MDDr. Vojtěch Novotný

Zubař Více

Trutnov, Praha 2 adresa

25 názor

Adresy (2)

MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz
U Hřiště, Trutnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

celoživotní vzdělávaní ČSK - praktický zubní lékař

2013 - 2014 Evropské ce...

Více

Léčené nemoci

  • Zubní kaz
  • Zubní kámen
  • Zánět dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz Jiný

Z dětství jsem měla nemilé zkušenosti s předchozími zubaři "strach,trauma", ale od doby co chodím k Panu Novotnému můžu říct, ze se k zubaři i těším :) .. Pan doktor i sestřička velice ochotný, profesionální. :) chodíme tam celá rodina a nejlepší volba pan Zubař byl ! :)

J
Umístění: MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz Jiný

Velice precizní a kvalitní zubní lékař. Dbá na perfektně odvedenou práci a zajímá se o spokojenost svých pacientů. Profesionál s lidským přístupem, kterého pravidelně navštěvují již několik let a mohu mu plně důvěřovat.

D
Ověřený profil
Umístění: MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz zubní vyšetření

Kvůli nepříjemným zážitkům z dětství jsem dlouho trpěla až úzkostným strachem ze zubařů. Díky panu doktorovi je strach pryč. Je velice milý a pozorný. Každý postup ošetření detailně popisuje. Jsem mu velice vděčná.

N
Ověřený profil
Umístění: MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz

Zatím jsem nepoznala lepšího zubaře. Precizní a kvalitní ošetření. Jiní zubaři, mi kaz spravili za pár minut a plomba zanedlouho vypadla. Toto se mi u pana doktora nestalo. Vždy jsem s výsledkem velice spokojená. Těším se na další spolupráci! :)

M
Ověřený profil
Umístění: MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz Bolest zubu

Naprosto odborné vyšetření, to je snad první Doktor který zhorovil RTG snimek, a zbavil mě bolesti zubu, je velmi empatický a komunikativní, hodně se ošetření zubu věnoval, nic nepodcenil, zákrok absolutně bezbolestný, sestřička rovněž velice hodná, škoda už nepřijímají nové lidi, s takovým profesionálním jednáním jsem se ještě nesetkala

Ověřený profil

Pan doktor je moc příjemný a profesionální. Ošetření bylo rychlé, bezbolestné, s hledáním volného termínu nebyl problém, mohu jen doporučit!

A
Ověřený profil

Nikdy jsem na těchto stránkách nezanechala jedinou recenzi, ale zde prostě hodnotit musím. Pan doktor je nejen sympatický a velice pohledný mladý muž, ale i nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy za svůj život potkala. S mým problematickým chrupem už jsem pár zubařů navštívila a tak můžu posoudit, kdo je ve svém oboru profesionální a kdo ne, a tady s jistotou musím napsat,že pan doktor je skutečný odborník na svém místě. Za sebou mám dvě ošetření včetně extrakce a vše proběhlo důkladně a zcela bezbolestně. Pan doktor je velmi vstřícný, empatický, precizní, pacientovi věnuje hodně času, no.. je prostě úžasný !!
Takže za mě maximální doporučení všem, kdo očekávají kvalitu, profesionalitu, lidskost, bezbolestnost, celkový přístup...
Pane doktore, moc Vám za všechno děkuji, za bezbolestnou péči, skvělý přístup a profesionalitu !!! :(

O
Ověřený profil

Doporučuji, pan doktor má o pacienta skutečně zájem, setkala jsem se u něj s velice citlivým a důsledným přístupem.

J
Ověřený profil

Byl jsem naošetření u pana doktora ve Spálené ulilci na LSSP a musím říci, že je hodný, pečlivý empatický, trpělivý, můj problém vyřešil, hlavně věděl co dělá... vše vysvětlil. Kdyby byli všichni zubaři jako pan doktor.

A
Ověřený profil

Chcela by som veľmi pochváliť pána doktora Vojtecha Novotného. Je to milý, empatický a veľmi šikovný lekár. Pozorne počúva pacienta, pri zákroku všetko vysvetľuje, čo bude robiť. Po mojej negatívnej skúsenosti s inými zubármi som rada, že som sa dostala do rúk tomuto pánovi doktorovi. Ešte raz veľká vďaka. Klobúk dole a palec hore :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry dwn pane doktore. Muj dotaz zni zda prijimate pacienty a zda resite amalganove plomby i bile? Dekuji

Dobrý den, v současné době jsme příjem nových pacientů DOČASNĚ pozastavili z důvodu naplnění kapacity ordinace. Je velmi pravděpodobné, že v měsících lednu-březnu 2018 znovu začneme pacienty nabírat. Stačí zavolat nebo napsat mail a informovat se. Nabízíme jak výplně amalgamové (černé) tak i bílé - fotokompozitní.

MDDr. Vojtěch Novotný

Vážený pane doktore, chtěla jsem se k Vám objednat do ordinace - Magis smile a byla jsem nemile překvapena, že tam již nepracujete. jelikož jste opravdu, opravdu výborný zubař, mohla bych vědět, kde teď působíte?

Dobrý den, nyní pracuji mimo Prahu - v Trutnově kde mám soukromou ordinaci. Pokud by pro Vás dojíždějí nebylo překážkou, tak se určitě můžete objednat. stomatologie.tu@seznam.cz (nejprve je třeba emailem, jelikož sem nemohu vložit telefonní číslo). S pozdravem Dr. Novotný

MDDr. Vojtěch Novotný

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.