Salius Medical Group

(17 názorů)

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu! - Vysoké požadavky k profesionalitě, vzdělaní a k dodržování etických norem zaměstnanci kliniky. - Požadavky našich kli... Více

Salius Medical Group

Přemyslovská 43

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 70...

Salius Medical Group - jednička v individuálním přístupu ke každému klientu!

- Požadavky našich klientů se plní celým týmem profesionální lékařů a pomocným personálem. Každý z nás přináší svůj vklad v řešení Vašich potřeb.
- Nespornou prioritou lékařů naši kliniky je zdraví a spokojenost našich klientů.
- Pozorný a vnímáný je náš příštup ke každému pacientovi - lékař provede všechna potřebná vyšetření a každému vybere léčeni individuálně přesně na míru.
Salius - úctyhodná volba!

Naše nabídka

Typ zařízení

• Medical Center

Fotografie

Lékař: Kateryna Shevkunová ošetření kazu/plomba

Pani doktorka je perfektná, má veľmi citlivý prístup, všetko mi vždy ochotne vysvetlí a ošetrenie u nej ma nikdy nebolelo. Lepšiu zubárku som nikdy nemala a vďaka nej z vyšetrenia nemám strach.

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev ošetření kazu/plomba

Naprosto famózní pan zubař! Vše vysvětlí, má zlaté ruce a je naprosto precizní! Jezdím za ním až z Olomouce, ale fakt to stojí za to! DP

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Objednal jsem se na preventivní prohlídku, chtěl jsem vyzkoušet nového zubaře a Kateryna mi našla skrytý kaz, který můj doktor předtím nevidě. To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomil že lepší v Praze nenajdete

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Paní doktorka Kateryna Shevkunova velmi milá a pečlivá. Konečně mi někdo vysvětlil co je vlastně s mými zuby špatně. Doporučuji a objednávám se po každé návštěvě automaticky na preventivní ošetření

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Pan doktor Mykola Mavryščev a ten jeho mikroskop - sehraná dvojka. Jsem beze slov ale s krásnými zuby. Jedině tam!

Lékař: Kateryna Shevkunová Jiný

Objednala jsem se na preventivní prohlídku, chtěla sem vyzkoušet nového zubaře a oni mi našli skrytý kaz, který můj doktor předtím neviděl? To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomila že lepší v Praze nenajdete

Lékař: Dr. Anastasia Drugova zubní vyšetření

K paní doktorce Anastasii Drugové sem přišla celá nešŤastná s dírou v ústech. Uklidnila mě a za pár týdnu jsem byla jak z reklamy Colgate. No prostě nemám slov moc doporučuju.

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Tak pokud se pořád rozmýšlýte kam se svým kazem tak v Praze jedině k panu doktorovi Mavryščovi! Pomohl mi uvolnit se a nebát se:))

Lékař: Dr. Mykola Mavryščev

Pan doktor Mykola Mavryščev naprostý profík. Prostě ví co dělá a je ochotný. Milé a přátelské jednání. Děkuji. Vracím se pravidelně.

Lékař: Dr. Nicolae Codreanu Jiný

Velice milý a pozorný lékař. Vše před samotným úkonem vysvětlil, co bude dělat, zároveň upozornil, že kdyby to bolelo, ať dám vědět. Práce byla rychlá, přesná a především bezbolestná. Je radost chodit k zubaři, když víte, že jdete k takovéhlemu odboríkovi. :)