(116 názorů)

• Libor Polák

Plastický Chirurg, MUDr.

• A
      Umístění: POLMEDICANA s.r.o.Služby: augmentace prsou

Kliniku vřele doporučuji. Vše na profesionální úrovni od vzhledu kliniky přes sestřičku, která je moc milá, ochotná a usměvavá :)) až po pana doktora, který je kdykoliv na telefonu a vše srozumitelně vysvětlí :)

• K
      Umístění: POLMEDICANA s.r.o.Služby: konzultace plastické chirurgie

Nejde nepodělit se o negativní zkušenost s MUDr. Polákem. Měla jsem zájem o liposukci kolen, po prostudování webových stránek kliniky POLMEDICANA jsem se objednala na konzultaci. Hned po vstupu na kliniku jsem byla sestřičkou požádána o zaplacení poplatku ve výši 500 Kč. Na webových stránkách není ani zmínka o tomto poplatku. Vrcholem však bylo, že tato ne zrovna levná "konzultace" trvala cca 2 minuty a jednalo se pouze o sdělení, že v mém případě tato operace provést nelze. Když jsem naivně požádala o vrácení poplatku se zdůvodněním, že za konzultaci považuji popis, provedení a možné rizika samotné operace, bylo mi MUDr. Polákem naprosto arogantním způsobem sděleno, že i toto považuje za konzultaci. Opravdu jde MUDr. Polákovi se spokojené klientky anebo pouze o rychlé vydělávání peněz???

Podívejte se na všechny názory (134) na lékaře