NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

(1 názor)

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Rozkošného 1058/3

150 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které zahájilo svůj provoz již v roce 1998. Svým pacientkám poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči v oblasti léčby neplodnosti. Nabízíme všechny moderní metody asistované reprodukce.
Jako klinika si zakládáme na takovém způsobu léčby, kdy postupujeme od nejjednodušších metod ke složitějším. Častokrát stačí pouze optimalizovat přirozené fertilní schopnosti páru. Příjemné civilní prostředí a diskrétní přístup našeho personálu vám pomůže překonat počáteční strach a nejistotu z léčby. Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Zákroky

• IVF - In Vitro Fertilizace
  • IUI - intrauterinní inseminace
  • Léčba pomocí darovaných spermií
  • Léčba pomocí darovaných vajíček (oocytů)
  • Indukce (vyvolání) ovulace
  • Léčba pomocí darovaných embryí
  • Zmražení vajíček na pozdější použití (social freezing)
  • KET (kryoembryotransfer)

Nejbližší zařízení

1 názor

• L
    Lékař: MUDr. Soňa Čermáková Jiný

Pani doktorka na me byla velmi neprijemna, na muj dotaz reagovala vylozene podrazdene a nastvane. Nemyslim si, ze takovahle osoba by se mela ucastnit programu IVF, kde se vsichni ostatni snazi o celkovou psychickou pohodu pacientek. Po konzultaci u ni jsem v pohode rozhodne nebyla a cely vikend jsem se citila pod psa.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu