Praktický lékař pro dospělé
Budovatelů 6, Přerov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Extrémně arogantní,povýšený přístup k pacientovi.Recept je napsán ještě před dokončením vaší první věty.Absolutní nezájem o vaše zdrav.problémy.Cestuji po světě, ale tohle jsem ještě nikde nezažil.Přestože je tento přístup lékařů v ČR docela častý,Mudr. Žmolíková je docela rarita.

skvělá lékařka, pečlivá, starostlivá, milá. společně se sestřičkami tvoří bezvadný tým s perfektním přístupem k pacientům

Je to lekar u ktereho jsem byla vzdy nejrychleji vysetrena,otazkou je,jestli je to vzdy dobre

Jsem u paní doktorky spokojená,a překvapují mne názory,které tady čtu,ze svého okolí negativní ohlas neznám.

já chodím k paní doktorce již 10 let a jsem velmi spokojená.Vždy mne vyšetří,nasadí léky a pozve si mne na kontrolu,kde již dalších 30Kč neplatím i když jsem se léčila přes 6 týdnů.To jinde u odborníků platím každou návštěvu.Rychlost mi nevadí,nechci trávit v čekárně půl dne.protože jsem pracující.

paní dontorka je nejlepší, mám ji moc ráda, chodím k ní se všemi potížemi, a to jich nemám málo, vždy mi poradí, pomůže.A to s usmevem, klidným hlasem.Mám ji moc ráda.

paní doktorka léčí dlouhou dobu celou naši rodinu, jsem ráda, že jsme tam u ni všichni.Kdykoliv potřebujeme ošetření, není to pro ni žádný problém.Nechápu, že si ti anonymní pacienti stežují!Co se týče penež, tak to tedy paní doktorka není vůbec lačná, jak tam piši ti tajemní,vybírá jen to, za co musi.To asi pisatelé neví,co se kde a jak platí.Nikdy jsem od ni neslyšela,že by určovala,do které lékarny má naše rodina jit. kdo se ji chce mstít?Proč ji tak ubližujete?Je to naše milá pani doktorka.Konečná Libuše.

právě zasedám k PC a jsem v šoku.Co to lidi píšete o mé paní doktorce?Tak k ní nechodte a bežte si sednout do druhých čekáren,tam budete trávit celý den čekáním a jestli vám nic není tak neotravujte zbytečně.Proč se taky nepodepišete, to máte strach?proč tedy ji pomlouváte!!!!Je nejlepší a basta.jan novotný

nechápu, jak mohou lidé psát takové nesmysly.Proč má paní doktorka tolik pacientů?A STÁLE PŘIBÍRÁ RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY!!!!Je rychlá, ale to je dobře,když je mi zle, nevysedávám hodiny v čekárně jak u jiných lékařů A me to vyhovuje.nikdy bych nemenila.Chodím k ní již 15let a nemenila bych.A na penize vube není,regulace bere jak je třeba, druzí lékaři mají nastavené ruce ještě než vejdu k odborníkovi.

K paní doktorce chodím jen když mi něco je.Spokojená jsem byla s preventivní prohlídkami.Bohužel jsem začala mít dlouhodobé potíže a to už spokojenost je ta tam.Raději jsem se nedoprošovala a odborné lékaře jsem navštívila bez jejího doporučení.Potíže mám neustále,učím se žít s bolestí,ale za paní doktorkou už nejdu.Nedokáži přesvědčovat lékaře,že stav je stále stejný a že nejsem někdo,kdo hraje na nemoc.