Odborný ženský lékař
Milady Horákové 1741, Kladno

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

Chodim k Panum Doktorovy uz 8 let, a jsem moc spokojena.Dobre vysvetli, a rekne to na rovinu co pacient potrebuje. Mohu jenom doporucit.

Nedoporučuji - pan doktor není zrovna moc empatický člověk. Vždy když jsem se na něco zeptala, dostala jsem pulhodinovou přednášku. Skoro jako by se rád poslouchal a hlavně poučoval. Při prvním ultrazvuku v těhotenství mi asi 4x zopakoval během 5ti minut že je možný samovolný potrat. Ano chápu, děje se to, ale opravdu to musí říct tolikrát někomu kdo zrovna prožívá radost? :-D Jsem ráda, že jsem našla jiného lékaře.

Dobry den k panu doktorovi chodim jiz 15let a vzdy se ke me choval normalne.Muzu se ho zeptat nacokoliv a vzdy mi odpovedel a vysvetlil.Prodelala jsem 1zanet a v pohode, pred 10lety jedno spatne tehotenstvi.Vse mi řekl na rovinu.Pak 1tehotenstvi v poradku a ted po 9letech mi pomohl k těhotenství řekla jsem mu vse a hned mi podal podporu na oplozeni k memu problemu.Tehotenstvi poznal hned ve 3tydnu a chodila jsem každý tyden na ultrazvuky.A rekl mi vse co muže byt i spatne i dobře. Za to jsem byla ráda za prime odpovedi.Takze za me dobry.

Já jsem spokojená. Je pravda, že je trochu svérázný a chápu, že slabší povahy některé jeho poznámky špatně vydýchávají, ale mně jeho přímé jednání vyhovuje. Zažila jsem zamlklý potrat a myslím, že jeho věcné jednání bez zbytečných emocí mi pomohly se s tím srovnat jako s něčím, co se prostě stává a hotovo. Překvapují mě komentáře o liknavém vyšetření. Mně se věnuje pokaždé pečlivě (pokud nejde o kvasinkovou infekci, to je fakt, to asi nebere jako dostatečně zajímavý medicínský problém:-))).

nedoporučuji.
pokavaď jste zdraví a nic nepotřebujete-je vše OK.Po 25 letech u tohoto lékaře ,jsem měla snad poprvé obtíže a bolesti .nic nezjistil,nikam jinam mě neposlal-ani na krev ,ani ultrazvuk nemínil zapnout.šla jsem k obvodní lékařce ,ta mě poslala na sono-tam zjistily 6 cm velké cysty.Následovala co nejrychleji operace.Po operaci,když jsem k němu šla na kontrolu drze konstatoval,že jsme to zvládli a už žádné cysty a bolesti nebudou.
Tento lékař je mi k smíchu a nyní p.doktorovi jasně říkám ,co od něj vyžaduji-.Kontrola krve a ultrazvuk. Takto mě na něj poradila metodu -dozoru moje praktická lékařka.Díky ,že mám schopnou praktickou lékařku,která místo gynekologa zjistila příčinu bolestí a po operaci mám klid.

Pana Hlaváče opravdu nedoporučuji! Před rokem mi zaváděl nehormonální tělísko. Nedávno jsem začala krvácet mimo periodu 5 dní v kuse. Když jsem volala panu Hlaváčovi, že potřebuji na kontrolu, ten mne odbyl s tím, ať přijdu za 14 dní. Navíc to určitě bude jen z nachlazení...druhý den jsem už bolestí nemohla ani sedět, takže jsem mu opět volala a ten opět mne odmítl a řekl, ať přijdu příští týden, že dnes má hodně pacientek. Nakonec jsem musela na pohotovost, kde mi zjistili mimoděložní těhotenství a laparoskopií mi byl odstraněn vejcovod. Poté z nemocnice poslali panu Hlaváčovi zprávu a ten mi při kontrole řekl, že se to samozřejmě může stát, ale o nic nejde..prý to nebyl žádný zásah do těla.! Gynekologa si už hledám jiného.

Já jsem ohledně pana doktora hodně na rozpacích. Začala jsem k němu chodit od 15 let a ze začátku dobrý. Nejsem nějak náročná a nevšimla jsem si nevhodného chování, resp. mě jen tak něco nerozháže. Ale později jsem měla nějaké problémy, u některých byl v pohodě a u jiných mě "řešil" ve dveřích (a nevyřešil). Nebo mi dal ATB bez vyšetření, což na mě nepůsobí zrovna 2x dobře. Jindy zas dělal UZ, i když spíš zbytečně v souvislosti s vyšetřením jinde. Nemám k němu úplnou důvěru a přemýšlím o změně.

Tohoto doktora rozhodně nedoporučuji ! Má nejapné poznámky, které by si jako profesionál rozhodně neměl dovolit. Pravdou je, že rád všechno vysvětlí, ale často to přejde v bezpředmětné filozofování a názor druhých nebere v potaz. Jeho arogantní poznámky jsou velmi nevhodné. Podotýkám, že na jakýchkoliv dalších vyšetřeních je nemožné se s ním dohodnout. Opravdu, abyste se bály tohoto doktora na cokoli zeptat. Za mě ne.

Pan doktor je sice vtipálek, ale po profesní stránce je to katastrofa. Mé dlouhodobé problémy vůbec neřeší a jakékoliv připomínky přechází bez mrknutí oka.

K panu doktorovi jsem přešla nedavno, čekám dvojčátka a původně se zdálo, že budou jednovaječná. Pan doktor okamžitě vysvětlil včechny negativa a rizika tohoto těhotenství,protože se zdálo, že mají i společnou placentu, venoval se mi přes hodinu a okamžitě poslal i na vyšetření do motole.Tam mi trochu uklidnily, protože se zdý, že nakonec budou dvojvajčená, tudíž je to jednodušší,stejně ale mám riziko předčasnoho porodu, takže pan doktor mě monitoruje jednou týdně.Je lepší, že mi spíše připravuje na horší verze.Jsem opravdu spokojená-