Guldenerova 27, Plzeň
Ordinace praktického lékaře

Velká spokojenost.Díky.

Znám paní doktorku od počátku jejího působení v energetice. Vždy byla velice ochotná, pečlivá a při sebemenším podezření na nemoc provedla nebo nechala provést u specialisty potřebná vyšetření. Při výběru specialisty ochotně poradila.

Jsem s paní doktortkou velmi spokojena, chodíme k ní celá rodina.

Paní doktorka je velmi pečlivá, nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbala. Vždy ke všemu přistupovala velice zodpovědně. V minulosti mi velice pomohla a to nejen jako lékařka ale i jako člověk. Vřele doporučuji všem a za její přístup děkuji.

F

Takto si představuji praktického lékaře, dříve se tomu říkalo rodinný lékař. Ochotná, bez ohledu na pracovní dobu vždy vyhovět pacientovi. Jsem u paní doktorky již 10 let a nikdy jsem se nesetkal s povýšeným nebo neochotným jednáním.Dokázal stanovit správnou diagnozu, což nedokázaly ani renomované kliniky.

Výborná paní doktrorka, umí naslouchat a vždy pomůže:-)
Maximální spokojenost , mohu doporučit.

Jsem velmi spokojena a všem doporučuji.

S péčí paní doktorky nejsem v žádném případě spokojena. Nejenže neumí naslouchat, ale i neléčí a neposílá na potřebná vyšetření, na které má pacient nárok.

Je to výborná lékařka a skvělý člověk. Umí naslouchat, má pochopení a vždy se snaží pomoci. Jsem jí moc vděčná za její lidský přístup. Je první lékařkou, u které strácím pocit, že zdržuji a obtěžuji.

s paní doktorkou jsem spokojená :-)