MUDr. Vladimír Maňásek

Uložit

Praktický lékař Více

38 názor

Uložit


Adresa

Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé
Bezručova 2/413, Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

-Vystudoval lékařskou fakultu UP Olomouc v roce 1989.
-Atestaci prvního stupně Všeobecného lékařství získal v roce 1993.
-Od ukončení stu...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

38 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé Jiný

V dnešní době jsem mile překvapena s přístupem pana dokrora. Opravdu neskutečný pan doktor, který se snaží co nejvíce pomoc nemocnému. Za mě v širokém okolí jeden z nejlepších doktorů

T
Umístění: Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé Jiný

Nejlepší praktik. Odbornost v širším směru a zkušenosti jsou zde vidět. Vždy mi řekne diagnózu před vyšetřením nebo testem u odborného lékaře a pokaždé diagnóza vyšla. Vždy mne vyléčil vysvětlil k diagnóze co je třeba.

S
Ověřený profil
Umístění: Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé Nemoc

Toto je anděl bez křídel.Empatický, vzdělaný profesionál, co mne a mou rodinu nikdy nezklamal.Nikdy bych ho neměnila, protože p.doktor Maňásek bere své povolání, jako poslání, někdy mi připadá, že ho zeslal sám Bůh.Přála bych si, aby měl každý pacient takového anděla, to by bylo na světě dobře..Děkuji a přeji, ať to pozitívum, co denně vysíláte do všech stran, pane doktore se Vám vracī i s ůroky. Soňa Hrabovská.


I
Ověřený profil
Umístění: Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé

Skvělý lékař, odborník i diagnostik. Vyslechne, poradí, pomůže...Krom toho i mimořádně charizmatický člověk. Pro mě dosud nejlepší obvodní lékař. Má mou plnou důvěru. Více takových lékařů...I.K.


D
Ověřený profil

Mám velmi dobrou zkušenost, takových lékařů je asi dost málo . Je to prostě Pan Doktor!! Vřele doporučuji všem pacientům.
Přeji mu hodně sil do další práce!
Dana Jašková


R
Ověřený profil

Výborný lékař , jsem moc ráda, že ho mám . Je mi 65 let a za tu dobu je to nejlepší lékař , jakého jsem kdy měla . Řekne mi pravdivou diagnózu a všechno vysvětlí . Je přátelský , nechová se nadřazeně .
MOC DOPORUČUJI .


Nejlepší P. Doktor , opravdu vždy když za ním zajdu řekne mi pravdivou diagnozu a vysvětlí mi o mém problému co nejvíce . Jde vidět že svému řemeslu opravdu rozumí a také si všímám jak mne pozoruje což je u lékařů velmi dobře . DOPORUČUJI VŠEM . A člověk co psal negativní posudet s komentářem to snad nemyslí vážně !!!!


Neléčí jen předepisuje léky


Ověřený profil

K doktoru jsem nastoupila úplnou náhodou, protože bral lidi po doktorce Starůstkové. Pan doktor se ptal a ptal, potom koukal a vyšetřoval, pochválil za dárcovství krve, že nejen on maká pro zdravotníctví, ale že i my pacoši jsme schopni přidat svoji troškou do mlýna. Byl na mě hodný a dal mi na nespavost prášky na spaní, protože chápe, že i 20 letá holka už může mít problémy se spánkem. U předešlé doktorky jsem se trápila, ale on mě nechal trocha pospat a jsem v cajku, tak se nebojte a jestli bude mít volno, tak se nebojte k němu zajít. Jestli se někdy budu stěhovat, tak radši za ním dojedu se zápalem kosti než abych šla k někomu jinému, který by to třeba i podcenil. Je fakt fajn a člověk se necítí ani jako u výslechu, ale popovídá si sním. Toť 7 minut s doktorem a jaký to udělá dojem. 6 měsíců trápení, že jsem mladá. A potom měsíc léčení...je to bůh, mi opět naplnil život krásnými dny. Mít ho doma, tak jsem zlá, že je furt v robotě :D.


Úžasný člověk i odborník.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

-Vystudoval lékařskou fakultu UP Olomouc v roce 1989.
-Atestaci prvního stupně Všeobecného lékařství získal v roce 1993.
-Od ukončení stu...

Více