(10 názorů)

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich kli... Více

Salius Medical Group

Přemyslovská 43

130 00 , Praha , hl. město Praha

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!

- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!

Vyšetření

• Sergiy Syergyeyev

Zubař, lékař

• P
      Umístění: Salius Medical Group

Doktor Sergeyev mi opakovaně dělal kanálky po zubaři, u kterého jsem byl předtím. Je velmi šikovný,
      pracoval pomocí mikroskopu, ale zároveň mi říkal, jak zákrok probíhá. Vše mi velmi hezky opravil a
      nasadil korunku, jelikož zub už byl opravdu špatný. Jsem rád, že mi zub nemuseli trhat a nemusel jsem
      platit za implantáty. Zubaři moc děkuju.

• I
      Umístění: Salius Medical GroupSlužby: Implantace

Děkuji lékaři Sergejovi Sergejevovi! Byl jsem se implantace. Ale díky profesionalitě Sergeje, všechno šlo bezbolestně a kvalitativně. Ještě jednou obrovské díky!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře