Salius Medical Group

(8 názorů)

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich kli... Více

Salius Medical Group

Přemyslovská 43

130 00 , Praha , hl. město Praha

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!

- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!

Vyšetření

• Medical Center

Nejbližší zařízení

• A
    Lékař: Dr. Nicolae Codreanu Jiný

Velice milý a pozorný lékař. Vše před samotným úkonem vysvětlil, co bude dělat, zároveň upozornil, že kdyby to bolelo, ať dám vědět. Práce byla rychlá, přesná a především bezbolestná. Je radost chodit k zubaři, když víte, že jdete k takovéhlemu odboríkovi. :)

• K
    Lékař: lékař Sergiy Syergyeyev ošetření kořenových kanálků

Pro mne nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla za tu čest poznat. Cesta za ním mi sice trva dvě hodiny, ale po těch všech neprofesionálních zákrocích, které jsem musela doposud absolvovat se mi to opravdu vyplatí. Vždy milý přístup, okamžitá pomoct a ohromná profesionalita. Vždy mi vše ukáže, vysvětlí a zákroky jsou vždy bezbolestné. Moc panu doktorovi děkuji za jeho skvělý přistup k pacientovi.

• O
    Lékař: MDDr. Ivan Slovansky

Rozhodl jsem se pro tuto kliniku vzhledem ke kladným recenzím. Všechno sedí – recenze nezklamaly. Mým doktorem se stal MDDr. Slovanský. Vyslechl si mě a nabídl mi postupy pro léčbu. Nežiji zrovna poblíž, ale na recepci byli velmi ochotní a našli mi vhodný čas pro mě. Doktor je velmi lidský. Děkuji.

• M
    Lékař: MDDr. Ivan Slovansky

Přišel jsem do ordinace s úplně zničeným zubem. Jiní zubaři mi říkali, že jedinou možností je zub vytrhnout. Pan doktor Slovanský mi ho však opravil tak, že ani není poznat, co s tím zubem bylo. Moc pánovi doktorovi děkuju a doufám, že mi zoubek vydrží dlouho.

• P
    Lékař: lékař Sergiy Syergyeyev

Doktor Sergeyev mi opakovaně dělal kanálky po zubaři, u kterého jsem byl předtím. Je velmi šikovný,
    pracoval pomocí mikroskopu, ale zároveň mi říkal, jak zákrok probíhá. Vše mi velmi hezky opravil a
    nasadil korunku, jelikož zub už byl opravdu špatný. Jsem rád, že mi zub nemuseli trhat a nemusel jsem
    platit za implantáty. Zubaři moc děkuju.

Děkuji za recenze!

• A
    Lékař: MDDr. Ivan Slovansky

Za mě doporučuji. Doktoři mají velmi přátelský přístup. Byla jsem u pana doktora Slovanského, který mi pomáhal bojovat se strachem ze zubařů a komentoval každý svůj krok a o tom, co budu cítit. Po dlouhe době jsem odcházela od zubaře s úsměvem.

MDDr. Ivan Slovansky

Děkuji moc!

• I
    Lékař: lékař Sergiy Syergyeyev Implantace

Děkuji lékaři Sergejovi Sergejevovi! Byl jsem se implantace. Ale díky profesionalitě Sergeje, všechno šlo bezbolestně a kvalitativně. Ještě jednou obrovské díky!

Děkuji za zpětnou vazbu!

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Sergiy Syergyeyev parodontologické konzultace

Tento stomatolog je velmi profesionální a rád ho doporučím dál, i když je zároveň také velmi drahý oproti ostatním stomatologům, které jsem měl tu čest doposud poznat. Dává prostor k diskuzi a nikam nespěchá, takže svou práci odvádí maximálně dobře, za což si pochopitelně účtuje náležitou odměnu. Líbí se mi také, že sám od sebe doporučí vhodnou léčbu a nespoléhá se na to, na co se ho pacienti ptají. Je vidět, že má skutečný zájem o lidi. Za mě jednoznačně palec nahoru.

Děkuji!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu