Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nová 767, Velké Přílepy
Sam. ordinace PL - pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Paní doktorky si velmi vážím ,jsem spokojený s diagnozami,nikdy jsem neměl sebemenší problém,naopak náznak něčeho a už mě paní Doktorka žene na podrobnější vyšetření Miloslav horák


První co Vás uvítá při vstupu na pozemek je zmuchlaný promoklý papír, dále vejdete do přeplněné čekárny, která je přeplněná kvůli nedostatečným ordinačním hodinám. Takže čekáte pěkně dlouho a tím pádem si nejde nevšimnout diplomu vyvěšeného na zdi s prošlým datem (platí do snad 2005?)- s tímto nevím jak to chodí, ale rozhodně to nepůsobí dobře. Ale to vem čert, důležitá je osobní zkušenost. Antibiotika na všechno a to ta nejsilnější rovnou na 14 dní. Bolí Vás v krku? Co kdyby to mohla být mononukleoza? Antibiotika na 14 dní. Paní doktorce není rozumět. S diagnózami si neláme hlavu. Nevím v čem všem může být dobrá, protože jsem měla problémy jen se základními virózami, ale určitě si svýho umění váží na tolik, že za jakákoliv potvrzení si bere 250 Kč a výš. Klidně až 700 Kč v případě potvrzení k řidičáku. Prostě paráda, za mizerné služby si paní doktorka umí naúčtovat a to je to co u mě rozhoduje o záporném hodnocení, včetně těch antibiotik.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka mě vždy zodpovědně vyšetřila,léčí mnoho let celou naši rodinu,jsme ji všichni za její péči vděčni. Bohužel vesnická malost poté, co si postavila nový dům a v něm zřídila svou novou ordinaci, vyvolává velkou závist místních. Je mi smutno, jak si mnohý z vás dovoluje kritizovat lékaře aniž by byl z oboru. Proč vy kritici nezměníte lékaře? Nežijeme v totalitě, kdy kvality praktických lékařů byly velmi sporadické a my si nemohli jiného zvolit.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka opravdu nemá moc dobrý slovní projev a proto ji mám občas problém rozumnět a musím se hodně ptát. Spěchá, to je pravda, ale za neustále plnou čekárnu nemůže ona, jiný praktický lékař by byl Přílepech potřeba jako sůl. Vůbec jsem se ji tady nechtěla zastávat, protože až tak spokojená kvůli těm lidem a následkem kvůli spěchání, nejsem, ale o její odbornosti nepochybuji. Měla jsem i jiné problémy než chřipku a myslím si, že ví co dělá a vyšetření v tom případě od dveří nebylo. Organizačně, tedy papíry na brance atd, je to slabší, ale podle toho doktora nehodnotím.


M

Sice trochu huhlavá, ale inteligentní a milá paní a velmi schopná diagnostička! Tak si Pražáci choďte jinam


F

Nechápu toto hodnocení - oproti jiným praktickým lékařům v Roztokách, které jsem poznal, má přinejmenším lidský přístup a že dává neschopenky? Tak o ně nežádejte. A její diagnóza od dveří bývá většinou celkem přesná. Hodnotit jako "nejlepší" si možná nezaslouží, ale vzhledem k směšným hodnocením předchozích je na místě.


E

Typický příklad venkovského lékaře,hlavně se nepředřít.Nejradši by byla kdyby jste ji diagnozu hlasili ode dveří sami.Čekací doba u pani doktorky neuvěřitelně dlouhá, chřipku možná odhalí, horší nemoci jí dělají problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Takové ordinační hodiny snad nebyly ani za komunismu. Opravdu by potřebovala konkurenci, v kterou asi marně všichni doufáme. Když jí nadiktujete, jak to potřebujete, tak není problém. Vážně uvažuji o změně lékaře, ale když je vám dost špatně, tak nemáte sílu jet někam dál. Od toho je praktický lékař v místě bydliště.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


pani doktorkaa je nejlepsi doktorka-zachranila mi zivot.....dekuji Leta pecuje o celou nasi rodinu a cely nas kraj myslim ze by jste ji meli byt vdesny.....mnoho rodaku sou vdecny a naplyvy kterym se to nelibi at si jdou plavat treba do Prahy....s pozdravem rodina Souckova


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti