Praktický lékař pro dospělé
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Vlasta Kumpelová je velice vstřícná. Vždy mě vyslechne, nikdy není poznat, že by spěchala. Vždy se mi snaží vysvětlit, co mi je a jak mě bude léčit. Moc děkuji za to, že je taková, jaká je.

Co se týká nastřelování náušnic u malých dětí - nedoporučuji! Neprofesionální přístup, roztěkanost lékaře ovlivněna čekáním dalších pacientů.

Nejlepši prakticka doktorka kterou jsem kdy mněl.Nikomu ji nedoporučuji.Potom by nas bylo moc a na nas by neměla už čas.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Jsem s ní velmi spokojena. Je velmi milá, přátelská, ochotná vždy pomoci. Proto jsem se rozhodla zde vzít i svou maličkou dcerku.

Vyborna pani doktorka. Nesmirne ochotna, ktera si pro nas najde cas i mimo ordinacni hodiny. Kez by bylo takovych doktoru vice!! Dekujeme pani doktorko a zdravime z Anglie.

je velmi hodna a dobra uní si s pacienty popovidat a poradit

Nemůžu bohužel kladně hodnotit přístup paní doktorky, byla jsem dlouhodobě zklamaná, proto jsem se již loni z tohoto důvodu odhlásila, připadala jsem si jako hypochondr, který otravuje,nehledě k věčně nacpané čekárně ...

Naprosto nejlepší!

Výborná lékařka, vždy dobře poradí a nikdy jsem s ní neměla jediný problém. Vřele doporučuji.

Kdo není spokojen se svým obvodním - praktickým lékařem, vřele doporučuji paní doktorku. Je opravdu dobrá.