nám. Míru 313, Deštná

PSČ: 378 25
Telefon pro objednání: 384 384 380

Obor(y)
inte...

jednou jsem se silně nachladila, kašlala jsem naprosto úděsně, a když jsem šla do ordinace, paní štiplová hned na mě ,,ježiši co tu děláte, to mě chcete nakazit? rychle si běžte do lékárny pro ACC!´´ a měla jsem jít následující týden na kontrolu. po týdnu se to jen maličko zlepšilo, už jsem tolik "nechrchlala", ale, pořád jsem ještě měla kašel a zvedla se mi teplota. paní štiplová se na mě divně koukla a ,,ACC mi vždy pomohlo, jak to že vám né??´´ já jí na to že nevím. ona hned ,,safra, safra, čím to je? víte co, doberte je a pak se ukažte.´´ pak jsem se ukázala, ale kvůli tomu, že přecházím jinam. takže, paní štiplovou moc nedoporučuji, takový slaby výkon. takže na 2 hvězdičky.

Paní doktorku zajímá všechno okolo,jen ne léčba pacienta.Raději předepíše slabý lék,který sice neublíží,ale už vůbec nepomůže.Když si neví rady,má raději odeslat jinam.Bohužel na vesnici si člověk moc lékaře vybírat nemůže.

opravdu nejlepší lékařka kdo ma tu možnost at se sem určitě zapíše

tohoto lékaře všem doporučuji

Dost mi vadí, že všechno co se řekne v ordinaci je slyšet do čekárny, nechci sdílet své problémy s celou vesnicí. Naštěstí tam netrávím moc času, s chřipkou mi vždy pomohla, ale ta sestra je fakt zvláštní...

doktorka je vpohodě

Já jsem také byla v ordinaci v době, kdy paní žádala lékařku o pomoc, paní doktorka byla na antibiotikách a myslím si, že můžeme být vůbec rádi, že ten den ordinovala a nemusíme jet třeba do Hradce, to už slyším ty nadávky jak je to strašný a já nveim co...pani doktorka je přeci jenom v první řadě člověk a má taky jedno zdraví jako ostatní...copak tohle lidi nepochopíte? A že odmítla pomoc - je třeba dodat, že paní, která žádala o pomoc dostala telefonní čílo na pohotovost a hlavně dle toho co tam vylíčila, bych na jejím místě volala záchranku a neběhala po doktorech....

Je mi nepříjemné, číst si ty zlé recenze na p. doktorku.Ynám ji řadu let a vím, že skutečnost je naprosto jiná a tyto recenze nepravdivé.Těch pár lidí, bych posadila do čekáren jiných praktiků v J Hradeci a myslím, že teprve potom by mohli vyjadřovat své nepodložené pocity!Náhodou jsem také byla v čekárně, kdy paní žádala o návštěvu a moc dobře tuto rodinu znám, takže nedejte na první dojem a paní doktorka rozhodně nehýřila , ale sotva mluvila.Paní doktorka je velice obětavý člověk a sestřička je opravdu chytrá, má znalosti a zkušenosti a vždy příjemná.A o tom, že by věci, které so odehrávají v ordinaci kolovali po Deštné, tak to je opravdu velice trapné a pomlouvačné!Myslím, že ten kdo tyto ošlivé články napsal, at se zamyslí sám nad sebou!!

Nedavno jsem navstivila cekarnu pani doktorky,prisla pani s prosbou,ze potrebuje navstevu pro sveho dedecka.Byla odmitnuta odpovedi,ze pani doktorce není dobre.Je to smutné.Pan,kterého mela navstivit bydli kousek od ni.Kdyz jsem byla v ordinaci,hyrila usmevy a nemocna mi neprisla.Myslím,ze by si mela vice vázit svych "ovecek"

Příjemná lékařka s usměvavou sestřičkou,tvoří bezvadný tým,všem plně vyhovět a pochopit. Radost k nim chodit.