(22 názorů)

68001 , Boskovice , jihomoravský

č.d. 1

73951 , Lučina

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Dobrý den , pan doktor Polák je vyborný chirurg. Vše vysvětlí , poradí . Mam po zvětšení prsou , sem moc spokojená. Sestřičky jsou moc hodné a ochotné. Jinam bych nešla. Dopuručuji! Dominika K.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Absolvovala som 14.1.2022 u p.doktora Poláka operáciu horných a dolných viečok,p.doktor sa mi venoval mesiac meilom odpovedal na kazdu moju otazku dakujem za trpezlivosť.Neskutočne milý prístup,profesionalne odvedená praca,žiadna bolesť pri operacii ani po operácii a vysledok je užasný.P.doktor ste naozaj profík,skvelá práca vašich jemných rúk velké ďakujem.Určte sa ešte uvidíme kilometre v tom nezabránia

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Podstoupila jsem u pana doktora v březnu augumentaci prsou. S výsledkem jsem moc spokojená prsa jsou fakt krásná, přesně podle mých představ. Takže práce jako taková Top opravdu. Jediné co mi na klinice vadilo, tak hodně špatná komunikace. Téměř žádná. Pan doktor je velmi stručný a sestry také. Trocha empatie by byla super. Také ta dlouhá čekací doba od nástupu na operaci. Nastoupila jsem v 10: 00 ráno a na sál jsem šla až po 18 hodině. To bylo opravdu velmi dlouhé.

MUDr. Libor Polák

Dobrý den.
    Nástup v 10,00 je proto,abychom stihli všechna potřebná vyšetření a předoperační přípravu.Jestliže paní byla na operaci v 18,00 hod,tak byla druhá v pořadí.Samozřejmě nemohu všechny pacientky operovat naráz na první pozici.Někdo jde první,někdo druhý a někdo musí být poslední.Ve státní nemocnici běžně chodí pacientky na operaci s předstihem 24 hodin.
    MUDr.Libor Polák
    MUDr.Libor Polák

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V únoru 21 jsem podstoupila modelaci prsou, z výsledkem jsem velice spokojená, pan doktor mi vše vysvětlil a nabídnul mi brzký termín operace, kliniku mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V Únoru 2021 jsem byla u pana doktora na augmentaci, která se velmi povedla dokonce nad mé očekávání. Určitě doporučuji pana doktora, jak s přístupem k pacientům, tak především skvěle odvedené práce. Sestřičky jsou moc milé a celkový přístup na klinice byl na jedničku. Jizvy mi nejdou vůbec vidět a komplikace taky žádné nebyli. Jestli se rozhodnu podstoupit další změnu, tak jedině u pana doktora Polaka.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Dobrý den,podstoupila jsem u pana doktora hned 3 zákroky během jednoho měsíce a to liposunkci břicha,stehen a nakonec zmenšení prsou,jsem z výsledku naprosto nadšená,vše mi pan doktor podrobně vysvětlil,ač jsem se toho hodně bála,tak vždy mě uklidnil,naprosto mu důvěřuji a vřele doporučuji,taktéž velmi chválím sestřičku Hanku,která se o mě celou dobu moc hezky starala

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V prosinci 2020 jsem podstoupila zvětšení prsou. S výsledkem jsme maximálně spokojená. Pana doktora Poláka můžu všem vřele doporučit. Má zlaté ručičky, profesionální přístup, hezké prostředí a milá a obětavá sestřička.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V lednu 2021 jsem podstoupila augmentaci prsou, do ktere jsem sla s jistymi obavami, ale zbytecne.Pan doktor mi vse vysvetlil, implantaty vybral dokonale a s vysledkem jsem velice spokojena.Sestricky skvele, pooperacni pece take.Kontroly jsou caste, pan doktor vzdy dotazy zodpovi.Vrele doporucuji.

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

Prosinec 2020 augmentace prsou. Velká spokojenost, pan doktor milý a vstřícný. Brzký termín po konzultaci bylo velké plus (cca měsíc). Sestřičky po operaci zlaté, staraly se, v noci byly co chvíli u nás. Překvapila mne i četnost kontrol po operaci, jsem ráda, že jsem pod dohledem. Za mě spokojenost na 100%, všude doporučuji :)

Lékař: MUDr. Libor Polák Jiný

V prosinci jsem byla na klinice Polmedicana na operaci horních a dolních víček.
    Pan MUDr. Polák odvedl skvělou práci, s výsledkem jsem velmi spokojena.
    Doporučuji.