Ušní, nosní, krční, homeopatie
Makovského náměstí 2, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ušní, nosní, krční, homeopatie Jiný

Ochotná a vstřícná paní doktorka, vyslechla mne, doptala se a snažila se co nejučiněji pomoci. Vzala mne i bez objednání, a i když jsem čekala trochu déle, vyplatilo se to. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Ušní, nosní, krční, homeopatie Na doporučení prakt.lékařky - zmnožené zvětšené uzliny

Paní doktorka byla příjemná. Bohužel nepoznala rakovinu mízních uzlin, viditelný lymfom a doporučila mi kloktat olej a poslala domů s tím, že uzliny jsou v pořádku. Naštěstí mně rozumná praktická lékařka napsala doporučení ještě jednou a poslala na jiné ORL, kde to poznaly okamžitě a zařídili operativní odebrání vzorku a převedení na onkologii. Kdyby nešlo o život, tak bych nad tím mávla rukou.

Umístění: Ušní, nosní, krční, homeopatie

Paní doktorka Fullerová je opravdu skvělá. Kladně hodnotím nejen lidský přístup, ale také postupy léčby. Velmi vítám, že je inovativní, vyzná se v možnostech dostupných podpůrných přípravků léčby, nadále si rozšiřuje obzory. Také s potěšením vítám náklonnost k homeopatii. Neřeší problémy razantně, pokud to není nezbytné. Chodím k ní s dcerou (zvětšená nosní mandle, opakované a vleklé rýmy, zánět ucha... A také sama - záněty dutin, angína).

Umístění: Ušní, nosní, krční, homeopatie zánět dutin a zánět zvukovodu

Díky paní doktorce jsem se přestala bát chodit na vyšetření s ušima - což bylo od dětství trauma. Paní doktorka je velice milá a vstřícná s naprosto profesionálním přístupem. Mohu jen doporučit

velmi příjemná a vstřícná paní doktorka, mohu jen doporučit!

Paní doktorka mě nijak neoslnila. Dlouhá čekací doba i při objednání, na moje opakovaně bolavé mandle mi skoro nic neřekla, jen že asi bojují s něčím v těle. Zánět dutiny se mi sice vyléčil, ale předepsala mi na to antibiotika, ze kterých mi bylo hůř jak z nemoci, takže jsem je ani nedobrala, fakt to nešlo. Myslím, že příště už k ní nepůjdu.

Ochotná, příjemná, zřejmě fundovaná. Jen kdyby se nezahazovala s šarlatánskou homeopatií!

Perfektní. Skutečný zájem o pacienta, profesionalita, ale pokud existuje babská rada, poradí po babsku (kloktejte šalvěj), používá i homeopatika... Po extrémní angíně, která mě nedávno odrovnala, můžu paní dr. s klidem doporučit.

Velice příjemná lékařka, komunikativní, ochotná a odborník na svém místě.