NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

(21 názorů)

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Rozkošného 1058/3

150 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které zahájilo svůj provoz již v roce 1998. Svým pacientkám poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči v oblasti léčby neplodnosti. Nabízíme všechny moderní metody asistované reprodukce.
Jako klinika si zakládáme na takovém způsobu léčby, kdy postupujeme od nejjednodušších metod ke složitějším. Častokrát stačí pouze optimalizovat přirozené fertilní schopnosti páru. Příjemné civilní prostředí a diskrétní přístup našeho personálu vám pomůže překonat počáteční strach a nejistotu z léčby. Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Zákroky

• IVF - In Vitro Fertilizace
  • IUI - intrauterinní inseminace
  • Léčba pomocí darovaných spermií
  • Léčba pomocí darovaných vajíček (oocytů)
  • Indukce (vyvolání) ovulace
  • Léčba pomocí darovaných embryí
  • Zmražení vajíček na pozdější použití (social freezing)
  • KET (kryoembryotransfer)

• klinika

Nejbližší zařízení

• Monika Poláková

• M

Jelikož jsem měla dlouho problémy s vyšetřením na gynekologii, těžce jsem si vybírala doktory gynekology. Paní doktorka je velmi profesionální a milá zároveň. Doporučuji všem.

• Daniel Alexander

Gynekolog, MUDr.

• S panem doktorem Alexandrem jsem zacala resit neuspesne pokusy otehotneni. Pan doktor je mily, vse mi vzdy vysvetli a ochotne odepisuje i na moje emailove dotazy. Urcite mohu jenom doporucit.

• S panom doktorom som bola absolutne spokojna, staral sa o mna pred tehotenstvom aj pocas neho a vsetko bolo ok. Je starostlivy, nic nepodcenuje ani nezanedbava. Spokojnost, odporucam.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Soňa Čermáková

• L
      Umístění: NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.Služby: Jiný

Pani doktorka na me byla velmi neprijemna, na muj dotaz reagovala vylozene podrazdene a nastvane. Nemyslim si, ze takovahle osoba by se mela ucastnit programu IVF, kde se vsichni ostatni snazi o celkovou psychickou pohodu pacientek. Po konzultaci u ni jsem v pohode rozhodne nebyla a cely vikend jsem se citila pod psa.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

U paní doktorky jsem v ordinace JST Medical byla třikrát, nechci tedy do hloubky hodnotit její odbornost. Kvůli jejímu přístupu si ale nyní hledám nového lékaře. Špatnou zprávu mi sdělila jednou větou, na doplňující otázky v podstatě neodpověděla. Neprojevila ani špetku empatie, spíš působila, jako že ji obtěžuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Stanislav Martan

• H
      Umístění: Nemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s.Služby: gynekologické konzultace

byla jsem odkazana k p.Martanovi na zhodnoceni LPS. Byla jsem tam prvne, je prijemny, mile vystupovani. Tez nejsem baletka, ale nepadla ani jedna urazka ci pripominka. Kazda prece vime, ze 5 cm spicku se prosviti lepe nez 20cm. I tak p.Marten, delal co mohl a bylo v jeho silach.
      Myslim si, ze je zkuseny, a vi co dela.

• K
      Umístění: Nemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s.

Pan doktor vedl můj porod. Byl klidný, rozvážný, vše vysvětlil. Cítila jsem se v bezpečí. I přes mnoho komplikací díky jeho profesionalitě porod dopadl výborně. Dodával mi odvahu a díky jeho víře a optimismu vše proběhlo tak, jak jsem si přála. Jsem moc ráda, že mě rodil on. Děkuji!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře