Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Štěpán Chalupník Jiný

Přiskřípla jsem si palec do dveří auta, natekl mi a hrozně to bolelo. Bála jsem se, že ošetření bude bolestivé a přečtení zdejších recenzí mi na odvaze moc nepřidalo. Pan doktor byl velice citlivý, šikovný, uklidnil mě, vysvětlil že umrtvovat není třeba a bezbolestně mi nehet na palci propíchl a sraženou krev vymačkal a poslal na RTG. Po týdnu při kontrole celou proceduru provedl znovu a opět to vůbec nebolelo. Nakonec jsme se společně zasmáli, že strach je horší, než celé ošetření.

Štěpán Chalupník Jiný

Já mám tedy s panem doktorem výborné zkušenosti . Byl příjemný , hodný, vše mi vysvětlil a při vyšetření byl velmi opatrný .

Štěpán Chalupník Jiný

S panem doktorem jsem nadmíru spokojený.

Jednalo se o odstranění středně velkého tukového váčku formou chirurgického zákroku s lokální anestezií.

Zákrok byl proveden profesionálně, následná léčba bez problémů, a také jsem byl spoklojený s vysvětlením a vůbec veškerou komunikací.

Štěpán Chalupník Panatrium III. prstu levé ruky

Přišel jsem na "I. chirurgickou s.r.o." s panatriem III. prstu levé ruky na doporučení obvodního lékaře.
    Pan doktor mi provedl celý zákrok bez umrtvení, přičemž do zprávy napsal v lok. anestezii 1% mesocainem.
    Tak šílenou bolest jsem v životě nezažil, kdy vám chirurgickými nůžkami 4x stříhá pod nehet do centra infekce a vystřihává vám odtud nehtovou ploténku !
    Pan doktor Štěpán Chalupník je velice arogantní lékař, který neumrtvuje ! Je absolutně bez špetky citu k pacientovi, který si zákrok opravdu protrpí se vším všudy a do zprávy vám potom napíše úplně něco jiného (že vám ránu umrtvil a že to dělal na prstu pravé ruky - bylo to na levé ruce)! Obvázání prstu taktéž po pár hodinách odpadlo, musel jsem převzít iniciativu sám!
    V žádném případě pana doktora nedoporučuji!

Kontakt

Dobrovského 23, Brno 61200 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna