Salius Medical Group

(7 názorů)

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich klien... Více

Salius Medical Group

Přemyslovská 43, Praha 3

130 00, Praha, hl. město Praha

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!
- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!

Vyšetření

• PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA
  • LASEROVÁ EPILACE

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Sergiy Syergyeyev

Zubař, lékař

• V
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Salius Medical GroupSlužby: parodontologické konzultace

Tento stomatolog je velmi profesionální a rád ho doporučím dál, i když je zároveň také velmi drahý oproti ostatním stomatologům, které jsem měl tu čest doposud poznat. Dává prostor k diskuzi a nikam nespěchá, takže svou práci odvádí maximálně dobře, za což si pochopitelně účtuje náležitou odměnu. Líbí se mi také, že sám od sebe doporučí vhodnou léčbu a nespoléhá se na to, na co se ho pacienti ptají. Je vidět, že má skutečný zájem o lidi. Za mě jednoznačně palec nahoru.

• Pan doktor je úplně skvělý!!! Vše mi vysvětlil, jeho ošetření bylo bezbolestné. Ze zubařů jsem měla panický strach, ale díky panu doktorovi je vše už v pořádku. U něho se není čeho obávat!!!!!! Lepšího zubaře neznám!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře