Guldenerova 27, Plzeň
Ordinace praktického lékaře

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Chodím k paní doktorce spoustu let a neměnil bych ani náhodou. Vždy jsem se setkal s ochotou pomoci a vlídným zacházením.

Š
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Páni doktorka je velmi vstřícná, vše vysvětlila a velmi svědomitě pomohla se zdravotními problémy. Nenechala nic náhodě a raději mne poslala ještě na jedno vyšetření, na kterém se opravdu problém ukázal. Medikamence byla navržena s ohledem na moji osobu, můj organismus. Opravdu velmi doporučuji

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Laskavá a vstřícná se snahou pomoci. Paní doktorka Boříková svědomitě sleduje zdravotní stav svých pacientů a nezanedbá žádnou "maličkost" Díky

Velká spokojenost.Díky.

Znám paní doktorku od počátku jejího působení v energetice. Vždy byla velice ochotná, pečlivá a při sebemenším podezření na nemoc provedla nebo nechala provést u specialisty potřebná vyšetření. Při výběru specialisty ochotně poradila.

Jsem s paní doktortkou velmi spokojena, chodíme k ní celá rodina.

Paní doktorka je velmi pečlivá, nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbala. Vždy ke všemu přistupovala velice zodpovědně. V minulosti mi velice pomohla a to nejen jako lékařka ale i jako člověk. Vřele doporučuji všem a za její přístup děkuji.

F

Takto si představuji praktického lékaře, dříve se tomu říkalo rodinný lékař. Ochotná, bez ohledu na pracovní dobu vždy vyhovět pacientovi. Jsem u paní doktorky již 10 let a nikdy jsem se nesetkal s povýšeným nebo neochotným jednáním.Dokázal stanovit správnou diagnozu, což nedokázaly ani renomované kliniky.

Výborná paní doktrorka, umí naslouchat a vždy pomůže:-)
Maximální spokojenost , mohu doporučit.

Jsem velmi spokojena a všem doporučuji.