Bohumínská městská nemocnice
Slezská 207, Bohumín

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Zvolánková je lékařkou na pravém místě, mám s ní nejlepší zkušenosti. Na základě své odbornosti, znalostí, letitých praktických zkušeností rozhoduje energicky a rychle. V případě mé matky právě tímto přístupem zvládla podchytit a vyřešit její fatální stav. Jsou mi známy i zkušenosti jiných členů mé rodiny a ani v jednom případě nebyl důvod ke stížnosti, naopak, vždy k pochvale a vřelým díkům.

O doktorce není ani řeč,možná tak ke zvířatům by se hodila ale i jich by mi bylo moooc líto:( nechápu proc ji Bohuminská nemocnice drzi když jsou na ní neustále nějaké stížnosti!!! Z jiné nemocnice by letěla jak špinavé prádlo! Měla byste se nad sebou zamyslet i tím Vaším arogantním chováním jak k pacientum tak k personálu! Nejste Buh! Určitě nedoporučuji!

Paní doktorka Zvolánková je super...jen to s ní musíte umět jako já.........Bernatík Aleš.

Paní doktorka Zvolánková je výborná odbornice, všechny ostatní doktory z oddělení odborností převyšuje, a ti se k ní často obracejí o radu. Vyzná se. Poradí doktorům i pacientům. Jako odbornice je tam nesporně nejlepší. Co může skutečně nemocný člověk víc chtít?
Co se týká jejího chování, připomíná mi dost chování mužské. Což se nemusí mnoha ženám líbit. Trochu jí chybí typicky ženská něha. V žádném případě to však není chování, které by zasloužilo odsouzení. Chodím k ní 15 let a vím co píšu. Vadí mi, že někdo ji vidí 10 minut a už má odsuzující názor.
Domluvit se s ní dá na čemkoli.

paní doktorka je super.

arogantní,vulgární,ostuda celé nemocnice!!!!
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Paní doktorka je velmi dobrý lékař, skvělý diagnostik, rozumí své práci.

Paní doktorku znám velice dobře jako svědomitou,obětavou,pro kterou je na prvním místě práce pro pacienta,nemám proto pochopení pro člověka,který ji takhle špiní a osočuje.Sám jsem byl několikrát vyšetřen na interním oddělení a rád bych doporučil tuto lékařku.

Jako diagnostik a lékařka je dobrá,ale asi jak komu sedne.

Jako lékařka je arogantní,zlá,sprostá a bezcitná.Je li si tak jistá svými lékařskými znalostmi,proč to nezkusí v jiné,větší nemocnici?Tam by bohužel svým nevhodným chováním neuspěla.Jak dlouho budou muset snášet pacienti,sestřičky i lékaři její neustálé výkyvy nálad a výbuchy vzteku?Bohužel svým chováním kazí dobré jméno celého interního oddělení.
Jak je možné,že taková osoba s nelidským přístupem,může vykonávat funkci zástupce primáře interního oddělení?!