Vlastimil Galovič, praktický lékař Horní Bříza

MUDr. Vlastimil Galovič

Praktický lékař

4 názory

Uložit


Adresa

Zahradní 324, Horní Bříza
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
4 názory

H
Ověřeny pacient

Doktor Galovič je jako člověk v pohodě, napíše nemocenskou, když je třeba apod. Ale s opravdovou nemocí tam prosím nechoďte, nedopadnete dobře. Aby se vás doktor ptal, co vám je, co chcete napsat a na jak dlouho, to asi není normální... opravdu neví co dělá, jestli je to stářím, neodborností nebo lajdáctvím neumím posoudit. Znám několik případů závažně nemocných, kterým řekl, že jim nic není a neposlal je na další vyšetření...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tragédie. Potřeboval jsem vzít krev na boreliózu a nic. Syn má genetickou poruchu jater a já potřeboval genetiku z důvodu dědičnosti a rovněž mi nebylo vyhověno. Nakonec jsem se dozvěděl že jsem ztloustl a šel jsem domů. Jó, když člověk potřebuje napsat neschopenku, tak to jde bez větších komplikací. Všem vřele nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je empatický a milý. Jeho péče je však stále na úrovni "kdysi dávno to bývalo takhle". Řekl bych, že pan doktor nemá potřebu se ve svém věku dále odborně vzdělávat a rozvíjet. Revmatoidní artritidu nepoznal ani mě neposlal k odbornému lékaři, musel jsem jej vyhledat sám. Doporučil mi pouze masti a když nepomohly, tak mi ukázal svoje klouby a řekl "podívejte se na moje, mám to taky", ale neřekl co a revmatoidní artritidu diagnostikoval až odborný lékař. Problémy řeším dodnes. Přitom stačilo podchytit včas. Taktéž kožní onemocnění, které mě postihlo, diagnostikoval pan doktor jako "to nic není". To "nic" bylo celkem závažné onemocnění v důsledku selhání imunitního systému organizmu! Pan doktor nepovažoval za nutné poslat mě někam jinam, musel jsem opět sám vyhledat odbornou pomoc a léčím se již 5. měsíc silnými léky. A zase -stačilo podchytit včas a já u pana doktora Galoviče včas byl. Pokud tedy nemáte nemoc, kterou lze poznat bez zmýlení, doporučuji změnu lékaře nebo rovnou navštívit odborníka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

K doktoru Galovičovi chodím již více než deset let nejen já, ale i moje žena, synovci a nyní i děti.
Jeho péči o všechny,s velice lidským a profesionálním přístupem mohu jen doporučit a jsem velmi rád, že takovéhoto doktora mám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti