Plastická chirurgie

Milady Horákové 331/28, Brno 60200
č.d. 1, Lučina 73951
Věšínova 10, Ostrava 70030
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Lidická 10, Boskovice 68001
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek 73801

Specialisté

Názory o lékařích (34)

MUDr. Libor Polák Jiný

U pana doktora jsem podstoupila úpravu prsou pomoci prsnich implantátů v breznu 2024 a jsem neskutecne rada,ze jsem si vybrala prave jeho kliniku.Pan doktor je opravdu profesionál,hned věděl co je třeba upravit,vsechno mi do detailu vysvětlil včetně průběhu operace a následně léčby,pece i ze strany sestřiček skvělá.Jizvy cca po trech měsících ani nejsou videt.Vysledek jeho prace je za mě naprostá top třída.Urcite pana doktora mužů doporucit.

MUDr. Libor Polák Jiný

Bardzo polecam dr.Polák profesjonalne i konkretnie jestem bardzo zadowolona z operacji piersi idealne są. Dziękuję za opiekę panu doktor a pielęgniarki cudowne.Bardzo polecam i dziękuję

MUDr. Libor Polák Jiný

U pana doktora jsem před lety podstoupila liposukci stehen. Jednalo se o zákrok kdy se vám partie “napustí” tekutinou a poté jsou přebytky tuků odsáty. Vše se provádí v lokální anestezii, tedy při vědomí a v tom byl problém. Domnívám se, že mi nebylo podáno dostatečné množství té látky na znecitlivění. Zákrok jsem nemohla vydržet bolestí, prosila jsem aby s tím raději přestal, že je to nesnesitelná bolest, ale i přes opakované stížnosti a prosby mě ignoroval a pak akorát po mě začal řvát, že co má jako teďka s tím dělat? Načež jsem se tam ze zoufalství a od té bolesti fakt rozbrečela. Pak okřikl i sestřičku jak že mi to umrtvila. Ona oponovala tím, že jsem asi přecitlivělá. Byl to otřesný zážitek, a ačkoliv jsem s finálním výsledkem spokojena, tak už nikdy více ani kdyby to bylo zadarmo. Omluva samozřejmě žádná. Sestřička byla milá osoba, také šlo na ni vidět, že i ona je z pana doktora v šoku. Mrzí mě to, ale nedoporučuji.

MUDr. Libor Polák

Dobrý den.Pracuji v oboru již 25 let a za tuto dobu jsem provedl již zhruba 1300 liposukcí.Doposud jsem neměl žádnou klientku,která by měla pocit,že má nedostatečně umrtvené lokality,které liposuktujeme.
    Mám naprosto drtivou většinu pacientek,které jsou velice spokojeny s mou prací,co dokládá množství pozitivních hodnocení na mnoha servrech.
    Je s podivem,že tato "smyšlená paní" si vzpoměla zrovna po letech a napsala mi takovéto pěkné hodnocení.Většinou se to stává krátkou do po provedení zákroku.Toto je vše dokladem toho,že někdo / zřejmě méně úspěšná konkurence/ chce pošpinit mé jméno a mojí pověst,kterou si jako plastický chirurg buduji celý můj profesní život.Věřím,že každý soudný člověk toto musí pochopit.
    MUDr.Libor Polák
    specialista v oboru plastické chirurgie

MUDr. Libor Polák Jiný

V prosinci roku 2023 jsem podstoupila úpravu horních a dolnich víček u pana doktora. Milý vstřícný přístup jeho i sestřičky. Výsledek perfektní. Vřele doporučuji.

MUDr. Libor Polák Jiný

Úžasná práce. Podstoupila jsem zmenšení prsou. Když mi pan doktor na konzultaci říkal,že mi udělá céčka,déčka do špičky,brala jsem to s rezervou.Hlavně,že budou menší.Mám padesátpět let,nadváhu,vrásky,šediny,a k tomu ještě prsa velikosti G.Dnes mám opravdu céčka do špičky,krásná prsa,o jakých jsem celý život jen snila.Cítím se o deset kilo lehčí a o deset let mladší.Je to machr.Sestřičky milé,prostředí příjemné.Vřele doporučuji a děkuji,děkuji...

MUDr. Libor Polák Jiný

Doporučuji pana Doktora. Mám za sebou operaci horních a dolních víček a zvětšení prsou. Výsledek krásný mohu jen doporučit

MUDr. Libor Polák Jiný

U pana doktora jsem byla minulý rok na podzim na zvětšení prsou vše bylo v pořádku akorát mě pan doktor nevaroval při velkém výběru implantátu o možnosti strii. Vše ostatní super! :)

MUDr. Libor Polák Jiný

Plastika břicha. Pan doktor byl velmi vstřícný. Vysvětlil mi reálné možnosti, poradil. Zákrok proběhl profesionalně,bez komplikací. S výsledkem jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit.

MUDr. Libor Polák Jiný

Super domluva.Výplň rtů,100% spokojenost. Pan doktor i sestřička milí, příjemní. Budu se ráda vracet.

MUDr. Libor Polák Jiný

U pana doktora Poláka jsem byla v říjnu na operaci zvětšení prsů, fantastický výsledek, jsem spokojena a šťastná, že jsem si vybrala pana doktora.
    Pan doktor vstřícný, vše vám vysvětlí, sestřičky hodné, pomůžou. Doporučuji!!!