Praktický lékař pro dospělé
Lužická 4, Prostějov

jak již bylo řečeno zajímají ji jen drby jak od pacientů tak si je ještě řeší po telefonu..proto se u ni čeká 2 hodiny narvaná čekárna lidi nervozní protože ty její drby jsou slyšet z ordinace až do čekárny..pak je sama arogantní.ano měla by se nad sebou zamyslet!!její znalosti jsou podprůměrné pokud se ji zeptáte na něco odborného tak najednou nemá čas a žene vás z ordinace..mezitím si informace hledá na diskuzních forech jako doktorka.cz a při další navštěvě je plná moudrosti :D muj dědeček zemřel na zápal plic který mu lečíla paralenem

Milá paní doktorka a sestřička. Já s ní byla vždy spokojená a zůstala bych u ní, kdybych se neodstěhovala do jiného města.Pravda je, že čekací doba je dlouhá, ale je fakt dobrá doktorka. Rozpoznala mi brzy mononukleozu a hned me poslala do nemocnice.

LIDI coto tady píšete za nesmysli a urážíte?!!!!!!
běžte tedy jinam!Když jste v neschopnosti kam spěcháte?
nadáváte na dlouhé čekací doby a potom jak jste v ordinaci tak plkáte blbosti jen aby vám p.doktorka prodloužila neschpenku!
Až budete senioři tak vám nepřipadne že než se vyplkáte tak je 30min pryč a p.doktorka vás vyslechne a podle toho se musí řídit-bolí vás palec u nohy? a nakonec jeto třeba rakovina!pokud chcete mastičku tak běžte do lékárny!
a vy kdo píšete o těch úplatcích se laskavě podepište čeho se bojíte?
vždyť přece máte pravdu tak ji dokažte a nepište urážky
Dále o těch telefonech-taky tam voláte a pláčete a zdržujete co kdyby někdo volal že potřebuje akutní pomoc proto musí ten tel. brát a poradit
je naprosto nepochopitelné coto tady píšete a ještě se nepodepíšete
běžte do Šternberka a ne tam kde mají lidskou tvář

Čekací doba vždy minimálně dvě hodiny. Sama jsem byla v ordinaci asi třikrát zhruba půl hodiny, což však nebylo způsobeno zájmem o mou osobu, ale bezpochyby důležitým osobním telefonátem. Téměř pokaždé jsem odcházela s receptem na Paralen. Při poslední návštěvě jsem napočítala 8 seniorů x 30 minut minimálně a změnila jsem lékařku. Nutno říci k mé naprosté spokojenosti. Zdraví máme opravdu jen jedno.

S paní doktorkou má celá rodina jen ty nejlepší zkušenosti, a to jsem jejím pacientem skoro 30let. Dnes i moje dcery. Nikdy nezklamala v diagnóze, vždy mě pečlivě vyšetřila a léčila správně. Je přísná a určitě se nelíbí flákačům a hypochondrům.

Souhlasim s tim,ze je neochotna,nevrla, stale spatna nalada.Dava prednost distributorum pred pacienty.Nechapu,proc si to nenecha po pracovni dobe.potom tam sedite cele dopoledne .O zjisteni diagnozy,ani nemluvim.Mela by se nad sebou zamyslet.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Děkujeme paní doktorce za citlivý a vysoce odbornoý přístup při léčbě našeho tatínka,který se již zcela zotavil.Přeji více pozitivního hodnocení,to dosavadní
nechápu.Hodně úspěchů.

U mě dobrý. Hodnocení jiných mě zaskočilo, tak teď fakt nevím.

Výborná a ochotná lékařka, i když jsem k ní nepatřil, při mém úraze na služební cestě mne okamžitě perfektně ošetřila a ještě sleduje moji rekonvalescenci. Nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkal.

Bohužel musím souhlasit s předchozím komentářem. U paní doktorky se především čeká!