ESTETIKA DENTAL s.r.o.

(2 názory)

ESTETIKA DENTAL s.r.o.

Vinohradská 48/2165

120 00 , Praha , hl. město Praha

Zubní ordinace – ESTETIKA DENTAL je významným zdravotním zařízením svého druhu v ČR se zaměřením na komplexní stomatologickou péči pokrývající všechny potřebné specializace. Našim pacientům nabízíme především bezbolestné, maximálně kvalitní a šetrné ošetření v příjemném prostředí za využití nejmodernější techniky a v souladu s novými světovými trendy. Naše zubní klinika zajišťuje veškeré služby týkající se současné stomatologie a to včetně zákroků dentálních hygienistek. Naší prvořadou snahou je, aby návštěva zubní ordinace pro Vás přestala být nepříjemným zážitkem – těšíme se tedy na Vaši návštěvu a věříme, že budete mile překvapeni.

------
Dental surgery – ESTETIKA DENTAL is a major health facility of its kind in the country, with a focus on comprehensive dental care covering all the necessary expertise. We offer our patients especially painless, high quality and friendly treatment in a comfortable environment using the latest technology and in accordance with new international trends. Our dental clinic provides all services related to contemporary dentistry procedures including dental hygienists. Our primary goal is to visit dentist for you ceased to be an unpleasant experience – we look forward, therefore, to your visit and hope that you will be pleasantly surprised.

Zákroky

• Hygienické čištění 30 minut
  • Bílá zubní výplň
  • Endodoncie
  • Trhání zubu
  • Zubní korunka – kombinace kovu a porcelánu
  • Chemické bělení zubů
  • Zesvětlení zubů – Air Flow

Vyšetření

• Zubní ozdoby

Nejbližší zařízení

• J
    Lékař: MUDr. Oleksandra Reyda keramické korunky

Paní doktorka je nadprůměrně milá a ochotná.Přišel jsem neohlášený s tím, že hledám zubaře a pokud by to bylo možné, tak bych se objednal. Paní doktorka Reyda mě požádala, jestli bych chvíli počkal, že se naodbědvá. Za dest minut vyšla ze dveří a prohlásila, že za půl hodiny sice příjde pacient, ale že se na zub podíváme. Hodinu se mně věnovala, zachránila a nasadila nový zub. Moc milá a usměvavá! ! Milá, probrali jsme toho za hodinu dost! Děkuju moc a doporučuji!

• M
    Lékař: MUDr. Oleksandra Reyda zákrok

Paní doktorku nedoporučuji. Šla jsem k ní poprvé a naposledy. Komplikovanější telefonickou dohodu z důvodu slabší znalosti češtiny bych ještě tolerovala, i když nevím, jak se domlouvá o léčbě s pacienty. V den a čase objednání nikdo v ordinaci nebyl, telefony nebral, ačkoliv probíhala ordinační doba. Strávila jsem touto návštěvou i čekáním, zda se přece jen neobjeví skoro 2 hodiny.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu