Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Eva Remlová Jiný

S paní doktorkou spolupracuji už přes rok a nemohu být spokojenější. Předtím jsem vyzkoušela služby lékaře v Ostravě, ale nebyla jsem s výsledky spokojená. Paní doktorka je nejen šikovná, ale i velmi milá. Vždy mi skvěle poradila v otázkách týkajících se výplní a botoxu. Její péči a konzultace vřele doporučuji. Oceňuji, že měla trpělivost poslouchat moje potřeby a vždy našla optimální řešení.

MUDr. Eva Remlová Jiný

Dobrý den, k paní doktorce docházím již hodně dlouhou dobu a jsem vždy naprosto spokojena. Její odbornost je na nejvyšší úrovni, a vždy jsem dostala tu nejlepší péči. Ale co hlavně …. s těmi nejšpičkovějšími materiály a přístroji. Jen jednou jsem neuposlechla její doporučení a samozřejmě se následky dostavily. Již nikdy jsem s paní doktorkou nepolemizovala o vhodnosti a rozsahu zákroku.
    Asi každý pochopí, že po jakémkoliv laserovém zásahu nemohu z ordinace odejít jako po návštěvě vizážistického studia. A aplikovaný make-up v tomto případě neslouží jako zkrášlující prostředek, ale jako zásadní ochrana a bariéra před slunečními paprsky, které by kůži poškodily.
    Paní doktorka neustále sleduje vývoj na poli estetické medicíny a studuje nové postupy a metody, takže svým klientům poskytuje tu nejmodernější péči .A za zákroky platím kupodivu stále stejně.

MUDr. Eva Remlová Jiný

Doporučuji vzít si po zákroku volno. Ošetření cévním laserem VBeam (žilky v obličeji). S tímto laserem jsem měla asi 3-4 dobré zkušenosti z jiných pracovišť. Sdělila jsem p. doktorce své představy - ukázala jsem jí, jakou oblast chci ošetřit. Mluvila o cenách, které mě svojí výší překvapily, řekla, že celý obličej je za výhodnou cenu. Při samotném ošetření laserem jsem znovu zopakovala, co chci ošetřit, protože p. doktorka laserovala i jinde na obličeji než byl pův. požadavek. Ještě před zákrokem se zeptala, zda nebude vadit nějaká ta modřinka, otok. Po zákroku jsem očekávala, že mi ošetřená místa zchladí led. obkladem. Ale p. doktorka mě pozvala do vedlejší ordinace, že tu pleť zklidní ošetřením, aniž by se mě předem zeptala, zda ho chci absolvovat a řekla mi cenu. Po ošetření mi jen na ošetřená místa a modřinky nanesla o stupeň tmavší odstín makeupu (vypadalo to, jak kdybych se líčila potmě). Po ošetření jsem měla asi 5 modřinek a několikadenní otok nosu a výrazný otok pod očima.

Kontakt

Ibsenova 17, Olomouc 77900 Zobrazit v Goole Maps