Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
J. Vrby 1720, Most

Mám paní doktorku moc ráda.Byla jsem u ní přihlášená už od malička a jsem s ní naprosto spokojená i teď co k ní chodím s dítětem.Vyslechne,poradí a je velmi pečlivá.Sestřička je hodná a milá.K dětem se chová moc hezky.Paní doktorku ráda doporučuji.
Radová ml.

K této p.doktorce jsme přestoupili nedávno.Je velice milá,hodná a sestřička taktéž.Jsme velmi spokojeni.

Paní doktorka je skvělá,nemůžu si stěžovat.Byla milá i po telefonu,když jsem jí coby novopečená,vyplašená matka volala v sobotu večer na soukromý telefon domů.Je lidský přístup.I sestřička je milá.

Doporučuji. Je milá, ochotná. Poznali jsme při zástupu paní doktorky Knížkové. Obě jsou skvělé!

_

Dlouho u ni nikdo neceka, ma svělí přístup k dětem a správné diagnosi! Co dodat, prostě bezva a doporučuji!!

Jsme spokojený, nikdy dlouho nečekáme, je pravda, že pokud dítěti není dobře tak ho nechá doma, ale nikdy nepředepisuje antibiotika zbytečně, jen když je to optavdu potřeba, to můžu potvrdit - syn - 7 let a měl antibiotika jen 2x v případě angíny. Doporučuji.

No, nevím. Jako malá jsem jí zbožňovala. Když se mi nechtělo do školy nechala mě doma. S odstupem času na to koukám jinak. Nechtělo se mi do školy a řekla jsem jí, že mě škrábe v krku, tak mi předepsala antibiotika. Já bych k ní své dítě neposlala. Jinak jsem si na ní nemohla stěžovat.

Přešli jsme k ní před 3 lety, zatím spokojenost, ochotná při osobním i telefonickém jednání, možná bych jen očekávala více informací např. k možnostem alternativní léčby. Ordinace je malá, ale čekárna příjemná a nikdy jsme dlouho nečekali.