Adresa

Praktický lékař
Čechova 63, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař Jiný

Musím souhlasit, opravdu výborná lékařka. Příjemná sestřička. Profesionální přístup. Opravdu pacient který má takovou lékařku si může jen blahoprat. Nejsou všechny takové.

J
Ověřený profil

Velice příjemná, ochotná a svědomitá paní doktorka (i její zdravotní sestřička), která mě kromě profesionality a lidského přístupu také mile překvapila svým zájmem o mě jako pacienta. Během vstupní prohlídky opravdu nic nezanedbala, byl jsem pečlivě vyšetřen od hlavy až k patě (včetně podrobného krevní obrazu), a to jsem mladý člověk. Palec nahoru a vřele doporučuji všem.

J
Ověřený profil

Paní doktorka je vždy příjemná, vstřícná a pečlivá. Jsem ráda, že patřím mezi její (občasné) pacienty.


je vynikající


jednička


Velmi příjemné vystupování, ochota, vstřícnost, profesionalita - to je to, co by měl měl mít každý lékař. U paní doktorky Tichové mi nic z toho nechybí.


H
Ověřený profil

Tohle je Paní Doktorka s velkým D!!!Za svoji 8,5letou praxi sestry na různých odděleních nemocnic i soukromých ordinací jsem se měla možnost setkat s řadou lékařů a lékařek.Jen málo je těch, kteří neberou své pacienty jako - promiňte mi ten výraz - zoufalé stádo, které ho se musí zbavit.Jeden, druhý, další, diagnóza mezi dveřmi.......30Kč naschle.
Paní ¨Doktorka Tichová je velice empativní ke svým pacientům. Nic jí neunikne, je velice důsledná a pečlivá. Již mnoho jejích rad mi pomohlo od každodenních potíží, které člověka neomezují ale obtěžují. Samozřejmě je důležité dobře vybrat a napsat lék, provést vyšetření apod., ale co je důležitější - zachovat si milý a jednotlivý přístup ke každému nemocnému.Ohleduplnost k Vaším potížím a bolestem.Ta tady nechybí.
Není třeba dalších slov.My co známe MuDR.Tichovou víme své.A jsme za ni rádi.


G
Ověřený profil

Příjemná,milá,vstřícná a velice pečlivá lékařka ,která neponechá nic náhodě a dokáže pacienty vyslechnout a vždy poradit.Jen kdyby jsme ji všichni poslouchali.


P

Výborná doktorka:)


J

Vždy poradí,vždy ochotná a vstřícná.Doporučuji.Občas si myslím že umí číst myšlenky :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti