DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

(23 názorů)

Stomatologie Ječná 1 je součástí Czech Dental Holding, největší síťě stomatologických center v České republice. Holdingová skupina klinik poskytuje komplexní služby v oblasti stomatologie a nabízí šir... Více

O nás

Ordinace

DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

Ječná 550/1

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 23...

O nás

Stomatologie Ječná 1 je součástí Czech Dental Holding, největší síťě stomatologických center v České republice. Holdingová skupina klinik poskytuje komplexní služby v oblasti stomatologie a nabízí široké spektrum specializací. Ječná 1, s. r. o., to jsou 2 zubní ordinace v centru Prahy na Karlově náměstí. V současné době u nás pracují 4 zubní lékaři, 2 dentální hygienistky. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami kromě 209 (ZP Škoda). V našich ordinacích můžete platit platebními kartami. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Ordinujeme každý všední den od 8:00 do 20:00 (z provozních důvodu se může ordinační doba lišit, doporučujeme ověřit telefonicky +420 601 393 443). Termíny mimo ordinační dobu nejsou možné. Pohotovost nemáme.

Naše nabídka

Nabízíme preventivní péči, dentální hygienu, bělení zubů, záchovnou stomatologii včetně endodontického ošetření zubů, protetickou stomatologii a mnoho dalších služeb.

Zákroky

 • Dentální hygiena
 • Bělení zubů
 • Zubní výplně (bílé)
 • Endodontické ošetření zubních kanálků (strojově)
 • Protetické výkony - Korunka, Můstek, Protéza
Více

Vyšetření

 • Stomatologické preventivní vyšetření
 • Paradontologické vyšetření
 • Zhotovení digitálního snímku OPG / RTG
 • Ústní hygiena
 • Ošetření Dětí
Více

Nemoci

 • Léčení zubního kazu
 • Bolesti zubů a dásní
 • Krvácení dásní
 • Zápach z úst
Více

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

 • Ondřej Král

  Zubař,

  • J
   Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

   Po první návštěvě musím říct, že jsem naprosto spokojená! Pan doktor je nesmírně příjemný, pohodový, komunikativní a usměvavý :-) A protože šlo o mou první návštěvu, tak mi byl proveden rentgen, následován ještě další důkladnou prohlídkou, na základě které mi byl sestaven léčebný plán. Ten se mnou pan doktor pečlivě prošel a vše vysvětlil. Oceňuji vytvoření cenové kalkulace a to zejména z toho důvodu, abych poté při placení nebyla zralá na infarkt :-) Takhle už dopředu vím, kolik mě který zákrok bude stát. A co se týče prvního ošetření - než jsem se nadála, tak bylo hotovo. Injekce bez bolesti, vše provedeno precizně a s citem. Závěrem - jsem šťastná, že jsem se dostala do péče pana doktora Krále, protože jsem naprosto přesvědčená, že jsem v dobrých rukách :-)

  • ר
   Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

   Pan Král byl nejen příjemný v chování, rovněž koukatelný. 1 zubař u kterého mě při zákroku nic nebolelo a u kterého jsem se při vstupu do ordinace nebála. Ordinace malá, ale útulná. Vše mají se sestřičkou po ruce. Jako zubař je citlivý a ptá se, zda nemáte bolesti a zda je vše v pořádku. Nevýhody jsou opravdu vysoké ceny. Při registraci Vás eviduje do systému, dřív jsem nic za registraci neplatila (nevím jak je to nyní. Udělá vám rentgen chrupu, kontrolu a na PC Vám vyselektuje ceník. Plomby jsou od 1500 do 2500 Kč. Je dost škoda, že to nikde neuvádí, pro normální lidi je to kolikrát devastující částka, neboť si to nemohou dovolit. Já k němu i přesto chodila. Vzala jsem si půjčku 40 tisíc a holt, také o ní byla chudší. Chápu, že z něčeho musí žít i pan doktor a že výdaje má v Praze vyšší než třeba jiné ordinace. Nicméně, jsem zažila i dny, kdy mi vyvrtal kaz - ale ne úplně. Sdělil mi že byl pouze malý, tak ho tam nechal a zaplomboval bílou plombou. Byla jsem dost naštvaná, protože jsem zaplatila za bílou plombu a kaz jsem tam stále měla. Přišlo mi to, jako by chtěl, abych se do budoucna vrátila s tentýž zubem a opět uhradila další peníze. Po delších návštěvách jsem měla citlivost zubů a velké mezizubní prostory, což jsem nikdy dřív neměla. Zubaře jsem změnila následkem stěhování se do jiného města. Závěr: citlivý přístup, informovanost, krasavec na pohled, otázkou zůstává, zda toho nevědomí pacientů někdy nezneužívá. Ps: amalgánové plomby neaplikoval. Alespoň ne mě. Hezký den přeji.

  Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře


 • Alexandr Berg

  Zubař, MDDr.

  • M
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Sympatický zubař, který postupuje profesionálně a s nadšením. Extrakce dvou osmiček rychlá a bez problému. Pan doktor mi vysvětlil jak bude postupovat. Po podání umrtvovaci injekce dbal, aby zákrok nebyl bolestivý, při bolesti jsem mu tedy dal znamení zvednutim ruky a bolest vyřešil lokálním umrtvením zubu. Zákrok byl proveden tak, aby byl co nejméně invazivní. Po zákroku jsem dostal instrukce a recept na antb. Proti zanícení a analgetikum proti bolesti. Po 2 dnech přestala dáseň bolet a po týdnu kašovité stravy jsem mohl bez obtíží normálně jíst. Při dalším problemu se zuby bych se určitě nezdráhal zajít znovu k tomuto doktorovi .

  • A
   Umístění: jiné místoSlužby: extrakce zubu

   Pan doktor je velice milý, vstřícný. Svou práci dělá opravdu svědomitě. Je vidět, že ho baví. Zákroky (trhání zubů moudrosti) proběhly vždy bezproblémově. Z trhání jsem měl strach, ale ukázalo se, že zbytečně. Pan doktor je velký profesionál, stav se mnou prokonzultoval, navrhl postup. Vážně děkuji.

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře