MUDr. Vratislav Hájek

Zubař Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Smetanova 66, Jablonec nad Nisou

PAN DOKTOR JE - P A N DOKTOR- SE VSEMI DEDETI JSEM PRO - NAPROSTO VYTECNY PRISTUP K PACIENTOVI - JSEM Už DUCHODCE A JEHO UROVEN - DALECE PREVYSUJE , VSECHNY - CO JSEM ZDE
V JABLONCI ZA POSLEDNICH 5 ROKU , POZNAL VDECNY PACIENT , BYVALY PRAZAK....
pisk.

Pan doktor je anděl, dnes mě vzal s akutní bolestí ihned po zavolání, volala jsem jen na zkoušku kolem oběda. Ačkoliv momentálně bez sestry, pan doktor mi léčil zub 50 minut (vrtání, trhání nervu, výplň kanálků, bílá plomba). Moc děkuji za možnost klidného odletu na dovolenou. Opravdu velmi profesionální přístup, který se hned tak nevidí. A takovou péči ráda zaplatím.

arogantní, jde mu hlavně o peníze, nic nevysvětlí, zneužívá trama pacienta a na začátku neinformuje, jakou částku bude za zákrok požadovat a posléze inkasuje

Koukám, že pacientka,která kritizuje paní doktorku, je asi agentkou pana doktora ŠIMÍKA , který potřebuje sehnat pacienty. Dobrý stomatolog jich má dost a dávno nové nebere. Je dobře paní doktorko, že takoví lidé od vás odcházejí, a tím máte více času a ti, kteří k vám chodí rádi ti druzí totiž nebudou spokojeni nikde. Buďte stále taková, jaká jste...prostě ta nejlepší !!!!!A nenechte se otrávit věčně nespokojenými......

kurak neni ale velky sportovec a vyborny lekar taky mam strach z toho az skonci kam bude nase rodina chodit

Výborný doktor a odborník. Úplně se děsím toho až nebude vykonávat praxi a budu pro celou naši rodinu vyhledávat někoho jiného.

Pan doktor je jeden z nejlepších stomatologů na jablonecku, svoji péčí mi zachránil 2 zuby které jiný lékař již odepsal. Nemohu souhlasit s názorem, že si šel zakouřit a pacienta nechal čekat na křesle, co vim, je nekuřák a toto je obyčejná pomluva

Pan doktor je arogantní, klidně si jde zakouřit, zatímco čekáte v křesle na vyšetření a po návratu si ani neumyje ruce ani nevezme rukavice. Tohle se u stomatologů rozhodně nedělá!!!

Velice dobrý odborník a operatér,zkušený stomatolog