Zubní ordinace
Heydukova 463, Chomutov, Kadaň

Ja sama musim rict nazor na tohoto zubare ke me ma profesionalni pristup , citlivej , vse mi vysvetlil, pripravil a rekne mi dopredu co se bude delat, a ze mi dela kopletne celou celist tak trha , a musim rict ze citlive , neopenul se me optat zda to nahodou neboli a celkovej pristup z jeho strany je na velice profesionalni urovni . Mam prokazanou fobii ze zubare takze tam sedi pokazdy vystraseny zajic v me podobe a on neopomene se slovne uklidnit a povzbudit . K Tomu to lekari dojizdim 25 km . Tohoto lekare doporucuji Kristyna Calova Litvinov

Pan doktor Kysela má smlouvy s pojišťovnami,ale pokud vím tak ne s VZP,vždy vše velmi podrobně vysvětlí,platila jsem pouze nadstandart a to co pojiťovna neplatí to ostatní jsem neplatila.Pokud vím tak mě na začátku řekl co pojišťovna platí a co ne.Nikdy mi netvrdil,že ošetřuje jen na pojitovnu to ani nejde.Jsem velmi spokojená je velmi milý a šikovný,určitě ho doporučuji.A vždy si udělá čas i mimo objednání což se bohužel často nevidí.Eva.

Pan doktor je velmi ochotný a vstřícný.Vždy velmi dlouho vysvětluje co by se mělo dělat,vysvětlí alternativy.Nabízí ošetření buď hrazené pojišťovnou nebo s doplatkem od pacienta.Dokonce upozorňuje na možné kompikace což jsem nikdy nezažila,teda u zubaře.Je fakt,že bílé plomby jsou drahé ale to všude.Dělal mi kanálek asi týden jsem ho cítila ale potom to najednou přestalo a je to v poho.Jo a dává na výběr jakou kdo si může vybrat plombu.Zatím super.
P.S.diplom bych mu nebrala je dobrej.Lenka

Velmi hodný a ochotný stomatolog. Vse vysvetli, popise, nabidne alternativy, necha vybrat. Jsem velmi spokojeny. Nikdy jsem necekal dele nez 5 minut, tj. vzdy dodrzuje objednany cas (alespon v mem pripade to tak vzdy bylo). Pan doktor se vzdy pta jestli me neco neboli... vzdy to resi, takze me jeste nic nebolelo. Jsem velmi spokojeny. Zatim nejlepi zubar meho zivota...

super