Vlasta Vyhnánková, PhD. MBA, urolog Brno

MUDr. Vlasta Vyhnánková, PhD. MBA

Uložit

Urolog Více

18 názor

Uložit


Adresa

URobeauty s.r.o.
Minská 31, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

vyšetření cystoskopie
Dnes jsme podstoupila u paní doktorky Vyhnánkové lidmi obávané vyšetření cystoskopie. Na googlu najdete hrůzostrašné příběhy o tom jak je to strašné, šíleně bolí atd. Já dnes podstoupila u paní doktorky Vyhnánkové a bylo to zcela bezbolestné (možná trochu nepříjemné). Paní doktorka byla opravdu jemná, empatická a opravdu se nemusíte tohoto zákroku v této ordinaci absolutně obávat.
Za mě má tato ordinace vše co bych si přála všude - krásné prostředí, úžasná sestra a lékařka.
DOPORUČUJI

L
Ověřený profil
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Tak pozitivní návštěvu doktora jsem ještě nezažil. Paní doktorka je opravdu skvělá s milým a přitom profesionálním přístupem. Kdyby to takhle fungovalo všude, tak jsou všichni zdraví. Jak už někdo podotknul, výborná sestra a celkově prostředí už jsou jen třešnička na dortu. Paní doktorce za dnešní vyšetření ještě moc děkuji.

L
Ověřený profil
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Nebyl jsem zatím na žádném zákroku, takže nemohu komplexně hodnotit, ale z toho co jsem zažil - velice příjemná paní doktorka i sestřička, krásné a příjemné prostředí bez delšího čekání. Vše mi bylo pěkně vysvětleno, vyšetření probíhalo v pohodě, takže jsem měl ze všeho dobrý pocit. Určitě doporučuji.

A
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Po předchozích návštěvách u jiných lékařů jsme měla strach, po návštěvě u paní doktorky lituji, že jsem ji nevyhledala již dříve, jedním slovem je skvělá!

M
Ověřený profil
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Kdyby zde slo dat 10 hvezdicek, urcite by si to zaslouzila tato ordinace. Pani doktorka je velice prijemna, empaticka, vse vysvetli a vyresi. Jako bonus krasna ordinace a prijemna sestricka. Kez by takto delal kazdy svou praci. Dekuji

I
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Chodil jsem k několika urologům, ale s tak dobrým urologem jsem se ještě nesetkal. Její přístup k pacientům je milý a přitom velmi profesionální.

J
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Pani doktorka ste úplný profesionál, veľmi pekne vám ďakujem za pomoc . Prvý krát som sa odhodľal navštíviť odborníka vašej špecializácie a neskutočne ste mi pomohli a zase ma vrátili do krás života. Všetkým vás vrele odporúčam a Veľké -Ďakujem

D
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá! Z návštěvy urologie jsem měla obrovský strach, ale paní doktorka je velmi citlivá, všechno mi hezky vysvětlila a uklidnila. Během zákroku si se mnou hezky vykládala a usmívala, aby situace byla ještě méně stresující. Takto si představuji opravdu lidský přístup. Má velmi pěknou ordinaci s moderními přístroji. Na termín se nečekaná několik měsíců či týdnů, což je také výhoda. Sestra je také velmi příjemná. Všem doporučuji.

V
Umístění: URobeauty s.r.o. Jiný

Paní doktorka Vyhnánková je nejlepší odborník v Brně. Již jsem vyzkoušela několik urologů, ale nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem jako od Dr. Vyhnánkové. Pečlivá, ochotná, příjemná a profesionál. Mohu jen doporučit. Děkuji Vráblíková

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Velice milá a příjemná paní doktorka. Vše mi před zákrokem vysvětlila. Má profesionální a lidský přístup. Má krásné prostředí ordinace a moderní vybavení. Mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti