MUDr. Vladislava Mejstříková

Zubař Více

Liberec 1 adresa

MELIDENT s.r.o.
Aloisina výšina 126/641, Liberec

Pani doktorku znám od otevření ordinace. Je to špičkové zařízení jež snad nemá obdoby,neboť je tu vše. Pani doktorka je velice milá a dělá vše možné aby pacient byl spokojen.Rovněž musím vyslovit pochvalu jak Milošovi tak Martinovi jež mne ošetřovali dříve. H.R.

Znám od malinka celou rodinu a vždy jsem byl velice spokojen.
Nejde mi jen do hlavy proč se platí tolik za plomby když to má hradit pojištovna?
Velice by mě zajímala odpověd' pokud mi jí může někdo dát :-D
Potvrzení o zaplacení bez čísla faktury také není asi úplně 100%

Hrozné! Velmi nepříjemná atmosféra, předražený materiál (za obyčejnou šedou plombu, kterou u jiných zubařů dostanete zadarmo, jelikož ji hradí pojišťovna, zaplatíte v této ordinaci 400-800 korun). Pokud si nepřejete použít nejdražší materiál, který je vám nabízen, poslechnete si nepříjemnou poznámku a práce bude odbyta. Naštěstí jsem už pryč, do této ordinace jsem vstupovala s hrůzou a dva dny předem jsem nemohla spát!

Jsem pacientka Dr. Miloše Mejstříka a musím říct, že je to první zubař, který mne zbavil strachu ze zubařského křesla. Jako dítě jsem chodila i k paní doktorce,taky si nemohu stěžovat, ale u něj se skutečně nebojím.Každý, i banální zákrok vysvětlí, ujištuje se, že je vše v o.k., nabízí i různé varianty zákroku s ohledem na cenu atd..S jeho prací a přístupem jsem velmi spokojena.Neměnila bych:)

Rozhoduji se zda k Mejsříkovcům přejít, musela jsem tam jí na bolest, nic jiného mě nezbývalo, to se ke mě Martin choval hodně arogantně, fakt šílené, namachrovanej blbeček, nic jiného, pak jsem byla obědaná na akutní výpň a to se chovali normálně, sestřičky jsou suprové, ale chlapci asi moc né.

Maminka byla velmi spokojená s paní Mejstříkovou, tak jsem se tam po přistěhování do Liberece přihlásila s celou rodinou. Paní Mejstříková si prý nechává pouze staré lidi, šli jsme tedy k Martinovi. V životě jsem u zubaře nebrečela (už je mi přes 40 a navševovala jsem ho často), u pana Martina jsem už dvakrát odcházela se slzami. I když vidí, že hekám a skučím, stále ve výkonu pokračuje. Bolelo to i při umrtvení. U svého předchozího zubaře jsem jen hekla a on přestal, chvíli počkal, stále se ptal, jestli je vše v pořádku a při delším zákroku vysvětloval, co dělá a jak dlouho to tak bude trvat. Tohle u pana Martina nenajdete. Jestli máte rádi bolest - je to lékař pro Vás. Po jeho posledním zákroku mám bolesti už 3 měsíce, sbírám odvahu objednat se - rozhodně však musím najít někoho jiného.

Pryč odsud!!! Nejprve jsem byla přeřazena k MUDr. Milošovi Mejstříkovi, se kterým jsem byla spokojená. Při další návštěvě jsem usedla do křesla jeho bratra Martina. Naprosto neprofesionální přístup, arogantní a nepříjemný člověk. Když upozorníte, že Vás ten zánět velmi bolí, odsekne Vám ironicky: záněty většinou bolí. když jsem volala telefonicky paní doktorce Mejstříkové, s prosbou, že jsem byla u Miloše a náhle mě přeřadili k Martinovi, doktorka mi řekla, že jestli s tím mám problém, ať jdu jinam, že pacientů mají dosti. Po tomto hovoru jsem přestoupila k MUDr. Rawa a musím říct, že s lepším doktorem jsem se v životě nesetkala. Kam se hrabe jednání českých doktorů na arabské. Pan Martin Mejstřík by měl změnit zaměstnání a paní Mejstříková by s lidma měla jednat slušněji. Milošovi přeji ať se mu daří. Neboť on jediný z této rodiny je profesionál.

K teto pani doktorce chodim od detstvi a nikdy jsem nepoznala strach ze zubare.Je vynikajici odbornik s velmi lidskym pristupem.Vse vysvetli,ordinace cela nove vybavena,absolutni spokojenost.Vykonava perfektni praci.

Jako dítě jsem navštěvovala paní doktorku, byla jsem spokojená. Později mě přesunuli k panu doktoru Milošovi a musím jen chválit. Příjemné vystupování, umí se vcítit do situace, pokud něčemu nerozumíte, nebo je potřeba něco nového udělat, podrobně Vám vše vysvětlí a poradí jak si počínat. V okolí mám dost lidí, kteří se návštěvy zubaře bojí, ale u mě je to spíš naopak. Pan doktor Miloš je opravdu výborný. Vřele doporučuji. Míša

VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘ