Salius Medical Group

(23 názorů)

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich kli... Více

Salius Medical Group

Přemyslovská 43

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 70...

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!

- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!

Naše nabídka

Typ zařízení

• Medical Center

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Sergiy Syergyeyev Jiný

Nejlepší zubař, co jsem měl možnost poznat a není jich málo, protože naposledy jsem měl svého zubaře jako dítě od té doby běhám po soukromých. Poznal jsem se s panem doktorem, ještě v jeho předchozím pracovišti. Vyčistil kanálky, nasadil dočasnou vložku a pak mi došli prachy, ale 3 roky tam držela i když měla být jen provizorní. :D vše udělal naprosto bez bolestně.

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev ošetření kazu/plomba

Naprosto famózní pan zubař! Vše vysvětlí, má zlaté ruce a je naprosto precizní! Jezdím za ním až z Olomouce, ale fakt to stojí za to! DP

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Objednal jsem se na preventivní prohlídku, chtěl jsem vyzkoušet nového zubaře a Kateryna mi našla skrytý kaz, který můj doktor předtím nevidě. To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomil že lepší v Praze nenajdete

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Paní doktorka Kateryna Shevkunova velmi milá a pečlivá. Konečně mi někdo vysvětlil co je vlastně s mými zuby špatně. Doporučuji a objednávám se po každé návštěvě automaticky na preventivní ošetření

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Pan doktor Mykola Mavryščev a ten jeho mikroskop - sehraná dvojka. Jsem beze slov ale s krásnými zuby. Jedině tam!

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Objednala jsem se na preventivní prohlídku, chtěla sem vyzkoušet nového zubaře a oni mi našli skrytý kaz, který můj doktor předtím neviděl? To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomila že lepší v Praze nenajdete

Lékař: Dr. Anastasia Drugova zubní vyšetření

K paní doktorce Anastasii Drugové sem přišla celá nešŤastná s dírou v ústech. Uklidnila mě a za pár týdnu jsem byla jak z reklamy Colgate. No prostě nemám slov moc doporučuju.

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Tak pokud se pořád rozmýšlýte kam se svým kazem tak v Praze jedině k panu doktorovi Mavryščovi! Pomohl mi uvolnit se a nebát se:))

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Pan doktor Mykola Mavryščev naprostý profík. Prostě ví co dělá a je ochotný. Milé a přátelské jednání. Děkuji. Vracím se pravidelně.

Lékař: lékař Sergiy Syergyeyev

Pro mne nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla za tu čest poznat. Cesta za ním mi sice trva dvě hodiny, ale po těch všech neprofesionálních zákrocích, které jsem musela doposud absolvovat se mi to opravdu vyplatí. Vždy milý přístup, okamžitá pomoct a ohromná profesionalita. Vždy mi vše ukáže, vysvětlí a zákroky jsou vždy bezbolestné. Moc panu doktorovi děkuji za jeho skvělý přistup k pacientovi.