SPOLCHEMIE, a.s. - Revoluční 86, Ústí nad Labem

Masarykova 331, Ústí nad Labem

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Nejlepší lékař, který se neorientuje jen ve svém oboru, ale je schopen poradit i s problémem jiným.
Profesionál a zároveň přátelský.
Sestřička Kamča také úžasná. Moc děkuji za vše.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Pan doktor je milý, opravdu pomůže, nic nezanedbá. Při podezření na nějaký problém doporučí specialisty i mimo obor. Sestřičky jsou vždy skvělé, nemám co vytknout :)

Pan doktor Plzak a sestricka Zitova jsou k nezaplaceni! Chodim k panu doktorovi jiz 20 let a poslednich 15 dojizdim ze zahranici. Sestricka je uplne zlato, coz se v Cechach jen tak nevidi. Panu doktorovi mam naprostou duveru a uctu a jsem vdecna za veskerou pomoc a peci. Vzdy vyjdou vstrict a pacienkam vyhovi jak jen je to mozne.

Nezbývá než souhlasit. Pan doktor je velmi pečlivý, příjemný. Sestřičky skvělé. Kéž by takovýchto lékařů bylo víc!

Naprosto vynikající pan doktor, profesionál se smyslem pro humor;-). Velice pečlivý, nic nezanedbá, pacientky dokáže podpořit v těžších chvílích (osobní zkušenost - potrat). Vždy velmi milý a přátelský, cítím se v jeho ordinaci jako doma a jako na Západě - opravdu vysoká úrověň!!! Obdivuji též jeho dvě sestřičky, které jsou velice milé, příjemné přesto, že mají tolik práce. Mnohokrát děkuji za super péči!

W

Znám ho už 17 let...fajn človíček a ještě lepší gynekolog...

Velmi dobrý doktor, během mého těhotenství (2011 ) bylo díky němu každá návštěva u něj ta,na kterou jsem se pokaždé těšila. UZ miminka vždy pečlivě zkontroloval, nic nezanedbal, podpořil, když jsem měla strach z blížící se ho porodu. A ještě něco, důležitá je v ordinaci i jeho zdravotní sestra paní Monika, které je též vynikající !!! Děkuji jim oběma.

Je to vynikající odborník, také mám díky němu dvě zdravé holky, umí si popovídat.

Samé kladné hodnocení, nezbývá než souhlasit, je opravdu perfektní.
Když jdu od něho z vyšetření tak vím, že nic nezanedbal. Projede vám
ultrazvukem i orgány, které s jeho oborem vůbec nesouvisí.

K panu doktorovi Plzákovi chodím 16 let. Nikdy nic nezanedbal, nikdy nic nepodcenil. Vždy mě pečlivě vyšetřil. Pomohl mi se vším u prvního dítěte, jsem mu za moc vděčná. Škoda, že neni více lékařů jako je on. Doporučuji