O nás

Smyslem péče v našem zařízení je poskytnutí podpůrné pomoci, která Vás povede k vlastnímu sebepoznání a pochopení Vašich situací, dosažení schopnosti rozpoznat vznikající problémy vlastními silami a dosáhnout spokojeného a smysluplného prožívání Vašich vztahů i každodenních událostí. Při společném rozhovoru s terapeutem budete společně hledat východiska a pracovat na Vašem duchovním růstu.

Obracet se na nás mohou všichni, kdo pociťují a zažívají duševní nepohodu. Očekávat od nás můžete pochopení, podporu a pomoc se zorientováním ve Vaší náročné situaci, případně doporučení k adekvátní péči ve zdravotnickém zařízení
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (15)

Mgr. Tadeáš Samuel Zborník psychologické konzultace

Spokojenost se vstřícným přístupem, příjemné prostředí, doporučuji všem přijít si popovídat.

Mgr. Markéta Černoušková psychologické poradenství

The doctor is very empathetic. It helps a lot. The session was even longer. I think, Ms Blazena is a perfect professional

Mgr. Markéta Černoušková psychologické poradenství

Paní Markéta mi moc pomohla v době, kdy jsem nevěděla kudy kam a potýkala se s několika problémy najednou a neměla sílu je řešit. Díky životní mapě jsme rozkryly spoustu věcí, které pramení z dětství a s člověkem se táhnou celý život. Je velice příjemná a empatická, dovede vše správně pojmenovat a přivést člověka k pochopení, že dokud na sobě nezačne sám pracovat a nezmění svoje vzorce chování, nic se nezmění. Díky jejím terapiím jsem se problémům postavila čelem a začala je řešit.

Mgr. Tadeáš Samuel Zborník Relaxační techniky a meditace

Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem.

Mgr. Markéta Černoušková

Excellent psychotherapist. Deep psychological analyses on ones behaviour patterns and guidance how to coop.

Mgr. Markéta Černoušková psychologické poradenství

Working with Matketa has been, and still is, a great experience. She can really help you see through things. You’ll still have to go the way to greater happiness in live yourself, but better understanding your own unconscious patterns is very valuable, perhaps indispensable, in embarking on that journey. If you’ve been through a difficult time or you’re suffering from that nagging feeling of a void in you, you should give it a try.

U
    Mgr. Markéta Černoušková

Prijemne nastaveni na terapii s dobrymi vazbami na konkretni realne situace.Pani Mgr.je velmi empaticka s citem pro dane tema.

Mgr. Tadeáš Samuel Zborník Psychologické a psychoterapeutické konzultace

Upřímný, empatický a srdečný psycholog, který dělá čest svému oboru. Profesionál s partnerským přístupem, co Vás obohatí svým přehledem i nadhledem, potěší a ze srdce poradí. :) Děkuji za každé setkání

Mgr. Anna Záhorová psychoterapie

Paní magistra mi pomohla dát si život do pořádku na všech frontách. Díky ní jsem začala ke svému životu a hlavně problémům přistupovat z jiného úhlu a po půl roce od pravidelné terapie se můj život ubírá jiným - lepším směrem.

Mgr. Tadeáš Samuel Zborník

Pan Mgr. Tadeáš Samuel Zborník
    psycholog byl velmi laskavý milí a přátelský velmi ochotný zamě byl supr všem doporučuji

Kontakt