NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

(11 názorů)

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Rozkošného 1058/3, Praha 5

150 00, Praha, hl. město Praha

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které zahájilo svůj provoz již v roce 1998. Svým pacientkám poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči v oblasti léčby neplodnosti. Nabízíme všechny moderní metody asistované reprodukce.
Jako klinika si zakládáme na takovém způsobu léčby, kdy postupujeme od nejjednodušších metod ke složitějším. Častokrát stačí pouze optimalizovat přirozené fertilní schopnosti páru. Příjemné civilní prostředí a diskrétní přístup našeho personálu vám pomůže překonat počáteční strach a nejistotu z léčby. Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Zákroky

• IVF - In Vitro Fertilizace
  • IUI - intrauterinní inseminace
  • Léčba pomocí darovaných spermií
  • Léčba pomocí darovaných vajíček (oocytů)
  • Indukce (vyvolání) ovulace
  • Léčba pomocí darovaných embryí
  • Zmražení vajíček na pozdější použití (social freezing)
  • KET (kryoembryotransfer)

• klinika

Nejbližší zařízení

• Monika Poláková

• M

Jelikož jsem měla dlouho problémy s vyšetřením na gynekologii, těžce jsem si vybírala doktory gynekology. Paní doktorka je velmi profesionální a milá zároveň. Doporučuji všem.

• Soňa Čermáková

• N

Paní doktorka Čermáková je úžasná a velmi profesionální lékařka. Paní doktorka byla u porodu obou mých dcer a jsem ráda, že to byla právě ona. Její lidský přístup, úsměv na tváři a to, že nám vysvětlovala vše, co se bude dít, mi opravdu pomohl a dodal sílu. Doporučuji všem maminkám.

• M

Byla jsem za paní doktorkou na pohotovosti. Po velice letmé prohlídce mi řekla, že mi nic není. Doma jsem viděla, že moje obtíže jsou stále tam. I přítel viděl, že je něco v nepořádku a hodně. Ani jeden z nás není lékařsky vzdělán, ale tohle bylo velice viditelné na první pohled. Chápu, že se paní doktorce nechtělo pracovat a uznávám, že jsem neumírala, ale to jsem v tu chvíli nemohla vědět. Po popsání mých potíží (opakovaných) a na otázku, co by to mohlo být a zda je to vůbec možné, se ani neobtěžovala otočit se od počítače, kde datlovala, jak moc jsem v pořádku, natož aby mi odpověděla. Sestřičky byly také dost nepříjemné. Nejsem nějaká citlivka, ale tohle jsem v nemocnici v motole nečekala. Možná měly jen špatný den. Ale jinak ať tu práci tedy nedělají, pokud je to tak obtěžuje.

• Daniel Alexander

Gynekolog, MUDr.

• S panem doktorem Alexandrem jsem zacala resit neuspesne pokusy otehotneni. Pan doktor je mily, vse mi vzdy vysvetli a ochotne odepisuje i na moje emailove dotazy. Urcite mohu jenom doporucit.

• S panom doktorom som bola absolutne spokojna, staral sa o mna pred tehotenstvom aj pocas neho a vsetko bolo ok. Je starostlivy, nic nepodcenuje ani nezanedbava. Spokojnost, odporucam.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Stanislav Martan

Umístění: Nemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s.Služby: Porod dcery

Dobrý den, pan primář nám před týdnem pomohl společně paní doktorkou Javorkovou přivést přirozenou cestou na svět dceru koncem pánevním. Přesto, že to zdaleka nebyl bezproblémový porod, zvládli vše s naprostým přehledem a my bychom jim a celému kolektivu neratovické porodnice touto cestou rádi poděkovali.

• B
      Umístění: Nemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s.Služby: porodnické operace

Dobrý den,
      ráda bych se připojila s názorem na služby pana doktora. Setkala jsem se s ním na příjmu u porodu, kde si prohlédnul můj porodní plán, pak si prohlédl od hlavy až k patě mě a utrousil, že tu má asi nějakou metalistku (při odjezdu do porodnice jsem vážně nestihla řešit barvu svého oblečení a sáhla jsem po černých legínách a černém triku). Při samotném porodu mě velmi nešetrně a bolestivě vaginálně vyšetřil a když jsem ucukla bolestí, jen protočil oči v sloup...porod skončil akutním s.c. Po mém probuzení jsem velmi silně krvácela, sestra zavolala pana doktora, který mě začal vyšetřovat UZ a když jsem se ho ptala, jestli by mi mohl prosím vysvětlit, co se se mnou děje, neřekl mi ani slovo, ani se na mě nepodíval, až mi sestra musela říct, oč jde. Ve výsledku naprosto nelidský arogantní přístup. Podruhé bych nešla do Neratovic rodit jen z toho důvodu, abych tam náhodou na pana doktora nenarazila znovu. Pokud jsem jen odnesla jeho špatný den, měla jsem vážně smůlu, každopádně to považuji za velmi neprofesionální chování.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře