Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Pan doktor Přibáň je člověk na svém místě. Dodá pacientovi naději, jeho jednání je úžasné a zejména dokáže povzbudit před operací, kdy je člověk psychicky na dně. Díky jeho přístupu a schopnostem se mi navrátila hybnost ruky a nohy do původního stavu. Jsem vděčná, že jsem se dostala do péče pana Přibáně. Jana

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Pan doktor Přibáň je jedním z mála lékařů, který se nesnaží člověka léčit ale vyléčit. Podá pomocnou ruku v nejvyšší nouzi, nad diagnózou přemýšlí a neordinuje od stolu. Pacient je pro pana doktora Přibáně na prvním místě, jedná s lidmi laskavě a vše vysvětlí. Ostatní lékaři nad mým problémem zlomili hůl a v léčbě nevybočili ze zajetých kolejí. Až pan doktor Přibáň vše pečlivě prostudoval, vyžádal nezbytná vyšetření a opravdu mi pomohl. Tímto bych chtěla panu Přibáňovi poděkovat, že mi umožnil návrat do života a zbavil mě úmorných bolestí trojklanného nervu. Děkuji, z celého srdce.