Adresa

Lužická 4, Prostějov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
14 názorů

N
Ověřeny pacient

jak již bylo řečeno zajímají ji jen drby jak od pacientů tak si je ještě řeší po telefonu..proto se u ni čeká 2 hodiny narvaná čekárna lidi nervozní protože ty její drby jsou slyšet z ordinace až do čekárny..pak je sama arogantní.ano měla by se nad sebou zamyslet!!její znalosti jsou podprůměrné pokud se ji zeptáte na něco odborného tak najednou nemá čas a žene vás z ordinace..mezitím si informace hledá na diskuzních forech jako doktorka.cz a při další navštěvě je plná moudrosti :D muj dědeček zemřel na zápal plic který mu lečíla paralenem

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Milá paní doktorka a sestřička. Já s ní byla vždy spokojená a zůstala bych u ní, kdybych se neodstěhovala do jiného města.Pravda je, že čekací doba je dlouhá, ale je fakt dobrá doktorka. Rozpoznala mi brzy mononukleozu a hned me poslala do nemocnice.


LIDI coto tady píšete za nesmysli a urážíte?!!!!!!
běžte tedy jinam!Když jste v neschopnosti kam spěcháte?
nadáváte na dlouhé čekací doby a potom jak jste v ordinaci tak plkáte blbosti jen aby vám p.doktorka prodloužila neschpenku!
Až budete senioři tak vám nepřipadne že než se vyplkáte tak je 30min pryč a p.doktorka vás vyslechne a podle toho se musí řídit-bolí vás palec u nohy? a nakonec jeto třeba rakovina!pokud chcete mastičku tak běžte do lékárny!
a vy kdo píšete o těch úplatcích se laskavě podepište čeho se bojíte?
vždyť přece máte pravdu tak ji dokažte a nepište urážky
Dále o těch telefonech-taky tam voláte a pláčete a zdržujete co kdyby někdo volal že potřebuje akutní pomoc proto musí ten tel. brát a poradit
je naprosto nepochopitelné coto tady píšete a ještě se nepodepíšete
běžte do Šternberka a ne tam kde mají lidskou tvář


Ověřeny pacient

Čekací doba vždy minimálně dvě hodiny. Sama jsem byla v ordinaci asi třikrát zhruba půl hodiny, což však nebylo způsobeno zájmem o mou osobu, ale bezpochyby důležitým osobním telefonátem. Téměř pokaždé jsem odcházela s receptem na Paralen. Při poslední návštěvě jsem napočítala 8 seniorů x 30 minut minimálně a změnila jsem lékařku. Nutno říci k mé naprosté spokojenosti. Zdraví máme opravdu jen jedno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S paní doktorkou má celá rodina jen ty nejlepší zkušenosti, a to jsem jejím pacientem skoro 30let. Dnes i moje dcery. Nikdy nezklamala v diagnóze, vždy mě pečlivě vyšetřila a léčila správně. Je přísná a určitě se nelíbí flákačům a hypochondrům.


Souhlasim s tim,ze je neochotna,nevrla, stale spatna nalada.Dava prednost distributorum pred pacienty.Nechapu,proc si to nenecha po pracovni dobe.potom tam sedite cele dopoledne .O zjisteni diagnozy,ani nemluvim.Mela by se nad sebou zamyslet.
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Děkujeme paní doktorce za citlivý a vysoce odbornoý přístup při léčbě našeho tatínka,který se již zcela zotavil.Přeji více pozitivního hodnocení,to dosavadní
nechápu.Hodně úspěchů.


J

U mě dobrý. Hodnocení jiných mě zaskočilo, tak teď fakt nevím.


J

Výborná a ochotná lékařka, i když jsem k ní nepatřil, při mém úraze na služební cestě mne okamžitě perfektně ošetřila a ještě sleduje moji rekonvalescenci. Nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkal.


R

Bohužel musím souhlasit s předchozím komentářem. U paní doktorky se především čeká!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti