Psychologie Můstek

(15 názorů)

Smyslem péče v našem zařízení je poskytnutí podpůrné pomoci, která Vás povede k vlastnímu sebepoznání a pochopení Vašich situací, dosažení schopnosti rozpoznat vznikající problémy vlastními silami a d... Více

O nás

Ordinace

Psychologie Můstek

Václavské náměstí 21

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

O nás

Smyslem péče v našem zařízení je poskytnutí podpůrné pomoci, která Vás povede k vlastnímu sebepoznání a pochopení Vašich situací, dosažení schopnosti rozpoznat vznikající problémy vlastními silami a dosáhnout spokojeného a smysluplného prožívání Vašich vztahů i každodenních událostí. Při společném rozhovoru s terapeutem budete společně hledat východiska a pracovat na Vašem duchovním růstu.

Obracet se na nás mohou všichni, kdo pociťují a zažívají duševní nepohodu. Očekávat od nás můžete pochopení, podporu a pomoc se zorientováním ve Vaší náročné situaci, případně doporučení k adekvátní péči ve zdravotnickém zařízení

Naše nabídka

Pracoviště zastává holistický - celostní přístup, tedy chápe obtíže v kontextu bio-psycho-sociálních souvislostí.
V současnosti nabízíme psychologické, psychoterapeutické a adiktologické poradenství zaměřené na zvládání životních krizí a jejich prevenci - předcházení, doplněné o práci s tělem, relaxaci a meditaci. Spolupracujeme s dalšími organizacemi a odborníky, jako jsou občanské poradny, komunitní centra, lékaři, sociální pracovníci, pedagogové a jiní.

Naší vizí je vytvořit odborné pracoviště spojující interdisciplinární - multioborový tým kvalifikovaných specialistů, zabývajících se duševním zdravím a pomocí v tíživých situacích, , kteří Vás vyslechnou, podpoří, poradí Vám a pomohou se zvládáním Vašich obtíží. Jsme připraveni Vám poradit s Vašimi problémy osobními, pracovními i rodinnými. Průběžně otvíráme podpůrné terapeutické a seberozvojové skupiny, ve kterých se můžete setkávat s ostatními klienty a vytvořit tak prostor pro vzájemnou podporu, pomoc a nebýt s vlastními obtížemi sám.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  P
  Lékař: Mgr. Tadeáš Samuel Zborník psychologické konzultace

  Spokojenost se vstřícným přístupem, příjemné prostředí, doporučuji všem přijít si popovídat.


  T
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Mgr. Markéta Blažená Černoušková psychologické poradenství

  The doctor is very empathetic. It helps a lot. The session was even longer. I think, Ms Blazena is a perfect professional


  L
  Lékař: Mgr. Markéta Blažená Černoušková psychologické poradenství

  Paní Markéta mi moc pomohla v době, kdy jsem nevěděla kudy kam a potýkala se s několika problémy najednou a neměla sílu je řešit. Díky životní mapě jsme rozkryly spoustu věcí, které pramení z dětství a s člověkem se táhnou celý život. Je velice příjemná a empatická, dovede vše správně pojmenovat a přivést člověka k pochopení, že dokud na sobě nezačne sám pracovat a nezmění svoje vzorce chování, nic se nezmění. Díky jejím terapiím jsem se problémům postavila čelem a začala je řešit.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Mgr. Tadeáš Samuel Zborník relaxační techniky a meditace

  Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem.


  A
  Lékař: Mgr. Markéta Blažená Černoušková

  Excellent psychotherapist. Deep psychological analyses on ones behaviour patterns and guidance how to coop.


  A
  Lékař: Mgr. Markéta Blažená Černoušková psychologické poradenství

  Working with Matketa has been, and still is, a great experience. She can really help you see through things. You’ll still have to go the way to greater happiness in live yourself, but better understanding your own unconscious patterns is very valuable, perhaps indispensable, in embarking on that journey. If you’ve been through a difficult time or you’re suffering from that nagging feeling of a void in you, you should give it a try.


  U
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Mgr. Markéta Blažená Černoušková

  Prijemne nastaveni na terapii s dobrymi vazbami na konkretni realne situace.Pani Mgr.je velmi empaticka s citem pro dane tema.


  I
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Mgr. Tadeáš Samuel Zborník Psychologické a psychoterapeutické konzultace

  Upřímný, empatický a srdečný psycholog, který dělá čest svému oboru. Profesionál s partnerským přístupem, co Vás obohatí svým přehledem i nadhledem, potěší a ze srdce poradí. :) Děkuji za každé setkání


  V
  Lékař: Mgr. Anna Záhorová psychoterapie

  Paní magistra mi pomohla dát si život do pořádku na všech frontách. Díky ní jsem začala ke svému životu a hlavně problémům přistupovat z jiného úhlu a po půl roce od pravidelné terapie se můj život ubírá jiným - lepším směrem.


  D
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Mgr. Tadeáš Samuel Zborník

  Pan Mgr. Tadeáš Samuel Zborník
  psycholog byl velmi laskavý milí a přátelský velmi ochotný zamě byl supr všem doporučuji


  Došlo k chybě, zkuste to znovu