Psychologie Můstek

(4 názory)

Psychologie Můstek

Václavské náměstí 21

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Smyslem péče v našem zařízení je poskytnutí podpůrné pomoci, která Vás povede k vlastnímu sebepoznání a pochopení Vašich situací, dosažení schopnosti rozpoznat vznikající problémy vlastními silami a dosáhnout spokojeného a smysluplného prožívání Vašich vztahů i každodenních událostí. Při společném rozhovoru s terapeutem budete společně hledat východiska a pracovat na Vašem duchovním růstu.

Obracet se na nás mohou všichni, kdo pociťují a zažívají duševní nepohodu. Očekávat od nás můžete pochopení, podporu a pomoc se zorientováním ve Vaší náročné situaci, případně doporučení k adekvátní péči ve zdravotnickém zařízení

Naše nabídka

Pracoviště zastává holistický - celostní přístup, tedy chápe obtíže v kontextu bio-psycho-sociálních souvislostí.
V současnosti nabízíme psychologické, psychoterapeutické a adiktologické poradenství zaměřené na zvládání životních krizí a jejich prevenci - předcházení, doplněné o práci s tělem, relaxaci a meditaci. Spolupracujeme s dalšími organizacemi a odborníky, jako jsou občanské poradny, komunitní centra, lékaři, sociální pracovníci, pedagogové a jiní.

Naší vizí je vytvořit odborné pracoviště spojující interdisciplinární - multioborový tým kvalifikovaných specialistů, zabývajících se duševním zdravím a pomocí v tíživých situacích, , kteří Vás vyslechnou, podpoří, poradí Vám a pomohou se zvládáním Vašich obtíží. Jsme připraveni Vám poradit s Vašimi problémy osobními, pracovními i rodinnými. Průběžně otvíráme podpůrné terapeutické a seberozvojové skupiny, ve kterých se můžete setkávat s ostatními klienty a vytvořit tak prostor pro vzájemnou podporu, pomoc a nebýt s vlastními obtížemi sám.

Typ zařízení

• klinika

• Tadeáš Samuel Zborník

Psycholog, Mgr.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Psychologie MůstekSlužby: Psychologické a psychoterapeutické konzultace

Pan Zborník je velmi ochotný a profesionální člověk. Z počátku jsem byl velmi nervózní, protože šlo o mou první návštěvu u psychologa, ale mohu pana Zborníka jen doporučit.

• V

Pokud se dostavite k psychologovi s cistym srdce a uprimnosti a odhodlanim chtit ve svem vnimanim zivota neco zmenit, dokaze Vas pochopit a pomuze Vam v drobnostech ktere jsou dulezite a ktere svym zornym uhlem pohledu prehlizime. Provede Vas k uvedomeni sebe sama od ktereho by se melo vse odvijet. Dekuji za jeho citlivy pristup.

• Anna Záhorová

Psychoterapeut, Psycholog, Mgr.

• X
      Umístění: Psychologie MůstekSlužby: psychoterapie

Paní Anna je velice příjemná, empatická a snaží se porozumět situaci do detailu. Klade otázky, pravda někdy i takové, které si sama nechci pokládat, abych viděla své problémy v jiném lepším světle. Pomohla mi si uspořádat myšlenky a nevidět vše tak černě. I když to "hrabání" se v sobě je někdy nepříjemné, určitě to stojí za to.

• *
      Umístění: Psychologie MůstekSlužby: psychoterapie

Věděla jsem už delší dobu, že nejsem spokojená ve svém životě, často jsem pociťovala smutek, úzkost a nevěděla jsem jak se z toho dostat. Měla jsem problém o tom s kýmkoli mluvit, protože jsem vlastně ani nevěděla, co bych měla říkat a připadalo mi, že tomu nemůže nikdo rozumět. Časem se to zhoršovalo, co mi dřív připadalo jako banalita, postupně začalo být velkým problémem. Bylo těžké se cítit dobře mezi lidmi, připadalo mi, že všechno co řeknu nebo udělám je špatně. Hodně mi to zasahovalo do života, který mi připadal hodně zbytečný tak, jak jsem žila. Od známé jsem dostala kontakt na Annu. Trvalo mi ještě zhruba dva měsíce, než jsem se odhodlala zavolat a domluvit si schůzku. Bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Neskutečně mi pomohla. Anna je velmi empatická, příjemná a milá. I když není jednoduché o sobě mluvit, myslím, že jsem se to postupně s její pomocí naučila. Přemýšlet o sobě díky jejím otázkám mně naučilo uvědomit si, co konkrétně mně vlastně trápí a jak sama mohu udělat ve svém životě kroky pro to, aby se to změnilo. Správně mě navedla svými dotazy na to, na co jsem si měla sama přijít a to mi dalo postupně sílu a sebevědomí, naději a hlavně velkou úlevu. Chodila jsem na terapii zhruba půl roku a opravdu mi to velmi pomohlo. Měla jsem to udělat už mnohem dřív. Annu mohu doporučit z celého srdce opravdu každému. Také vím, že kdybych si nevěděla ve svém životě s něčím rady, vrátím se opět za ní.