Praktický lékař
Čechova 63, Plzeň

Umístění: Praktický lékař Jiný

Musím souhlasit, opravdu výborná lékařka. Příjemná sestřička. Profesionální přístup. Opravdu pacient který má takovou lékařku si může jen blahoprat. Nejsou všechny takové.

Velice příjemná, ochotná a svědomitá paní doktorka (i její zdravotní sestřička), která mě kromě profesionality a lidského přístupu také mile překvapila svým zájmem o mě jako pacienta. Během vstupní prohlídky opravdu nic nezanedbala, byl jsem pečlivě vyšetřen od hlavy až k patě (včetně podrobného krevní obrazu), a to jsem mladý člověk. Palec nahoru a vřele doporučuji všem.

Paní doktorka je vždy příjemná, vstřícná a pečlivá. Jsem ráda, že patřím mezi její (občasné) pacienty.

je vynikající

jednička

Velmi příjemné vystupování, ochota, vstřícnost, profesionalita - to je to, co by měl měl mít každý lékař. U paní doktorky Tichové mi nic z toho nechybí.

Tohle je Paní Doktorka s velkým D!!!Za svoji 8,5letou praxi sestry na různých odděleních nemocnic i soukromých ordinací jsem se měla možnost setkat s řadou lékařů a lékařek.Jen málo je těch, kteří neberou své pacienty jako - promiňte mi ten výraz - zoufalé stádo, které ho se musí zbavit.Jeden, druhý, další, diagnóza mezi dveřmi.......30Kč naschle.
Paní ¨Doktorka Tichová je velice empativní ke svým pacientům. Nic jí neunikne, je velice důsledná a pečlivá. Již mnoho jejích rad mi pomohlo od každodenních potíží, které člověka neomezují ale obtěžují. Samozřejmě je důležité dobře vybrat a napsat lék, provést vyšetření apod., ale co je důležitější - zachovat si milý a jednotlivý přístup ke každému nemocnému.Ohleduplnost k Vaším potížím a bolestem.Ta tady nechybí.
Není třeba dalších slov.My co známe MuDR.Tichovou víme své.A jsme za ni rádi.

Příjemná,milá,vstřícná a velice pečlivá lékařka ,která neponechá nic náhodě a dokáže pacienty vyslechnout a vždy poradit.Jen kdyby jsme ji všichni poslouchali.

Výborná doktorka:)

Vždy poradí,vždy ochotná a vstřícná.Doporučuji.Občas si myslím že umí číst myšlenky :-)