Ord. praktického lékaře stomatologa
Písečná 5285, Chomutov

Pan doktor, je na děti velmi nepříjemný......, arogantní .......hrubý...........příšerné čekací doby.......už k němu s dcerou nechodíme 2 roky a do dnes nám po něm nová paní zubařka opravuje zuby. Dnes chodí dcera k zubaři s úsměvem, k panu doktorovi už týden před návštěvou plakala, že tam nechce.Takže pane doktore, když jste na dceru křičel, že jste zvědavý na to kdo jí bude opravovat zuby až tu nebudete, tak můžete v klidu odejít.....dcera má skvělou paní zubařku, ke které chodí beze strachu !!!!!!!!!!!

Pan doktor Poledne,ma velice dobry pristup k pacientovi.Je peclivy,snazi se odvest pozornoct od bolesti-tzn. ze je i dobry psycholog:-).Cela rodina jsme s nim velmi skopojeni..Za dobre vykonanou praci mu moc dekujeme.

je strasne ukecanej a nedela nic hrube ale vse s klidem

Dlouhé čekání je úmorné, ale za práci odváděnou tímto stomatologem to stojí za to vydržet :o)

Dnes jsem byla objednaná u pana doktora na 8.hodinu.Přišla jsem ve třičtvrtě na 8,přede mnou již byli 3 lidé (všichni objednáni).Po mně přišli další 3 + 1 pán neobjednaný pravděpodobně s bolestmi.Vydržela jsem čekat do půl 9.,ale vzhledem k tomu,že jsem přišla v pracovní době,jsem už déle čekat nemohla,protože 3 pacienty by pan Poledne s jeho rychlostí dělal tak dvě hodiny...Není to ale o jeho poctivosti,jak jsem se tu dočetla,ale o tom,že si rád povídá nebo spíše se rád poslouchá.Přijde mi objednání tolika pacientů najednou a čekání na pana doktora,než milostivě začne ordinovat,jako neúcta k pacientům.Je vidět,že pan Poledne žehrá na to,že má dostatek pacientů,jinak by si takové chování jistě nedovolil.

S panem doktorem jsem 100% spokojena. Kdykoli jsem mela bolesti nebo nejake potíže byl ochotnej me vzít kdykoli. K dětem ma take skvělí přístup

Pan doktor není špatný ale zkuste si jednou jít k jinému zubaři mě udělal zubní kámen jen jednou za 8 let pak jsem chodil k hygieničce asi měsíc než mě dala do kupy takže můj názor je neutrální

Vojto!

Som rád,že som našiel Tvoju stopu 37 rokov po promocii.Prajem Ti dobré zdravie ,pracovné úspechy a vydržať..

Tvoj kolega Jano Pintér z Košíc.jp.denta@netkosice.sk

Pan doktor, je šikovný a znalec ve svém oboru. Celá naše rodina je s ním spokojená. Nikdy se nám nestalo, že bychom v čekárně čekali víc jak 30 minut.

Lékař, který umí a vyzná se. Dlouhá čekací doba je důkezem jeho poctivé práce a spokojených pacientů.