(14 názorů)

73951 , Lučina

Nejbližší zařízení

• K
    Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Prosinec 2020 augmentace prsou. Velká spokojenost, pan doktor milý a vstřícný. Brzký termín po konzultaci bylo velké plus (cca měsíc). Sestřičky po operaci zlaté, staraly se, v noci byly co chvíli u nás. Překvapila mne i četnost kontrol po operaci, jsem ráda, že jsem pod dohledem. Za mě spokojenost na 100%, všude doporučuji :)

• P
    Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V prosinci jsem byla na klinice Polmedicana na operaci horních a dolních víček.
    Pan MUDr. Polák odvedl skvělou práci, s výsledkem jsem velmi spokojena.
    Doporučuji.

• R
    Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V listopadu 2020 jsem podstoupila operaci zvětšení prsou. Před operací jsme s p. doktorem vybrali vhodný typ implantátů a jsem velmi spokojená.Pan doktor je špičkový zkušený odborník.Po propuštění proběhly všechny kontroly dle plánu, vždy byl osobně přítomen ochotně mi odpovídal i na moje telefonické dotazy. Na klinice jsem byla již podruhé, první operace horních a dolních víček byla před 2 lety, rovněž s vynikajícím výsledkem.Pan doktor je profesionál, mám jen ty nejlepší zkušenosti! Doporučuji!

• M
    Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Tento lékař rozhodně není odborníkem ve své profesi. Pozor, jeho ceny za výkony jsou poměrně nízké a odpovídá tomu i výsledek a přístup. Netvrdím, že všichni jsou nespokojeni s jeho prací, ale poměrně hodně jeho klientů je nešťastných. Pan doktor je jako med do doby, než nastanou nějaké komplikace nebo vyjádří-li klient nespokojenost s odvedenou prací, pak se z něj stává povrchní, arogantní a povyšený člověk zcela popírající nekvalitně provedený výkon. Jeho specialitou je naprostá ignorace proseb o nápravu a žádosti o pomoc s řešením problémů, souvisejících s výkonem. V roce 2010 jsem u pana doktora podstoupila augmentaci, ten stejný den lékař odjel na dovolenou a prsa viděl až dvacátý den po operaci. Díky komplikacím, které vznikly v bezprostřední pooperační době bylo nutné provést revizi jizev, které se následně nepěkně zhojily. Následné rekonstrukce jizev si nechal lékař zaplatit. K implantátům navydal průvodní doklady, za necelý rok a půl došlo k ruptuře implantátu. Reoperaci si nechal lékař opět zaplatit. Za necelých 8 let došlo opět k ruptuře implantátu a na prosbu o pomoc nereagoval. Dle některých odborníků zabývajících se plastickou a estetickou chirurgii, nepatří tento lékař mezi odborníky v uvedené profesi. Pan doktor nemá problém udělat opravdu velká ňadra, ale již klientky neupozorní na to, že časem dojde k jejich deformaci. Doporučuji prokonzultovat plánovaný výkon s více odborniky, než se svěříte do rukou pana doktora Poláka. S pozdravem MIK

• Š
    Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V listopadu jsem podstoupila operaci zvětšení prsou. Operaci jsem dlouho odkládala a pečlivě vybírala zdravotnické zařízení. A jsem nadšená. Skvělý personál, pan doktor i sestřičky, krásné prostředí soukromé kliniky , operace dopadla na výbornou! Děkuji! Doporučuji všem!

• V
    Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Jsem po zvětšení prsou, s výsledkem jsem maximálně spokojena, oceňuji lidský přístup i příjemné prostředí.

• M
    Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

U doktora jsem podstoupila labioplastiku. Po vtupnim poplatku, na mě byl ihned kladen nátlak, ať podstoupim operaci u něj a byl domluven termín. Doktor mi vůbec nepopsal rizika, nekonzultoval se mnou jak bude řez vedený, byl hrozně rychlý. Za dvacet minut měl operaci hotovou. Kontrola byla jen jednou po týdnu, kdy řekl že se to hojí dobře a že další návštěva není třeba. Režim prý už normální ( a to jsem ani neměla vypadlé stehy). Operace byla dražší než bývá běžné, ale tak řekla jsem si že výsledek bude stát za to. Chyba... Díky jeho zbrklé a odbyté práci i po uplynutí dostatečné doby na zhojení (víc jak půl roku) jsou na labiich patrné stopy po příliš utáhlych stezích, tkáň je divně zkrabacelá a kousek odstává. Dobře radím vyhnout se tomuto lékaři, po větším pátrání na internetu zjistíte, že s jeho arogancí a rychlostí mělo problém více lidí, a že si pravděpodobně píše hodně recenzí sám. Kontrol, milého přístupu či informací se od něj nedočkáte a ani jeho operativní "um" za nic nestojí. Výrazně nedoporučuji!!!

MUDr. Libor Polák

Dobrý den.
    ¨Je s podivem,že se objevuje takovéto hodnocení a již opakovaně.
    Žádnou takovou pacientku jsem nikdy neměl,ani podobné potíže jsem nikdy u posledních pacientek nepozoroval.Pacientky rozhodně k operacím nenutím,to kategoricky odmítám.Takže tyto hodnocení považuji za systematické poškozování mojeho dobrého jména a dobrého jména společnosti Polmedicana.V případě opakování takového jednání se obrátím na orgány činné v trestním řízení.
    Dr.Polák

• A
    Lékař: MUDr. Libor Polák modelace prsou

Po dobrých zkušenostech s liposukcí břicha v minulém roce jsem v lednu 2020 podstoupila na klinice POLMEDICANA s.r.o. Ostrava u MUDr. Poláka modelaci prsou. Chci jemu a sestřičkám velmi poděkovat za výborně odvedenou práci a péči, ochotu a vstřícnost k pacientům. Je vidět, že pan doktor Polák svou práci miluje a za své výkony v oblasti plastiky sklízí úspěchy. Patřím mezi velmi spokojené pacientky a ověřila jsem si na vlastním těle, co jeho zlaté ruce dokáží. S maximální spokojeností kliniku všem doporučuji. AM

• A
    Lékař: MUDr. Libor Polák augmentace prsou

Kliniku vřele doporučuji. Vše na profesionální úrovni od vzhledu kliniky přes sestřičku, která je moc milá, ochotná a usměvavá :)) až po pana doktora, který je kdykoliv na telefonu a vše srozumitelně vysvětlí :)

• K
    Lékař: MUDr. Libor Polák konzultace plastické chirurgie

Nejde nepodělit se o negativní zkušenost s MUDr. Polákem. Měla jsem zájem o liposukci kolen, po prostudování webových stránek kliniky POLMEDICANA jsem se objednala na konzultaci. Hned po vstupu na kliniku jsem byla sestřičkou požádána o zaplacení poplatku ve výši 500 Kč. Na webových stránkách není ani zmínka o tomto poplatku. Vrcholem však bylo, že tato ne zrovna levná "konzultace" trvala cca 2 minuty a jednalo se pouze o sdělení, že v mém případě tato operace provést nelze. Když jsem naivně požádala o vrácení poplatku se zdůvodněním, že za konzultaci považuji popis, provedení a možné rizika samotné operace, bylo mi MUDr. Polákem naprosto arogantním způsobem sděleno, že i toto považuje za konzultaci. Opravdu jde MUDr. Polákovi se spokojené klientky anebo pouze o rychlé vydělávání peněz???

• Došlo k chybě, zkuste to znovu