DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

Stomatologie Ječná 1 je součástí Czech Dental Holding, největší síťě stomatologických center v České republice. Holdingová skupina klinik poskytuje komplexní služby v oblasti stomatologie a nabízí šir... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

Ječná 550/1

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Stomatologie Ječná 1 je součástí Czech Dental Holding, největší síťě stomatologických center v České republice. Holdingová skupina klinik poskytuje komplexní služby v oblasti stomatologie a nabízí široké spektrum specializací. Ječná 1, s. r. o., to jsou 2 zubní ordinace v centru Prahy na Karlově náměstí. V současné době u nás pracují 4 zubní lékaři, 2 dentální hygienistky. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami kromě 209 (ZP Škoda). V našich ordinacích můžete platit platebními kartami. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Ordinujeme každý všední den od 8:00 do 20:00 (z provozních důvodu se může ordinační doba lišit, doporučujeme ověřit telefonicky +420 601 393 443). Termíny mimo ordinační dobu nejsou možné. Pohotovost nemáme.

Zákroky

 • Dentální hygiena
 • Bělení zubů
 • Zubní výplně (bílé)
 • Endodontické ošetření zubních kanálků (strojově)
 • Protetické výkony - Korunka, Můstek, Protéza
Více

Vyšetření

 • Stomatologické preventivní vyšetření
 • Paradontologické vyšetření
 • Zhotovení digitálního snímku OPG / RTG
 • Ústní hygiena
 • Ošetření Dětí
Více

Nemoci

 • Léčení zubního kazu
 • Bolesti zubů a dásní
 • Krvácení dásní
 • Zápach z úst
Více

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Ondřej Král

  Po první návštěvě musím říct, že jsem naprosto spokojená! Pan doktor je nesmírně příjemný, pohodový, komunikativní a usměvavý :-) A protože šlo o mou první návštěvu, tak mi byl proveden rentgen, následován ještě další důkladnou prohlídkou, na základě které mi byl sestaven léčebný plán. Ten se mnou pan doktor pečlivě prošel a vše vysvětlil. Oceňuji vytvoření cenové kalkulace a to zejména z toho důvodu, abych poté při placení nebyla zralá na infarkt :-) Takhle už dopředu vím, kolik mě který zákrok bude stát. A co se týče prvního ošetření - než jsem se nadála, tak bylo hotovo. Injekce bez bolesti, vše provedeno precizně a s citem. Závěrem - jsem šťastná, že jsem se dostala do péče pana doktora Krále, protože jsem naprosto přesvědčená, že jsem v dobrých rukách :-)

  ר
  Ověřeny pacient
  Lékař: Ondřej Král

  Pan Král byl nejen příjemný v chování, rovněž koukatelný. 1 zubař u kterého mě při zákroku nic nebolelo a u kterého jsem se při vstupu do ordinace nebála. Ordinace malá, ale útulná. Vše mají se sestřičkou po ruce. Jako zubař je citlivý a ptá se, zda nemáte bolesti a zda je vše v pořádku. Nevýhody jsou opravdu vysoké ceny. Při registraci Vás eviduje do systému, dřív jsem nic za registraci neplatila (nevím jak je to nyní. Udělá vám rentgen chrupu, kontrolu a na PC Vám vyselektuje ceník. Plomby jsou od 1500 do 2500 Kč. Je dost škoda, že to nikde neuvádí, pro normální lidi je to kolikrát devastující částka, neboť si to nemohou dovolit. Já k němu i přesto chodila. Vzala jsem si půjčku 40 tisíc a holt, také o ní byla chudší. Chápu, že z něčeho musí žít i pan doktor a že výdaje má v Praze vyšší než třeba jiné ordinace. Nicméně, jsem zažila i dny, kdy mi vyvrtal kaz - ale ne úplně. Sdělil mi že byl pouze malý, tak ho tam nechal a zaplomboval bílou plombou. Byla jsem dost naštvaná, protože jsem zaplatila za bílou plombu a kaz jsem tam stále měla. Přišlo mi to, jako by chtěl, abych se do budoucna vrátila s tentýž zubem a opět uhradila další peníze. Po delších návštěvách jsem měla citlivost zubů a velké mezizubní prostory, což jsem nikdy dřív neměla. Zubaře jsem změnila následkem stěhování se do jiného města. Závěr: citlivý přístup, informovanost, krasavec na pohled, otázkou zůstává, zda toho nevědomí pacientů někdy nezneužívá. Ps: amalgánové plomby neaplikoval. Alespoň ne mě. Hezký den přeji.

  E
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Viktoria Gusarova preventivní prohlídka

  K paní doktorce jsem se dostal jen jednou a naštěstí naposledy.
  Při zběžné prohlídce mi našla 12 kazů a hned vybízela k vrtání. Bohužel jsem se nechal zviklat a hrozilo tedy, že bych nechal nemalý peníz u paní doktorky.
  Až následně jsem si uvědomil, že neudělala žádné rentgenové snímky na potvrzení nebo vyvrácení kazů. Termín jsem zrušil kvůli nemoci a našel svoji paní doktorku v jiné ordinaci. Ta našla kazy 3 při rentgenu i přímé prohlídce.
  Takže paní doktorka chtěla vrtat několik zdravých zubů. Z osobní zkušenosti tedy nemohu tedy doporučit.

  J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Viktoria Gusarova Běžný termín

  Paní doktorka je zlatý člověk.Enaticka,citlivá a pohodářka.Sestricka taky moc příjemná.Vse proběhlo rychle a v pořádku.

  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Alexandr Berg Plomba

  K panu doktorovi chodím už několikátým rokem. Plomby, kanálky i jedno trhání kořenů bez obtíží. Jediná nevýhoda jsou delší objednávací lhůty, ale vždy komunikuje pomoci sms. Vše vysvětlí a ukáže na rentgenu i v zrcadle. Ještě jednou děkuji za akutní pomoc mé rodinné příslušnici. S přístupem i precizností jsem velmi spokojen, rozhodně mohu doporučit.

  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Alexandr Berg

  K pánovi doktorovi Bergovi som sa po prvýkrát skutočne bála ísť, avšak rýchlo sa to zmenilo. Je neskutočne milý, je vidieť, že ho práca veľmi baví a čo oceňujem, je, že mi vždy vysvetlí čo sa bude diať. Či už šlo o čistenie kanálikov alebo extrakciu osmičiek, tak vždy zákrok prebiehal v pohode a bezbolestne. Pána doktora môžem len vrelo odporúčať.

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Viktoria Gusarova vypadená plomba

  naprostá spokojenost s paní doktorkou Gusarovou, mohu jen odporučit ostatním pacientům, milá a profesionální

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Alexandr Berg Spravování zubu

  Naprosto neprofesionální! Pan doktor se chová uctivě. Tím na mne zapůsobil a bylo těžké odhalit jeho nekvalitu. Tu jsem zjistila až po návštěvě jiného zubaře. Ceny nadprůměrné, odvedená práce nekvalitní. Bylo mi divné, že pan doktor často mění pracoviště (za rok jsem ho navštívila na 3 místech). To o něčem vypovídá, jen mi to nedocházelo. Spravování zubu mu trvá 2x tak dlouho, jak u mojí nové paní zubařky. Výplň stála nyní o 500 korun méně a podle rentgenu a fotek po ošetření, vím, že je konečně udělaná správně. Pod výplní doktora Berga zůstal kaz a vypadala jako kdyby jí uplácal můj tříletý syn na pískovišti! Nikdy víc, pozor na tohoto "lékaře"!

  MDDr. Alexandr Berg

  Profil Andrea S. neznám, mezi mými pacienty není nikdo s těmito iniciály, vystupujete anonymně, buď jste od konkurence nebo bývalá zaměstnavatelka s cílenou pomluvou a váš popis rozhodně neodpovídá mé práci a neztotožňují se s ním.
  V případě pochyb, obtíží a nespokojeností s mou prací, pokud skutečně jsem byl váš ošetřující lékař (o čemž pochybuji) , tak se můžete obrátit na mě, na mé vedení, případně na revizní komisi ČSK, tuto recenzi vnímám jako účelovou pomluvu, je nepravdivá a neztotožňuji se s ní a zvažuji podání trestního oznámení pro pomluvu.
  MDDr. Alexandr Berg

  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Alexandr Berg Akutní bolest zubů

  Velmi oceňuji rychlost objednání při akutní bolesti. Pan doktor Berg je opravdový profesionál, vše mi dopodrobna vysvětlil. Samotný zákrok byl naprosto bezbolestný. Vřele doporučuji.

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Alexandr Berg

  Pan doktor Berg je neskutečně milý a profesionální, vždy vše vysvětlí a jeho práce je pečlivá a bezbolestná. Jen díky němu jsem dokázala odbourat strach ze zubaře a na návštěvu k němu se vždy těším. Chodím k němu teď poměrně často, jelikož jsem kvůli strachu nebyla více jak 10 let u zubaře a nikdy bych si nemyslela, že budu k zubaři chodit s radostí! Kéž by bylo více takových lékařů, které baví jejich práce...

  Došlo k chybě, zkuste to znovu