Salius Medical Group

(12 názorů)

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich kli... Více

Salius Medical Group

Přemyslovská 43

130 00 , Praha , hl. město Praha

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!

- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!

Vyšetření

• Sergiy Syergyeyev

Zubař, lékař

• K
      Umístění: Salius Medical GroupSlužby: ošetření kořenových kanálků

Pro mne nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla za tu čest poznat. Cesta za ním mi sice trva dvě hodiny, ale po těch všech neprofesionálních zákrocích, které jsem musela doposud absolvovat se mi to opravdu vyplatí. Vždy milý přístup, okamžitá pomoct a ohromná profesionalita. Vždy mi vše ukáže, vysvětlí a zákroky jsou vždy bezbolestné. Moc panu doktorovi děkuji za jeho skvělý přistup k pacientovi.

• P
      Umístění: Salius Medical Group

Doktor Sergeyev mi opakovaně dělal kanálky po zubaři, u kterého jsem byl předtím. Je velmi šikovný,
      pracoval pomocí mikroskopu, ale zároveň mi říkal, jak zákrok probíhá. Vše mi velmi hezky opravil a
      nasadil korunku, jelikož zub už byl opravdu špatný. Jsem rád, že mi zub nemuseli trhat a nemusel jsem
      platit za implantáty. Zubaři moc děkuju.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Nicolae Codreanu

Zubař, Dr.

• A
      Umístění: Salius Medical GroupSlužby: Jiný

Velice milý a pozorný lékař. Vše před samotným úkonem vysvětlil, co bude dělat, zároveň upozornil, že kdyby to bolelo, ať dám vědět. Práce byla rychlá, přesná a především bezbolestná. Je radost chodit k zubaři, když víte, že jdete k takovéhlemu odboríkovi. :)