Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb. - Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů. - Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru. Salius - úctyhodná volba!
Přečtěte si více

Názory o lékařích ze zařízení (17)

Lékař: Kateryna Shevkunová ošetření kazu/plomba

Pani doktorka je perfektná, má veľmi citlivý prístup, všetko mi vždy ochotne vysvetlí a ošetrenie u nej ma nikdy nebolelo. Lepšiu zubárku som nikdy nemala a vďaka nej z vyšetrenia nemám strach.

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev ošetření kazu/plomba

Naprosto famózní pan zubař! Vše vysvětlí, má zlaté ruce a je naprosto precizní! Jezdím za ním až z Olomouce, ale fakt to stojí za to! DP

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Objednal jsem se na preventivní prohlídku, chtěl jsem vyzkoušet nového zubaře a Kateryna mi našla skrytý kaz, který můj doktor předtím nevidě. To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomil že lepší v Praze nenajdete

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Paní doktorka Kateryna Shevkunova velmi milá a pečlivá. Konečně mi někdo vysvětlil co je vlastně s mými zuby špatně. Doporučuji a objednávám se po každé návštěvě automaticky na preventivní ošetření

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Pan doktor Mykola Mavryščev a ten jeho mikroskop - sehraná dvojka. Jsem beze slov ale s krásnými zuby. Jedině tam!

Kontakt