U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí
Prakt.lékař pro dospělé,odb.internista

Velmi hodný lékař s lidským přístupem k pacientovi to je velmi důležité, nikdy jsem neměla tak super obvodního lékaře.

Sestřička, o které kolují legendy, jakkoli vypadají přehnaně, ve skutečnosti ani nedosahují její opravdové výjmečnosti!!!

Jde o hodného, lidského lékaře a velkými zkušenostmi.

K panu doktorovi chodím již 12 let, každý máme svůj názor, ale co se mu nedá upřít je, když za ním přijdete a jste nemocní, tak není arogantní a nebere Váš problém na lehkou váhu a citíte od něj opravdu lidský přístup a snahu pomoci.To že někdo tady píše, že bere "flašku" za neschopenku je idiot, ne ztoho důvodu, že to je nebo není pravda, ale proto, že by měl být rád, že jí dostal a že mu pomohla, protože ji žádal aby se ulil, jinak kdyby byl opravdu nemocný tak ji dostane i bez
"flašky"!
Co znám pana doktora, nikdy si o nic neřekl a pokud mu někdo něco chce dát, tak to záleží jen na něm.
Měl jsem možnost poznat hodně různých doktorů dobrých i horších, ale tohle je doktor se srdcem a lidskosti.

Jinak sestřička od pana doktora Anička Přikrylová jen samá chvála a hlavně lidský přístup, charakter a snaha pomoct poradit, jak dál! Někdo tady psal, že je arogantní tak to je blbost a za celou dobu co tam chodím jsem se stím nesetkal. A navíc je to taky jen člověk a když se píše na dveřích neklepat, tak na tom nápisu něco bude :-)

Dr. Líčeník vyšetřuje často od stolu, aniž by se na vás ve skutečnosti podíval, poslechl.... Nelíbí se mi s jakou samozřejmostí vypisuje jedny antibiotika za druhými. Jinak vstřícný a ochotný. Sestra má celou ordinaci pevně v rukou, ne nadarmo jí pan doktor říká "paní ředitelka". Neskutečný počet lidí, kteří si jen přijdou pro recept, který dostanou na počkání bez návštěvy doktora, takže defacto mají neustálou přednost před čekajícími pacienty, kteří za tím doktorem musí.

nejepší sestřička, kterou jsem kdy potkal

Pán doktor je výborný a sestřičku si nemůžu vynachválit :)

je prostě gut

Pana doktora znám již dobrých dvacet let. Vždy, když jsem onemocněl, tak mi pomohl, mohu ho pouze doporučit, umí !!! Jeho přístup je naprosto profesionální i lidský. To mohu říci i o práci jeho 'sestry'.

Je mým doktorem cca 25 roků, je výborný odborník a diagnostik. Když na něj někteří nadávají, ale v ordinaci mu lezou do ..., tak ať změní lékaře.