Salius Medical Group

(15 názorů)

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich kli... Více

Salius Medical Group

Přemyslovská 43

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 70...

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!

- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!

Naše nabídka

Typ zařízení

• Medical Center

Fotografie

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Objednal jsem se na preventivní prohlídku, chtěl jsem vyzkoušet nového zubaře a Kateryna mi našla skrytý kaz, který můj doktor předtím nevidě. To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomil že lepší v Praze nenajdete

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Paní doktorka Kateryna Shevkunova velmi milá a pečlivá. Konečně mi někdo vysvětlil co je vlastně s mými zuby špatně. Doporučuji a objednávám se po každé návštěvě automaticky na preventivní ošetření

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Pan doktor Mykola Mavryščev a ten jeho mikroskop - sehraná dvojka. Jsem beze slov ale s krásnými zuby. Jedině tam!

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Objednala jsem se na preventivní prohlídku, chtěla sem vyzkoušet nového zubaře a oni mi našli skrytý kaz, který můj doktor předtím neviděl? To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomila že lepší v Praze nenajdete

Lékař: Dr. Anastasia Drugova zubní vyšetření

K paní doktorce Anastasii Drugové sem přišla celá nešŤastná s dírou v ústech. Uklidnila mě a za pár týdnu jsem byla jak z reklamy Colgate. No prostě nemám slov moc doporučuju.

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Tak pokud se pořád rozmýšlýte kam se svým kazem tak v Praze jedině k panu doktorovi Mavryščovi! Pomohl mi uvolnit se a nebát se:))

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Pan doktor Mykola Mavryščev naprostý profík. Prostě ví co dělá a je ochotný. Milé a přátelské jednání. Děkuji. Vracím se pravidelně.

Lékař: Dr. Nicolae Codreanu Jiný

Velice milý a pozorný lékař. Vše před samotným úkonem vysvětlil, co bude dělat, zároveň upozornil, že kdyby to bolelo, ať dám vědět. Práce byla rychlá, přesná a především bezbolestná. Je radost chodit k zubaři, když víte, že jdete k takovéhlemu odboríkovi. :)

Lékař: lékař Sergiy Syergyeyev

Pro mne nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla za tu čest poznat. Cesta za ním mi sice trva dvě hodiny, ale po těch všech neprofesionálních zákrocích, které jsem musela doposud absolvovat se mi to opravdu vyplatí. Vždy milý přístup, okamžitá pomoct a ohromná profesionalita. Vždy mi vše ukáže, vysvětlí a zákroky jsou vždy bezbolestné. Moc panu doktorovi děkuji za jeho skvělý přistup k pacientovi.

O
    Lékař: MDDr. Ivan Slovansky

Rozhodl jsem se pro tuto kliniku vzhledem ke kladným recenzím. Všechno sedí – recenze nezklamaly. Mým doktorem se stal MDDr. Slovanský. Vyslechl si mě a nabídl mi postupy pro léčbu. Nežiji zrovna poblíž, ale na recepci byli velmi ochotní a našli mi vhodný čas pro mě. Doktor je velmi lidský. Děkuji.