Vlasta Vyhnánková, PhD. MBA, urolog Brno

MUDr. Vlasta Vyhnánková, PhD. MBA

Urolog Více

Minská 31, Brno
URobeauty s.r.o.

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Chodil jsem k několika urologům, ale s tak dobrým urologem jsem se ještě nesetkal. Její přístup k pacientům je milý a přitom velmi profesionální.

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Pani doktorka ste úplný profesionál, veľmi pekne vám ďakujem za pomoc . Prvý krát som sa odhodľal navštíviť odborníka vašej špecializácie a neskutočne ste mi pomohli a zase ma vrátili do krás života. Všetkým vás vrele odporúčam a Veľké -Ďakujem

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá! Z návštěvy urologie jsem měla obrovský strach, ale paní doktorka je velmi citlivá, všechno mi hezky vysvětlila a uklidnila. Během zákroku si se mnou hezky vykládala a usmívala, aby situace byla ještě méně stresující. Takto si představuji opravdu lidský přístup. Má velmi pěknou ordinaci s moderními přístroji. Na termín se nečekaná několik měsíců či týdnů, což je také výhoda. Sestra je také velmi příjemná. Všem doporučuji.

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Paní doktorka Vyhnánková je nejlepší odborník v Brně. Již jsem vyzkoušela několik urologů, ale nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem jako od Dr. Vyhnánkové. Pečlivá, ochotná, příjemná a profesionál. Mohu jen doporučit. Děkuji Vráblíková

Umístění: jiné místo Jiný

Velice milá a příjemná paní doktorka. Vše mi před zákrokem vysvětlila. Má profesionální a lidský přístup. Má krásné prostředí ordinace a moderní vybavení. Mohu jen doporučit.

G

Neznám lepší lékařku…

Profesionální přístup, pochopení, využití nejmodernějších léčebných postupů, špičkové vybavení…

Umístění: jiné místo Jiný

Za mě top lékař urolog v Brně.
Takovým přístup k pacientovi se velmi málo vidí.Empatie, citlivost, pochopení je velkou předností paní doktorky.
Nová ordinace na Minské a její překrásné vybavení jsou jen třešničkou na dortu.

Umístění: Urologická ambulance Brno Campus; B. Braun Avitum Austerlitz s.r.o. urologická konzultace

Už jsem se v životě potkala s mnoha lékaři, ale takový lékař a hlavně člověk s takovým srdcem se potká jen malokdy. Ne opravdu, vždycky vyslechne,pomůže a poradí s citlivosti paní doktorce danou. Děkuji za vše

Paní doktorka je skvělá odbornice, má příjemné vystupování, snaží se vyslechnout problém a následně určit léčbu. Pomohla mi i psychicky před zákrokem. Vzala mě i v době, kdy jsem nebyl objednán a měl akutní problém. Takový přístup jsem u lékaře dlouho neviděl.

Umístění: ABCLINIC ART & BEAUTY urologická konzultace

Milá paní doktorka, vstřícný a lidský přístup, vše vysvětlí dopodrobna. Na pacienta si najde čas. Je velmi ochotná. Celkově je to odborník ve svém oboru. Léčba mi zabrala, chodí na pravidelné kontroly a vždy se na ně těším.