(20 názorů)

68001 , Boskovice , jihomoravský

č.d. 1

73951 , Lučina

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Podstoupila jsem u pana doktora v březnu augumentaci prsou. S výsledkem jsem moc spokojená prsa jsou fakt krásná, přesně podle mých představ. Takže práce jako taková Top opravdu. Jediné co mi na klinice vadilo, tak hodně špatná komunikace. Téměř žádná. Pan doktor je velmi stručný a sestry také. Trocha empatie by byla super. Také ta dlouhá čekací doba od nástupu na operaci. Nastoupila jsem v 10: 00 ráno a na sál jsem šla až po 18 hodině. To bylo opravdu velmi dlouhé.

MUDr. Libor Polák

Dobrý den.
    Nástup v 10,00 je proto,abychom stihli všechna potřebná vyšetření a předoperační přípravu.Jestliže paní byla na operaci v 18,00 hod,tak byla druhá v pořadí.Samozřejmě nemohu všechny pacientky operovat naráz na první pozici.Někdo jde první,někdo druhý a někdo musí být poslední.Ve státní nemocnici běžně chodí pacientky na operaci s předstihem 24 hodin.
    MUDr.Libor Polák
    MUDr.Libor Polák

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V únoru 21 jsem podstoupila modelaci prsou, z výsledkem jsem velice spokojená, pan doktor mi vše vysvětlil a nabídnul mi brzký termín operace, kliniku mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V Únoru 2021 jsem byla u pana doktora na augmentaci, která se velmi povedla dokonce nad mé očekávání. Určitě doporučuji pana doktora, jak s přístupem k pacientům, tak především skvěle odvedené práce. Sestřičky jsou moc milé a celkový přístup na klinice byl na jedničku. Jizvy mi nejdou vůbec vidět a komplikace taky žádné nebyli. Jestli se rozhodnu podstoupit další změnu, tak jedině u pana doktora Polaka.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Dobrý den,podstoupila jsem u pana doktora hned 3 zákroky během jednoho měsíce a to liposunkci břicha,stehen a nakonec zmenšení prsou,jsem z výsledku naprosto nadšená,vše mi pan doktor podrobně vysvětlil,ač jsem se toho hodně bála,tak vždy mě uklidnil,naprosto mu důvěřuji a vřele doporučuji,taktéž velmi chválím sestřičku Hanku,která se o mě celou dobu moc hezky starala

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V prosinci 2020 jsem podstoupila zvětšení prsou. S výsledkem jsme maximálně spokojená. Pana doktora Poláka můžu všem vřele doporučit. Má zlaté ručičky, profesionální přístup, hezké prostředí a milá a obětavá sestřička.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V lednu 2021 jsem podstoupila augmentaci prsou, do ktere jsem sla s jistymi obavami, ale zbytecne.Pan doktor mi vse vysvetlil, implantaty vybral dokonale a s vysledkem jsem velice spokojena.Sestricky skvele, pooperacni pece take.Kontroly jsou caste, pan doktor vzdy dotazy zodpovi.Vrele doporucuji.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Prosinec 2020 augmentace prsou. Velká spokojenost, pan doktor milý a vstřícný. Brzký termín po konzultaci bylo velké plus (cca měsíc). Sestřičky po operaci zlaté, staraly se, v noci byly co chvíli u nás. Překvapila mne i četnost kontrol po operaci, jsem ráda, že jsem pod dohledem. Za mě spokojenost na 100%, všude doporučuji :)

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V prosinci jsem byla na klinice Polmedicana na operaci horních a dolních víček.
    Pan MUDr. Polák odvedl skvělou práci, s výsledkem jsem velmi spokojena.
    Doporučuji.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V listopadu 2020 jsem podstoupila operaci zvětšení prsou. Před operací jsme s p. doktorem vybrali vhodný typ implantátů a jsem velmi spokojená.Pan doktor je špičkový zkušený odborník.Po propuštění proběhly všechny kontroly dle plánu, vždy byl osobně přítomen ochotně mi odpovídal i na moje telefonické dotazy. Na klinice jsem byla již podruhé, první operace horních a dolních víček byla před 2 lety, rovněž s vynikajícím výsledkem.Pan doktor je profesionál, mám jen ty nejlepší zkušenosti! Doporučuji!

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Tento lékař rozhodně není odborníkem ve své profesi. Pozor, jeho ceny za výkony jsou poměrně nízké a odpovídá tomu i výsledek a přístup. Netvrdím, že všichni jsou nespokojeni s jeho prací, ale poměrně hodně jeho klientů je nešťastných. Pan doktor je jako med do doby, než nastanou nějaké komplikace nebo vyjádří-li klient nespokojenost s odvedenou prací, pak se z něj stává povrchní, arogantní a povyšený člověk zcela popírající nekvalitně provedený výkon. Jeho specialitou je naprostá ignorace proseb o nápravu a žádosti o pomoc s řešením problémů, souvisejících s výkonem. V roce 2010 jsem u pana doktora podstoupila augmentaci, ten stejný den lékař odjel na dovolenou a prsa viděl až dvacátý den po operaci. Díky komplikacím, které vznikly v bezprostřední pooperační době bylo nutné provést revizi jizev, které se následně nepěkně zhojily. Následné rekonstrukce jizev si nechal lékař zaplatit. K implantátům navydal průvodní doklady, za necelý rok a půl došlo k ruptuře implantátu. Reoperaci si nechal lékař opět zaplatit. Za necelých 8 let došlo opět k ruptuře implantátu a na prosbu o pomoc nereagoval. Dle některých odborníků zabývajících se plastickou a estetickou chirurgii, nepatří tento lékař mezi odborníky v uvedené profesi. Pan doktor nemá problém udělat opravdu velká ňadra, ale již klientky neupozorní na to, že časem dojde k jejich deformaci. Doporučuji prokonzultovat plánovaný výkon s více odborniky, než se svěříte do rukou pana doktora Poláka. S pozdravem MIK