MDDr. Vojtěch Maštálka

Ledeč nad Sázavou 1 adresa

MDDr. Maštalka Vojtěch - praktické zubní lékařství
Habrecká 450, Ledeč nad Sázavou

Umístění: MDDr. Maštalka Vojtěch - praktické zubní lékařství

Velmi šikovný a hodný zubař. Ochotné a milé sestřičky. Vždy, když máme jakýkoliv problém nám pan doktor pomohl.

Naprosto super doktor.
Pomohl mi překonat strach ze zubařů. Odstranil mi hluboký kaz a to bez jakékoliv bolesti.

Prostě profík.

Překonal ve mě strach ze zubařů : )

Pana doktora Vám všem můžu vřele doporučit, precizní, jemný, vše vysvětleno, nic nebolelo, prostě super, člověk se tam skoru i těší :-)

Pan doktor má velmi příjemné vystupování, vše vysvětlí a popíše do detailů. Velmi precizně se věnoval mým zubům v rámci preventivní kontroly.

Opravdu výborný lékař. Vše vysvětlí,zákroky opravdu nebolí. Jsem ráda, že jsem našla takového zubaře.

Doporučuji! Všechno dělá precizně a jemně!

perfektní přístup i práce.
spokojenost

Musím pana doktora doporučit. Má velmi vstřícný vztah k pacientům, člověka zbytečně nestresuje, vše srozumitelně vysvětlí. Je pečlivý a šikovný. Zná nejnovětší metody a postupy, používá moderní vybavení. Pokud by se objevil přeci jenom nějaký problém, nebojí se říci o pomoc zkušenějším kolegům, kteří jsou o dveře vedle. I sestřička je velmi příjemná, veselá a ochotná. Objednává tak do týdne, max do deseti dní, protože je pan doktor chvíli po škole a teprv nabírá klientelu. Dokonce zvládá i komunikaci v angličtině. I po extrakci 2 zubů a plnění kořenovách kanálků, neznám slovo bolest. Díky němu se možná přestanu návštěvy u zubaře bát:)