Vladimír Zahradník, praktický lékař Děčín

MUDr. Vladimír Zahradník

Praktický lékař Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karla Čapka 1, Děčín
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

S naprostou přesností vám můžu říci že se jedná o dobrého obvodního lékaře, Pan doktor mě překvapil i s tím že si po 14 dnech pamatoval, když jsem mu sdělil že měním zaměstnání (z fin. a zdrav. duvodu) a dokonce uvedl i název firmy. Vzhledem k jeho věku a počtů pacientů které má mě to dost překvapilo. Dále chci uvést ze mě před 7lety zachránil život, s naprostou jeho zkušeností věděl mojí diagnózu a věděl kam mě má poslat, hned ten den do 5 hodin byla operace, v nemocnici mi řekli ze jsem to měl za 5 min 12. Pokaždé co chodím k P. doktorovi na obstriky tak jsem si nevšiml ani jeho mrzutosti, a můžu říci že se s tím setkávám poměrně často viz. Decinska nem. Škoda že není takových doktorů více, s jeho vynikajícím pracovním nasazením a zodpovědnosti jsem více jak spokojen, takovému doktorovi rád jsem zaplatil regulační poplatek, překvapilo mě že si o něj neřekl, Jediný doktor co mi dodává sílu a odvahu. Děkuji M.Pargač Ps: sestřičky jsoú také vynikající.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím se zdravotními problémy a na pravidelné preventivní prohlídky. Vždy ochotně vyšetří nebo doporučí odborného specialistu.


3
Ověřeny pacient

Kdyby s takovym nasazenim, odpovednosti a laskou k svemu povolani pristupovala vetsina lidi v nasi zemi,
byla bych absolutne spokojenou obcankou, ktera vi, ze je o ni bezpecne postarano..
Jeho prace je o to tezsi, protoze stoji v prvni linii, kam si nemocni prijdou pro pomoc, a chybovat v souvislosti se zdravim a zivotem cloveka nelze...
Panu doktorovi o to vice fandim, protoze i pres sve letosni kulate vyroci narozeni je clovek, jehoz velmi aktivni zivot mu muze zavidet kdejaky mladsi kolega..
Preji panu doktorovi,aby sve zkusenosti a znalosti mohl jeste dlouho lidem rozdavat...


B
Ověřeny pacient

s panem doktorem jsem spokojená,potrebuji ho sice velmi malo,ale vzdy mam z navstevy ordinace prijemny pocit.chodi k nemu uz i me deti.Hodne zdravi pane doktore ;-)


H
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař s lidkým přístupem k pacientům. Vynikající sestry.


B

Pana doktora znám již mnoho let a jsem s ním naprosto spokojen.


Zkrátka je 1!!!!!!!Doporučuji!!!!


proti předchozímu lékaři je naprosto senzační. Konečně někdo kdo s mými zdravotními problémy něco dělá :) a ty sestřičky jsou také velice příjemné :) prostě nemám co vytknout.


Nejlepší obvoďák, kterého znám.


Spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti