MUDr. Vladimíra Opravilová

Zubař Více

Kroměříž 1 adresa

10 názor

Adresa

Kroměříž
Gen. Svobody, Kroměříž

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Vynikající lékařka, kterou jsem měla tu čest poznat. Má velice milý a citlivý přístup, pacienta poslouchá a důvěřuje mu, profesionální a zároveň velmi laskavá. Sestřička je moc milá a hodná, když je problém v telefonu mě nikdy neodbyde a snaží se rychle pomoci!! Je to skvělý tým, který moc doporučuji!!!

M
Ověřený profil

Přešla jsem k paní doktorce cca před 2 lety - nebyla jsem spokojená se svojí zubařkou a to co jsme hned při první návštěvě zjistili tak byla hrůza a děs.... Zjistili jsme že pod všema plombama jsou rozsáhlé kazy a vše se musí předělat - podle mojí bývalé zubařky bylo vše OK a vše řešila jen amalgamem i když jsem ji žádala aby použila něco jiného že si připlatím pokud to pomůže a vydrží to déle..... Je pravda že nynější léčba je dražší, ale zuby hned na první pohled vypadají mnohem lépe a jsem moc spokojená.... Sestřička je také vždy milá a příjemná, nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém, a pokud jednou příjemná nebyla tak možná měla nějaké trápení a je také jenom člověk a to my pacienti bychom mohli pochopit..... K paní doktorce chodí i moje dcera, která do té doby měla z mojí bývalé (té stejné) zubařky hrůzu - párkrát jí násilím rozevírala čelisti, tak nyní vše zvládá skvěle a přestala se bát, i moje mladší děti.... Takže všem jen doporučuji :-)

J
Ověřený profil

Úžasná zubařka, která dala dohromady zuby celé mojí rodině po předchozím zubaři. Ano, stojí to nějakou korunu, ale jsem si jistá, že ví co dělá a proč to dělá - vždy mi vše vysvětlí a nabídne řešení. Můžu jedině doporučit, výborná odbornice s lidským a milým přístupem. Sestřičky se také musím zastat, vždy je velmi příjemná a ochotná.


D
Ověřený profil

Zubařka průměrná s nadprůměrnými cenami.


Z
Ověřený profil

Paní doktorka je taková, jak ji zde všichni popsali, ale chci se zastat i sestřičky. Je velmi příjemná, ochotná, milá, jak do telefonu tak osobně. Pochybuji, že by se dokázala přetvařovat a byla taková jen k jedné pacientce. A proč zrovna ke mě, že? :-)


Velice pečliva a spolehliva stomatolozka.


Ověřený profil

Paní doktorka je moc milá a příjemná. Čekací doby jsou sice delší, ale za kvalitu péče to stojí. A nevím jaké zkušenosti má paní, která plula špínu na sestřičku, ale jí si ji nemůžu vynachválit. Evidentně zvládá své řemeslo a má velmi pěkný přístup k lidem. Kdykoliv mě něco trápilo, atk mě ochotně a s úsměvem objenala.


Musím jen souhlasit se vším,co je tu psáno. Po všech stránkách super.


N
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu skvělá, je ochotná, neuvěřitelně milá, vše vám vysvětlí, jediné co musím vytknout jsou čekací doby. Jinak všem doporučuji!


Vynikající lékařka! Velice pečlivá, s citlivým přístupem a dokonale to umí i s malými dětmi. Díky ní se moje dvouletá i osmiletá dcera nebojí zubaře! A že mají obě se zoubky problémů dost. Rozhodně ji všem doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu