MUDr. Vlasta Vyhnánková, PhD. MBA

Urolog Více

Brno 1 adresa

URobeauty s.r.o.
Minská 31, Brno

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Návštěva u pani doktorky je pro mě vždy příjemným zážitkem.
Pani doktorka je sympatická, vstřícná, ochotna a velice zkušená.
Odborník na svém místě .
Vřele doporučuji.
Pavla Čermáková

vyšetření cystoskopie
Dnes jsme podstoupila u paní doktorky Vyhnánkové lidmi obávané vyšetření cystoskopie. Na googlu najdete hrůzostrašné příběhy o tom jak je to strašné, šíleně bolí atd. Já dnes podstoupila u paní doktorky Vyhnánkové a bylo to zcela bezbolestné (možná trochu nepříjemné). Paní doktorka byla opravdu jemná, empatická a opravdu se nemusíte tohoto zákroku v této ordinaci absolutně obávat.
Za mě má tato ordinace vše co bych si přála všude - krásné prostředí, úžasná sestra a lékařka.
DOPORUČUJI

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Tak pozitivní návštěvu doktora jsem ještě nezažil. Paní doktorka je opravdu skvělá s milým a přitom profesionálním přístupem. Kdyby to takhle fungovalo všude, tak jsou všichni zdraví. Jak už někdo podotknul, výborná sestra a celkově prostředí už jsou jen třešnička na dortu. Paní doktorce za dnešní vyšetření ještě moc děkuji.

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Nebyl jsem zatím na žádném zákroku, takže nemohu komplexně hodnotit, ale z toho co jsem zažil - velice příjemná paní doktorka i sestřička, krásné a příjemné prostředí bez delšího čekání. Vše mi bylo pěkně vysvětleno, vyšetření probíhalo v pohodě, takže jsem měl ze všeho dobrý pocit. Určitě doporučuji.

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Po předchozích návštěvách u jiných lékařů jsme měla strach, po návštěvě u paní doktorky lituji, že jsem ji nevyhledala již dříve, jedním slovem je skvělá!

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Kdyby zde slo dat 10 hvezdicek, urcite by si to zaslouzila tato ordinace. Pani doktorka je velice prijemna, empaticka, vse vysvetli a vyresi. Jako bonus krasna ordinace a prijemna sestricka. Kez by takto delal kazdy svou praci. Dekuji

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Chodil jsem k několika urologům, ale s tak dobrým urologem jsem se ještě nesetkal. Její přístup k pacientům je milý a přitom velmi profesionální.

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Pani doktorka ste úplný profesionál, veľmi pekne vám ďakujem za pomoc . Prvý krát som sa odhodľal navštíviť odborníka vašej špecializácie a neskutočne ste mi pomohli a zase ma vrátili do krás života. Všetkým vás vrele odporúčam a Veľké -Ďakujem

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá! Z návštěvy urologie jsem měla obrovský strach, ale paní doktorka je velmi citlivá, všechno mi hezky vysvětlila a uklidnila. Během zákroku si se mnou hezky vykládala a usmívala, aby situace byla ještě méně stresující. Takto si představuji opravdu lidský přístup. Má velmi pěknou ordinaci s moderními přístroji. Na termín se nečekaná několik měsíců či týdnů, což je také výhoda. Sestra je také velmi příjemná. Všem doporučuji.

Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Paní doktorka Vyhnánková je nejlepší odborník v Brně. Již jsem vyzkoušela několik urologů, ale nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem jako od Dr. Vyhnánkové. Pečlivá, ochotná, příjemná a profesionál. Mohu jen doporučit. Děkuji Vráblíková