Praktický lékař pro dospělé
Studentská 598, Bohumín

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mudr. Vlastimil Pazďora - Chtěl bych touto cestou poděkovat tomuto lékaři za vstřícnost, ochotu a pečlivost s jakou se věnuje svým pacientům. Překvapilo mne, že je i výrazně erudovaný v oblasti ortopedie, jeho znalosti v oboru mne velmi mile překvapily. Od roku 2014 jsem nucen pobývat na lůžku, nebo v křesle, zejména ovšem ve velkých bolestech. Pan doktor mi dal naději, že bych se opět mohl vrátit k plnohodnotnému životu a podniká kroky, které by mohly můj zdravotní stav zlepšit. Za to mu patří můj velký dík a já mohu tohoto lékaře všem pouze doporučit. Za mne - velká spokojenost.

Opravdu velice dobrý lékař. S tak lidským přístupem k pacientům i k rodině pacienta jsem se už dlouho nesetkal, naposledy snad ve svých dětských létech kdy jsem chodil k MUDr.Bahenské a MUDr.Kubátové. Mou maminku vysetřil a trpělivě jí vysvětlil jaké jsou možnosti další léčby a ta ač původně nechtěla o nějaké léčbě vůlbec slyšet nakonec souhlasila s hospitalizací v nemocnici. Takto se k mamince choval i když není její praktický lékař a jen zastupoval MUDr. Trachovou. Ještě jednou mu touto cestou velice děkuji. Junga Roman

Velmi špatný lékař. Předepisuje především ibuprofen a acylpirin. Empatický možná je, ale velmi neosobní. Díky známostem má mnoho pacientů (ve firmách, domovech), hlavně důchodců, kterým se nestačí věnovat. Bohužel mám pochybnosti i o jeho odbornosti, jelikož jen v naší rodině nepoznal dvě závažná onemocnění. V nemocnici už bývá někdy pozdě, proto by zdraví měli zvážit, zda docházet k tomuto lékaři.

Fakt dobry.Cokoli probere a najde to nejlepsi reseni.

Empatický, partnerský vztah k pacientovi, erudovaný, pečlivý, slušný.