Salius Medical Group

(6 názorů)

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich klien... Více

Salius Medical Group

Přemyslovská 43, Praha 3

130 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 70...

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!
- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!

Vyšetření

• PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA
  • LASEROVÁ EPILACE

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Sergiy Syergyeyev

zubař
    Pan doktor je úplně skvělý!!! Vše mi vysvětlil, jeho ošetření bylo bezbolestné. Ze zubařů jsem měla panický strach, ale díky panu doktorovi je vše už ...
    K dispozici zítra
    Objednat se

Nejbližší zařízení

• Sergiy Syergyeyev

Zubař, lékař

• Pan doktor je úplně skvělý!!! Vše mi vysvětlil, jeho ošetření bylo bezbolestné. Ze zubařů jsem měla panický strach, ale díky panu doktorovi je vše už v pořádku. U něho se není čeho obávat!!!!!! Lepšího zubaře neznám!

• Velice šikovný lékař!! Měla jsem hodně hluboký kaz a dost jsem bála, jak to bude bolet. Pan doktor vysvětlil svůj postup až pak už jen velice jistě konal. Ač mladý lékař, tak opravdu velice šikovný a dál ho budu doporučovat. Navíc má i smysl pro humor :-)
      V. Kepková

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře