Smetanova 315, Skuteč
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Výborná paní zubařka. Škoda, že jsem k ní nemohla chodit od mládí. Patří jí i sestře mé velké poděkování.

Je to sice již delší doba, co jsem k paní doktorce přestala chodit. A to z jediného důvodu. V době, kdy jsem měla obtíže, nebyla v ordinaci, tudíž jsem zašla za jiným zubařem. Poté mi od ní bylo řečeno, když jsem šla k jinému zubaři, ať už si tam zůstanu...

Výborná zubní lékařka, chodím k ní již od dětství a nyní i se svými dětmi. Milá zdravotní sestřička. Vřele doporučuji!

S takovou pečlivostí při žadném ošetření jsem se nikde nesetkala.Její přístup je mimořádně vstřícný a zákroky jsou pečlivě zvažovány.Patří ji dík a velké uznání.
Jitka Lášková

Poslední hodnocení je fakt super. Ráda vrtá a proto je nejhorší. Jiní vrtají míň, plomby padají,zuby se pod nimi kazí... Pro mne je nejlepší

vynikající paní doktorka vždy mi pomohla super

U jiného stomatologa jsem sice nikdy nebyl,ale myslim si,že paní Chludová rozhodně nemá razantní zákroky,když to není potřeba! Jsem s ní maximálně spokojený...je to odborník v pravém slova smyslu!

V době skutečských začátků super. Dnes se bojím k ní jít - zákroky jsou dost razantní(a někdy až zbytečně) a ošetřené zuby bolí i měsíc potom.

Chodím sem již od dětství a super.