MDDr. Vojtěch Linka

Zubař Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Dentální klinika Linea s.r.o.
Palackého 128/47, Jablonec nad Nisou

Umístění: Dentální klinika Linea s.r.o. Jiný

K panu doktorovi chodíme už roky, celá rodina. Všichni jsme nadmíru spokojeni. Přístup k dětem na jedničku. Pan doktor je velice pečlivý a vše vždy dobře vysvětlí. Prostředí kliniky je nové a pěkné. Ostatní personál kliniky je také moc milý a ochotný. Čekací doba minimální. Doporučujeme.

Umístění: Dentální klinika Linea s.r.o.

Moc milý personál, pěkné prostředí. Pan doktor má skvělý přístup k dětem. Moje děti se na návštěvu dokonce těší. Vše probíhá v naprostém klidu a opravdu bezbolestně. Pan doktor Linka důsledně, ale nenásilně dbá na prevenci a vychovává, jak se zuby starat. Určitě doporučuji.

Umístění: Dentální klinika Linea s.r.o.

Na klinice Linea jsem spokojena. Oceňují moderní vybavení, profesionální a milý přístup celeho personálu. Když jsem přecházeli od původního zubaře, bylo zjištěno že musím podstoupit opravu 10 zubu, kde byli skryté kauzy.na všem jsme se domluvili, kdy, jak, za kolik. Také jsem poprvé od lékaře slyšela že mám jednu osmičku. Rentgen mi totiž předtím nikdo nedělal. Pana doktora Linku mohu jen doporučit.

Umístění: Dentální klinika Linea s.r.o. Zubní ošetření

Velmi milý, ochotný a příjemný personál, hezké prostředí a profesionální péče na úrovni. Měl jsem tu čest být u pana doktora i u paní doktorky, oba mi vše ochotně vysvětlili, u výkonů mi popisovali co dělají, což mě velmi uklidňovalo, protože jsem měl předtím strach ze zubního ošetření, ten už nyní nemám. Co se cen týká, nejsou zrovna nízké, ale předtím jsem u zubaře nic neplatil a taky to podle toho vypadalo, obávám se, že v dnešní době už to jiné nebude. Od známých vím, že u zubaře platí třeba i mnohem víc. Za mě spokojenost.