NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

(24 názorů)

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Rozkošného 1058/3

150 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které zahájilo svůj provoz již v roce 1998. Svým pacientkám poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči v oblasti léčby neplodnosti. Nabízíme všechny moderní metody asistované reprodukce.
Jako klinika si zakládáme na takovém způsobu léčby, kdy postupujeme od nejjednodušších metod ke složitějším. Častokrát stačí pouze optimalizovat přirozené fertilní schopnosti páru. Příjemné civilní prostředí a diskrétní přístup našeho personálu vám pomůže překonat počáteční strach a nejistotu z léčby. Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Zákroky

• IVF - In Vitro Fertilizace
  • IUI - intrauterinní inseminace
  • Léčba pomocí darovaných spermií
  • Léčba pomocí darovaných vajíček (oocytů)
  • Indukce (vyvolání) ovulace
  • Léčba pomocí darovaných embryí
  • Zmražení vajíček na pozdější použití (social freezing)
  • KET (kryoembryotransfer)

• klinika

Nejbližší zařízení

• Monika Poláková

• M

Jelikož jsem měla dlouho problémy s vyšetřením na gynekologii, těžce jsem si vybírala doktory gynekology. Paní doktorka je velmi profesionální a milá zároveň. Doporučuji všem.

• Daniel Alexander

Gynekolog, MUDr.

• S panem doktorem Alexandrem jsem zacala resit neuspesne pokusy otehotneni. Pan doktor je mily, vse mi vzdy vysvetli a ochotne odepisuje i na moje emailove dotazy. Urcite mohu jenom doporucit.

• S panom doktorom som bola absolutne spokojna, staral sa o mna pred tehotenstvom aj pocas neho a vsetko bolo ok. Je starostlivy, nic nepodcenuje ani nezanedbava. Spokojnost, odporucam.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Soňa Čermáková

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorku navštěvuji v JST Medical. Nejen, že je vždy příjemná, ale snažila se mi vždy srozumitelně vysvětlit, co jsem měla za problém, co na to může mít vliv, vždy našla řešení, které mi nejvíc vyhovovalo. Navíc pokud jsem byla objednaná vždy na určitý čas, vždy jsem se přesně v určený čas přišla na řadu.

• L
      Umístění: NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.Služby: Jiný

Pani doktorka na me byla velmi neprijemna, na muj dotaz reagovala vylozene podrazdene a nastvane. Nemyslim si, ze takovahle osoba by se mela ucastnit programu IVF, kde se vsichni ostatni snazi o celkovou psychickou pohodu pacientek. Po konzultaci u ni jsem v pohode rozhodne nebyla a cely vikend jsem se citila pod psa.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Stanislav Martan

• N
      Umístění: Poliklinika MalešiceSlužby: Jiný

Doktor, který by při screeningu měl být trochu lidský a ne udělat vyšetření, poslat pacinetku na genetiku s pozitivním screeningem, nevysvětlit vůbec situaci a ještě ji vystrašit negativním komentářem Ve finále v nemocnici přišli na to, že screening byl negativní a gentika v pořádku.

• A
      Umístění: Poliklinika MalešiceSlužby: Jiný

Absolutní nezájem o pacientku, arogantní chování, přes nespočet dotazů nevysvětlení diagnózy, úplně zbytečně nás vystrašil. Nikdy více

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře