NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

(14 názorů)

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Rozkošného 1058/3

150 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které zahájilo svůj provoz již v roce 1998. Svým pacientkám poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči v oblasti léčby neplodnosti. Nabízíme všechny moderní metody asistované reprodukce.
Jako klinika si zakládáme na takovém způsobu léčby, kdy postupujeme od nejjednodušších metod ke složitějším. Častokrát stačí pouze optimalizovat přirozené fertilní schopnosti páru. Příjemné civilní prostředí a diskrétní přístup našeho personálu vám pomůže překonat počáteční strach a nejistotu z léčby. Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Zákroky

• IVF - In Vitro Fertilizace
  • IUI - intrauterinní inseminace
  • Léčba pomocí darovaných spermií
  • Léčba pomocí darovaných vajíček (oocytů)
  • Indukce (vyvolání) ovulace
  • Léčba pomocí darovaných embryí
  • Zmražení vajíček na pozdější použití (social freezing)
  • KET (kryoembryotransfer)

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Soňa Čermáková Jiný

Pani doktorka je velice profesionalni a sedla mi take jako osoba. Vzdy mi pomohla a nemuzu se na jeji peci stezovat. Chodila jsem k ni na Letnou, skoda jen, ze je tam jenom 1 den v tydnu a tim padem ma nadupany harmonogram a bohuzel i mene casu. Za mne pani doktorka moc hodna a sikovna.

Jedine, co mi vadilo, byla sestricka, ktera nebyla prijemna a mela jsem pocit, ze ji svou pritomnosti obtezuji. Bohuzel nevedela, jak jednat s lidma, natoz se zenama na gynekologii.

Lékař: MUDr. Soňa Čermáková Jiný

Paní doktorka je skutečný odborník, vždy mi pomohla. Chodím k ní na Letnou už dva roky a jsem s ní velice spokojená.

Lékař: MUDr. Soňa Čermáková Jiný

Paní doktorka je velice vnímavá a příjemná. Vyřešila moje problémy a vždy vše jasně vysvětlila. Od doby, co jí navštěvuji na Letné, se gynekologických prohlídek neobávám.

Lékař: MUDr. Soňa Čermáková Jiný

Paní doktorku navštěvuji v JST Medical. Nejen, že je vždy příjemná, ale snažila se mi vždy srozumitelně vysvětlit, co jsem měla za problém, co na to může mít vliv, vždy našla řešení, které mi nejvíc vyhovovalo. Navíc pokud jsem byla objednaná vždy na určitý čas, vždy jsem se přesně v určený čas přišla na řadu.

Lékař: MUDr. Soňa Čermáková Jiný

Pani doktorka na me byla velmi neprijemna, na muj dotaz reagovala vylozene podrazdene a nastvane. Nemyslim si, ze takovahle osoba by se mela ucastnit programu IVF, kde se vsichni ostatni snazi o celkovou psychickou pohodu pacientek. Po konzultaci u ni jsem v pohode rozhodne nebyla a cely vikend jsem se citila pod psa.

Lékař: MUDr. Soňa Čermáková Jiný

U paní doktorky jsem v ordinace JST Medical byla třikrát, nechci tedy do hloubky hodnotit její odbornost. Kvůli jejímu přístupu si ale nyní hledám nového lékaře. Špatnou zprávu mi sdělila jednou větou, na doplňující otázky v podstatě neodpověděla. Neprojevila ani špetku empatie, spíš působila, jako že ji obtěžuji.

Lékař: MUDr. Soňa Čermáková kontrola v těhotenství

Na prohlídce u Mudr. Čermákové jsem byla asi čtyřikrát když měla službu. Bohužel pokaždé jsem se setkala s nepříjemným, neprofesionálním jednáním. Paní doktorka neodpovídá na dotazy, nic nevysvětlí, při konzultaci nezvedne oči od monitoru. Když už reaguje tak velmi podrážděně kdy s vámi jedná takovým způsobem, že se cítíte mizerně, že jste se vůbec ptala. A přitom se jedná o Vás a vaše miminko.

Lékař: MUDr. Daniel Alexander

S panem doktorem Alexandrem jsem zacala resit neuspesne pokusy otehotneni. Pan doktor je mily, vse mi vzdy vysvetli a ochotne odepisuje i na moje emailove dotazy. Urcite mohu jenom doporucit.

Lékař: MUDr. Daniel Alexander

S panom doktorom som bola absolutne spokojna, staral sa o mna pred tehotenstvom aj pocas neho a vsetko bolo ok. Je starostlivy, nic nepodcenuje ani nezanedbava. Spokojnost, odporucam.

Lékař: MUDr. Daniel Alexander

Za mě rovněž negativní hodnocení. Mudr Alexander je odměřený, neochotný. Člověku sdělí, že má pravděpodobně nedobře se vyvíjející těhotenství, jakoby mu sděloval něco zcela nepodstatného. Navíc shazuje před pacientem i své kolegy z kliniky, což považuji za značně neprofesionální.