Jana Masaryka 632, Hradec Králové

K paní doktorce chodím už více jak 12 let a jsem velmi spokojen. Vždy vyslechne, poradí a případně i zašle ke specialistovi. Paní doktorce plně důvěřuju.
Bohužel ji párkrát do měsíce zastupuje v její ordinaci Dr. Štruplová, ke které velmi nerad chodím, tak je dobré se podívat na webové stránky Dr. Gayerové, kde tyto dny jsou dopředu známé.

U paní doktorky Gayerové jsem přes 20 let. Jsem velmi spokojen, hlavně ohledně lidského přístupu, pokud se ukáže závažnější problém, neváhá poslat pacienta na další vyšetření ke specialistovi, ještě poradí, který je nejlepší, případně tam zavolá. Nepříjde mi, že by mi na všechno dávala antibiotika, hlavně využívá přistroj na testovaní CRP v krvi, podle něj se rozhoduje, jestli nasadí antibiotika. Sestřička milá, ochotná a dobře poradí. V pátek jsem potkal v čekárně paní, která za ní jezdí až z Prahy, kam se odstěhovala. Thán s thýní, oba v dúchodovém věku, když se před rokem přestěhovali do Hradce, v pohodě přibrala.

Osobně jsem u paní doktorky Gayerové velice spokojená. Cením si především lidského přístupu paní doktorky. Pokud se ukáže závažnější problém, neváhá poslat pacienta na další vyšetření ke specialistům. A oproti názoru níže, nesouhlasím s tím, že by na všechno dávala antibiotika. Naopak se snaží jim vždy vyhnout, vyřešit problém jiným způsobem a antibiotika se volí větš. až jako poslední varianta. Naopak horší zkušenost mám s paní sestřičkou, často, pokud je ve stresu, je velice nepříjemná, zmatená, neochotná vyhovět. Předešlá paní sestřička byla její opak, často na ní vzpomínám ...:-)

Dobrý den, k paní doktorce chodím už přes deset let a jsem s ní spokojena. Žádné závažnější zdravotní komplikace jsem díky bohu neměla, ale i tak jí plně důvěřuji a obrátila bych se na ni.

Jsem u paní doktorky 7 let a musím říct, že většinou jsem byla spokojená. Jen jedna konkrétní věc...Na rýmu, která mě trápí celý život mi řekne, že je to z roztočů ať si vyměním polštář a peřinu..učinila jsem a nepomohlo to...a ona (na dotaz zda nemám jít na alergologii) že to z ničeho jinho není a několik let jsem od ní dostávala antihistaminka. Po několika letech jsem se objednala sama na alergologii a tam paní doktorka nemohla uvěřit, že beru tyto léky několik let bez vyšetření.

super

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Chodíme k ní oba s manželem. Čekání v ordinaci není dlouhé. Skutečně má člověk pocit, že ho poslouchá a snaží se přijít na problémy. Nikdy jsem se nesetkala s ničím, co by mi na ní vadilo. Hlídá si pravidelné kontroly, takže když přijdete po dlouhé době, udělá kompletní prohlídku a pokud už jste nemocní, posílá výtěry na rozbory a nehraje si na poloboha, ktrý všechno pozná. Mohu jen doporučit.

Jsem spokojena

Nejlepší praktická lékařka v HK...přijel jsem do HK a potřeboval na operaci. Paní doktorka mě bez problémů udělala předoperační vyšetření i když jsem byl klientem jiné zdravotní pojišťovny. Tu jsem si pak změnil a paní doktorky zůstal do teď a nemůžu si ji vynachválit.

Paní doktorka má výborný přístup k pacientům.Jsem velice spokojen.
J.Coufal