Makovského náměstí 2, Brno
Ušní, nosní, krční, homeopatie

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ušní, nosní, krční, homeopatie

Paní doktorka Fullerová je opravdu skvělá. Kladně hodnotím nejen lidský přístup, ale také postupy léčby. Velmi vítám, že je inovativní, vyzná se v možnostech dostupných podpůrných přípravků léčby, nadále si rozšiřuje obzory. Také s potěšením vítám náklonnost k homeopatii. Neřeší problémy razantně, pokud to není nezbytné. Chodím k ní s dcerou (zvětšená nosní mandle, opakované a vleklé rýmy, zánět ucha... A také sama - záněty dutin, angína).

Umístění: Ušní, nosní, krční, homeopatie zánět dutin a zánět zvukovodu

Díky paní doktorce jsem se přestala bát chodit na vyšetření s ušima - což bylo od dětství trauma. Paní doktorka je velice milá a vstřícná s naprosto profesionálním přístupem. Mohu jen doporučit

velmi příjemná a vstřícná paní doktorka, mohu jen doporučit!

Paní doktorka mě nijak neoslnila. Dlouhá čekací doba i při objednání, na moje opakovaně bolavé mandle mi skoro nic neřekla, jen že asi bojují s něčím v těle. Zánět dutiny se mi sice vyléčil, ale předepsala mi na to antibiotika, ze kterých mi bylo hůř jak z nemoci, takže jsem je ani nedobrala, fakt to nešlo. Myslím, že příště už k ní nepůjdu.

Ochotná, příjemná, zřejmě fundovaná. Jen kdyby se nezahazovala s šarlatánskou homeopatií!

Perfektní. Skutečný zájem o pacienta, profesionalita, ale pokud existuje babská rada, poradí po babsku (kloktejte šalvěj), používá i homeopatika... Po extrémní angíně, která mě nedávno odrovnala, můžu paní dr. s klidem doporučit.

Velice příjemná lékařka, komunikativní, ochotná a odborník na svém místě.

Velice příjemná paní lékařka, k pacientům přistupuje laskavě, je ochotna pomoci, je pečlivá. Taktéž doporučuji

Paní doktorka je vždy ochotná pomoci. Velmi pěkný přístup k lidem.Po špatných zkušenostech z ORL v Bílém domě při ošetření malého syna mohu paní doktorku všem jen doporučit.