Vladimír Přibáň

Kontaktní informace

• J
    Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Pan doktor Přibáň je člověk na svém místě. Dodá pacientovi naději, jeho jednání je úžasné a zejména dokáže povzbudit před operací, kdy je člověk psychicky na dně. Díky jeho přístupu a schopnostem se mi navrátila hybnost ruky a nohy do původního stavu. Jsem vděčná, že jsem se dostala do péče pana Přibáně. Jana

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Zdeněk Zenkl
    Zdeněk Zenkl
    Chirurg, Proktolog
    Čechova 2641/44, Plzeň
    Přes veliký strach z vyšetření a konečnýho výsledku jsem strašně ráda že jsem k panu doktorovi Zenklovi šla..Výborný… Více

Božena Sůvová

Petr Sirotek
    Petr Sirotek
    Plastický chirurg
    Unhošťská 2533, Kladno
    9.2. jsem u pana doktora podstoupila plastiku horních i spodních víček. Vybrala jsem si pana doktora Sirotka na… Více

Silvia Tůmová
    Silvia Tůmová
    Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
    Velmi profesionální paní doktorka i sestřička. Obě jsou usměvavé a vše je rychle vyřešeno. Mohu jenom doporučit! Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J
      Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

• R

Pan doktor Přibáň je jedním z mála lékařů, který se nesnaží člověka léčit ale vyléčit. Podá pomocnou ruku v nejvyšší nouzi, nad diagnózou přemýšlí a neordinuje od stolu. Pacient je pro pana doktora Přibáně na prvním místě, jedná s lidmi laskavě a vše vysvětlí. Ostatní lékaři nad mým problémem zlomili hůl a v léčbě nevybočili ze zajetých kolejí. Až pan doktor Přibáň vše pečlivě prostudoval, vyžádal nezbytná vyšetření a opravdu mi pomohl. Tímto bych chtěla panu Přibáňovi poděkovat, že mi umožnil návrat do života a zbavil mě úmorných bolestí trojklanného nervu. Děkuji, z celého srdce.