Ordinace PL pro dospělé
Zborovského náměstí 359, Mělník

V únoru 2010 mamínka (ve věku 54 let) přišla za Mudr.Kačerovou na preventivní prohlídku s žádosti o vyšetření, stěžovala si na nevolnost, slabost a výkývy nálady. Doktorka ji dala antidepresiva, řekla: vy níc nepotřebujete, vypadate dobře.
Půlroku na to moje mama se dostavila s velkou bolesti břicha. Paní Kačerová udělala krevní obraz, který podle její názoru byl v normě, jen snížený hemoglobin. Máma trvala na sonografií, termin byl až za měsic. Na ultrazvuku doktor ji sdělil, že jde pozdě... Měla nádor na slivívce 6 cm a metastáze v játrech! 7 tydnu na to zemřela!

Pokud je Vám dostačující léčba Ibalginem na veškeré nemoci od chřipky až po infarkt, pak jsou Vám dveře otevřeny...
Jako třešnička na dortu působí neskutečně nepříjemná sestřička.

Pročetl jsem si všechny komentáře a pro jedince, kteří jen pomlouvají, mám jedinou radu: stačí si vzít kartu a najít si jiného praktického lékaře, to se ještě budete divit a s prosíkem se vrátíte. S paní doktorkou jsem maximálně spokojen, mě vždy vyléčila či případně odeslala ke specialistovi, pakliže to bylo nutné.

Paní doktorka je ta nejlepší,kterou znám a že jich není málo.Nikdy si nemůžu stěžovat,že by mne nepřijmula i v ordinační době,kdy bere jen objednané.Pokavaď někdo chodí neustále kvůli jednomu píchnutí,tak se ani nedivím.A pto ty kteří takto pomlouvají mám jeden dotaz???Proč tedy u pani doktorky jste???Odpovím si sama.......protože je ta nejlepší.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s ní nadmíru spokojená. Vždy má vstřícné a příjemné jednání a nemyslím si, že by mi někdy špatně určila diagnózu. Mohu jedině doporučit. Ivana Budková

U paní doktorky jsem přes 15 let. Kdykoliv mě zdraví začalo opravdu zlobit, tak si nikdy nemohu na paní doktorku ani na sestřičku za mák stěžovat. Vždy mi pomohla, správně diagnostikovala a odeslala na další vyšetření. A to musím říct,že nejsem vzorný pacient, nechodím si sednout do čekárny při každém píchnutí apod.Před 2 roky jsem měl velmi vážnou dopravní nehodu, kdy jsem se znovu narodil. Kromě specialistů co mě dali dohromady mohu říci, že si paní doktorky a sestřičky velmi vážím, dělají svojí práci pečlivě. Nikdy jsem se nesetkal s nezájmem, neochotou či s neodbornou prací.
Když už hodnotíte,ať tuto lékařku nebo jakou-koli jinou, mohli by jste se podepsat.Je to slušnost.Nebo se bojíte, že Vás lékař neošetří? Pavel Šafrata

Četla jsem všechny komentáře na MuDr. Kačerovou.Jsem její pacientkou cca 20 let a nemohu si ztěžovat.Že se bojí k někomu přiblížit aby sama něco nechytla?To si děláte legraci?A že neuzná někoho,kdo je zdraví?Tak by to snad mělo být!A na sestřičku pí.Bartošovou také nedám dopustit,protože ta bere krev,že o tom ani nevím a to mám fobii z injekcí.S pozdravem Kutáčová Ingrid

Výborná praktická lékařka!!!!

Vstřícná a pečlivá. Doporučuji!

Nemůžu si stěžovat